Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 10.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Светът е волянови  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано27.09.02 21:22



..Езикът, като универсален ‘архиватор’ на познанието, е пригоден за употреба при предпоставено обект-субектно разделение. Но езикът е приложим и в заклинанията, възклицанията, безинформативната поезия- т.е.: като пренос на интуиция. Може би е препоръчително да муча, рева или съскам, за да се ‘изкажа’ интуитивно, ‘за да кажа това, което казвам’… Като животните… Животинската ‘сигналност’ не предава информация, а пренася интуиция… Воля и Интуиция се различават само познавателно… Всяко различие е познавателно. Защо изобщо говоря!- Най-малко: все ще бъда поне подлог.

Редактирано от 4eHe на 27.09.02 23:20.



Тема Re: pak se po4na..нови [re: 4eHe]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано27.09.02 21:28



отива да си пие ракията



Тема Re: Ok. Savetat ONLYнови [re: 4eHe]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано27.09.02 22:46



Ех... това и преди си го правила :-) Не точно същото, но подобно. Искаше да изсмучеш дир-посетителите от един даден клуб, в друг форум. Дойдох там и си писах с теб под друг ник :-) Забавно беше, като в детската градина :-)

Обаче този ти пост в гювеча пак ме усмихва :-) Защо ли? Познай!

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Личностното време’нови [re: BИ]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано27.09.02 23:04



..Личността, в своята константност, не е атрибутирана с време. ‘Личностното време’ се разкрива едва в паметта; а паметта е обществено придобит (при комуникацията с обществото) атрибут и не принадлежи към конституцията на личността. Духът е историчен само като Общество. Природата, обаче, щом е непосредствен израз на Волята (не отрича, както и личността, нейната отвъдност), също не е исторична;- илюзията се поражда от личностното проектиране на паметта върху природата. Т.е.: историята е изключително ‘запазена марка’ за Обществото. Забел.- Освен историческото време, е валидно (в природните процеси) и т.нар. познавателно време- като един от стълбовете на принципа на достатъчното основание

Редактирано от 4eHe на 27.09.02 23:21.



Тема Re: подобно 1нови [re: 4eHe]  
Автор hetera ()
Публикувано27.09.02 23:10



Niakoga mislela li si da izpolzvash kachestvata si na ku-ku, po niakakuv drug po -racionalen nachin , naprimer da pravish smeshno na horata



Тема Re: Приветче, ВИ.нови [re: BИ]  
Автор LeoS (като всички)
Публикувано27.09.02 23:10



Абе темичката дето си лафехме с тебе да знаеш къде е ?!
Рекох да видя казала ли си нещо, ама май съм недоскиф ...

<... не е важно какво пишат за теб, важното е да не ти объркат името ...>


Тема Re: Приветче, ВИ.нови [re: LeoS]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано28.09.02 00:01



Ами... не знам... лафих по телефона половин час... и сега влизам.
Обаче в настоящата тема на Чене имаше съвсем друг текст, който после беше изтрит от нея, и по-късно подменен с този, който е в момента.
Така че отговорът ми тук изглежда неадекватен.

Линкът от Чене го запазих, но няма да го пусна пак тук, за да не провокирам триене.

Аз там ти писах... в оная тема. Сега ще видя къде е.

Привет!

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема А, да бе!нови [re: LeoS]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано28.09.02 00:13



Изтрита е.
Писах ти там отговор... в който се съгласих с казаното от теб, но писах и още други неща, дългичко малко... И имах две (май) реплики в отговор, мисля че отговорих и на някоя от тях... да, от МГ-то беше едната реплика, на която отговорих. Имах там и въпроси към Чене.
Баси, сега ако си разплета прашките... кво ли ще стане?
Нито Чене ще се промени (хихи, бъдещия цар на България, този път не испански крал, а датска принцеса :-), нито ти и аз има накъде по-добре да се разбираме ;-)

Пий една студена вода... опс, бира, и утре сутрин направи няколко лицеви и коремни. И тва е. Аман. Като се трие, трябва първо да се прави друго с премахнатите теми... ама... баси, дали да не организирам курс по стаж за модератори? :-)))

Ми нищо... няма как да ме прочетеш, заминало е... Доколкото ми е известно, темата е била изтрита, а не скрита.

Както и да е...

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Re: Ok. Savetat ONLYнови [re: 4eHe]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано28.09.02 00:30



Ами и да редактираш заглавието, то оригиналното си остава в title на моя Re: отговор. Малко повече съобразителност, Чене И по-дълга опашка, за заличаване на следите

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...

Редактирано от BИ на 28.09.02 00:31.



Тема Re: А, да бе!нови [re: BИ]  
Автор LeoS (като всички)
Публикувано28.09.02 00:31




Е тоя път направо авангардист сте си турили да модерира :)))
Басси ... ми тая тема беше напрала близо 2000 посещения и имаше над 150 реплики ?! Мани, ми виси от три дена ... И от къф зор е тръкната ?!?!?! Хе хе хе ... има още да се учиме с тебе, ВИ :)))))))))
Айде, лека - аз немам кво да дрема тук.
Въпреки, че като гледам - пак некакъв олимпиец завзема 1 стр. :)))

Баси, това модерирането некои го практикуват като ези-тура.


<... не е важно какво пишат за теб, важното е да не ти объркат името ...>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.