Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема уф, Елия и Джинджър ....  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано08.10.02 23:02



... ме карат да мисля, че съм тъпа. от няколко дена се питам и не мога да разбера. щото съм тъпа, явно. като не им харесва тук, кво търсят? мен като не ми харесва нещо, се махам. ама те сигурно са специално умни и имат нещо умно предвид. щото трябва некъв специален ум, за да седиш там, където не ти харесва. много специален. те и затова нема да ме светнат - за да си запазят ноухауто за себе си. верно, че на две от трите трябва да им обяснявам какво е ноухау, ама ако обещаят, че ще ме светнат що седят тук, мога и да им обясня. ама те нема да ме светнат. щото са скръндзи. а уф е проклета. не е скръндза, ама е проклета

IMAGINE...


Тема Re: уф, Елия и Джинджър ....нови [re: Джeйн]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано08.10.02 23:05



айдееее па се почна..емгето отива да диша морски въздух:)) може и некоя пеперуда да се появи:))
ше ви споделя утре



Тема Джейни, спри, моля те :-))))нови [re: Джeйн]  
Автор MepлинМодератор (фитилджия)
Публикувано08.10.02 23:22



Това не си ти, нали?
Моля те, спри!

/* Затвори очи, за да видиш... *\


Тема Re: тик так тик такнови [re: Mepлин]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано08.10.02 23:23



и вече не си джейни ти си геврек



Тема Абе, зевзек,нови [re: MG42]  
Автор MepлинМодератор (фитилджия)
Публикувано08.10.02 23:25



ти откъде се снесе?

Чекам те утре вечер на бело

/* Затвори очи, за да видиш... *\


Тема Re: Джейни, спри, моля те :-))))нови [re: Mepлин]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано08.10.02 23:27



що, бе? днес една жена, която ценя, ми каза, че няма да пище тук, докато е Елия. е, не можах да я разубедя. гадно ми е. това можеш ли да го разбереш? аз се обяснявам в любов към Елия и не й давам повод, напротив - съгласявам се с нея за всичко. а тази наша любима жена е отвратена от мен - че правя "евала" на Елия. как да не съм отвратена?.....


и от себе си....

IMAGINE...


Тема Re: Абе, зевзек,нови [re: Mepлин]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано08.10.02 23:29



ахахахахахаха абе аварийно ме спешиха от "красива българия" и сега дъня варненско с един приятел



Тема Re: Джейни, спри, моля те :-))))нови [re: Джeйн]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано08.10.02 23:29



добре бе Джейн, разберете се на 4 очи:))



Тема Re: Абе, зевзек,нови [re: MG42]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано08.10.02 23:33



харесвам им на красивата това, че слагат мрежи като ремонтират нещо. правилно ги слагат. не защото така правят в Европа, а щото е правилно - да не разнасят дим и боклук.

IMAGINE...


Тема Re: Джейни, спри, моля те :-))))нови [re: MG42]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано08.10.02 23:36



тя не ще. аз - да. и пак - да. ама тя не ще. и ебава майката на сума ти хора тук заради мен ще й се извиня, квото ще, ще направя - ама не иска да ме погледне в очите. тя не иска.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.