Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема за първи път чувамнови [re: Ricar v ostavka]  
Автор Nickname (God)
Публикувано16.10.02 13:18



че някой ми бил ровичкал в компютъра
още по-малко пък, да съм се оплаквал в някакъв си постинг от такова нещо
отде ти хрумна тая щуротия



Тема Re: за първи път чувамнови [re: Nickname]  
Автор Molly ()
Публикувано16.10.02 13:34



бе по-добре се радвай

нали знаеш - никога не е късно



Тема Re: за първи път чувамнови [re: Molly]  
Автор Nickname (God)
Публикувано16.10.02 14:49



ахам
рад рад рад



Тема Re: за първи път чувамнови [re: Nickname]  
Автор Molly ()
Публикувано16.10.02 14:53



а тъй :))))

щото ако не беше се израдвал бях си приготвила един джигитски виц по повода :)))))



Тема Re: за първи път чувамнови [re: Molly]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано16.10.02 14:56



ти го кажи де , я сподели тука:))

Много по_здрави


Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: Molly]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано16.10.02 21:53



Случките са просто случки. Криминални ги прави нашият поглед към тях. Аз например смятам че са криминални.

*


Тема Re: начи ако разбирам правилно..нови [re: MG42]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано16.10.02 22:00



Наблюдението ти ще бъде субективно. Как разбираш че съм бил обиден ? Досега в дира съм се обиждал май само два пъти. И то от хора, на които съм държал страшно много. Само такива хора могат да ме обидят. Е, а какво значение има дали съм умен или не - за теб ? А ако искаш да ми кажеш мнението си за мен - просто го направи, не хапя :)

*


Тема Re: Мхм!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано16.10.02 22:13



Така е, моментното огорчение е характерно за всеки, защото всеки гради самочувствието си на социалните си контакти. Но при положение че си наясно кой те критикува и какво си ти всъщност, едва ли можеш да се засегнеш. Ако има основание - нужно е не да се засягаш, а да се поправиш. Ако пък е нямал основание - проблема си е негов, освен ако ти е много скъп човек - тогава заблудата му в твоите качества обижда много. Показва че той не те е опознал както би трябвало. Може би значи те е лъгал колко се интересува от теб? А може би просто не е способен да те разбира... Мисля че единственото нещо което обижда, е лъжата или несправедливото обвинение от близък човек.

*


Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: Ricar v ostavka]  
Автор * (новак)
Публикувано17.10.02 01:05



Помията в блатото си е чиста игра на думи. И все пак - знам, че ще ме баннат или какавото там, не ми дреме - ама когато блатото се изплисква навън става много мръсно, да. Ами ако някой от попържни дойде на гости тука, в това клубче, няма да е зле. И е закономерно, след като споделенци-съветници и модератори ходят там.
Щото тва в попържните ми се видя по-гнусно от историята, от която се възмущаваш тука - за жалост в тоя вихър от помия не можах да изчета и тая бълвоч, която те нерви. Защото в тоя клуб направо ми отвориха очите за всичко най-долно във всички пластове на съзнанието, а най вече на утайката му.
Та така, питам: тия двамата, джейджей, нежната посветена на виртуала душа и мерлин, славният мод, как си позволяват да разчистват сметки с опонент в друг клуб? Що не си постнаха мърлявата темица тук, да им лъснат задниците?

Тоя клуб е умрял, и ще е за добро.

Е, ще им се хващат разни шарани и мренки на възвишените теми.
Смешници!
Айде да се махам, че просто ми писна от това тяхно постно блатце!
Дано Безсънна наистина не спи, та да изтрие бързичко тоя пост, че мен ме мързи!
Пък и трябва и аз да си отреагирам, нали?
Заради изгубеното време - щото и аз четях тука.

Баси майтапа! Баси клюкарника!
Нека си оправят ценностните системи съветниците, не е зле да си сменят и никовете - и да си градят новите виртуални ореоли.

Споделих!

Редактирано от * на 17.10.02 01:11.



Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: *]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано17.10.02 07:03



Клуба умрел, да живей клуба :)))
Като си говорим за клуб, де е пиячката ?!

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.