Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: Nickname]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано15.10.02 21:21



Прав си, това е частен случай. Но мога ли да говоря винаги обобщено за всичко ? Че къде ще му излезе краят ? Някои неща е по-добре на час по лъжичка ... иначе присядат на гърлото ...

*


Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: Well]  
Автор Nickname (God)
Публикувано15.10.02 21:29



ами просто звучеше като крайна инстанция :))
а няма откъде да се разбере, че говориш за частен случай, ако не го кажеш изрично, щото няма достатъчно коне в твоя или предходния текст



Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: Well]  
Автор Molly ()
Публикувано15.10.02 22:35



То по принцип може и така да е ...

Само дето примерно гореизложеното не дава достатъчно добро основание да се сипят обиди по принцип ... с презумпцията да се обиждат колкото си искат глупаците. От това по-голяма провокация или манипулация , здраве ...

Умните, казваш, просто отминават философски всичко...

Ми покажете го това и на практика де :))



Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: Molly]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано16.10.02 07:45



Лесно е да го покажем на практика, но когато ни дърпат чантата с хляба от ръцете, как да покажем че по-умните отстъпват ? А? Ум ли ще е това ?

*


Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: Well]  
Автор Molly ()
Публикувано16.10.02 08:32



мислех че говорим не за криминални случки



Тема Специално да те почета...нови [re: MG42]  
Автор Ricar v ostavka (непознат )
Публикувано16.10.02 09:52



... Да, ти правилно формулира какво ме възмути... А какво мислят те или какво си подмятат - пак си е тяхна работа. В случая подходих малко едностранчиво, както и да е, но принципът - кой на кого дава правото да изнася лична информация, за да се забавлява... Днес - те, утре - може да е всеки от нас... Забавленинето си е забавление - и аз се забавлявах, но на никого няма да му е приятно ако личен разговор бъде използуван за да се забавлява по доста извратен начин един кръг от недорасли хора...
Сам Никнеймът, дето ми иззе функциите на таласъм и таласъмясал до посред нощите да следи простотиите тук като бухал, изрева в един от постингите, че му ровичкат в компютъра...
Та, поднасям си своите извинения на Уф, Инфинити, Уелл, на теб, на Моли и Леос за недоформулирания постинг... Но и знам, че сам Леос е споделил че е категорично против подобни гадости дори и на шега...




Тема Мхм!нови [re: Well]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано16.10.02 10:02



Аз пък винaги се притеснявaм. Знaчи ме нямaй зa умнa:-)). Обидaтa е едно по-трaйно усещaне според мен. А моментното огорчение, незaвисимо зa кaкво, е присъщо нa всеки, незaвисимо дaли е спрaведлив упрекът. Въпросът е ще остaне ли трaйно дa те тормози или не. Ако е трaйно, би било глупaво. Аз се огорчaвaм. Ако не стигнa до първопричинa (зaщото може и дa съм зaслужилa кaзaното) и не се рaзберем, отминaвaм. Но с думите зaд себе си остaвям и изреклия ги.

- - - -
"Ты рвешься к звездам человек, к чему тебе они?"



Тема Re: Специално да те почета...нови [re: Ricar v ostavka]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано16.10.02 10:24



пич аз също съм против тия гадости..но те стават и не може да ги спреш.. разбираш ли? А те са следствие на нещо сторено, това е логиката на нещата тук......
Питай се каква е причината..това е интересното..повода го разбрахме вече



Тема С едно уточнение...нови [re: Ricar v ostavka]  
Автор ()
Публикувано16.10.02 10:24



Само едно и не чак толкова съществено, може би. Бъркаш изнасянето на лично инфо, каквото, според мен нямаше с обида... Това е. Изнасяне на лична информация е изнасяне на лични данни преднамерено за някой си - мога да ти посоча за кого и как бе извадено такова. Анима не бе сред тези хора. Нито пък Сатриани.

Acropolis adieu


Тема Re: начи ако разбирам правилно..нови [re: Well]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано16.10.02 10:27



ти:) умен човек, и каквото ти кажат нема да се обидиш нали така:)) щом не се обиждаш нема и да отвръщаш на обиди..щот също си умен:))
почвам да те следя:)) издъниш ли се - глупаааак




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.