Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 10.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Потокът сърфиращи от Русия в дир.бг  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано17.09.02 19:05



Що толкоз малко ?
Днес чак ме осени въпросителната.
Като се замисля, един не мога да назова.


С изключение на госта ни.. дето състари клуба с девет месеца.
Вече съвсем не е ясно дали няма да се влиза тук срещу лична карта и телефонен номер ?? Може просто да съм вкисната от виртуални ухажвания дето изместват темите от съдържание в Аз съм, много съм, опасно съм, остроумно съм.. Леле ако влязат още от породата



Тема Re: недей че от утре може да се изсипятнови [re: 4eHe]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано17.09.02 20:05



рояк блядове търсещи и още нещо:))



Тема Споко. Ако трябва ще измислим още правиланови [re: MG42]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано17.09.02 20:41



Ровенето из гащичките на другарчетата по перо се наказва с бариера пред IP то;
Занимавай майка си с Как прекарах лятото и защо не ми се отвори чадърЧето пак.


не е възможно най-интересното в Москва да са рускините, значи.

Напоследък не съм чела справиха ли се с онези плъхове с големина на прасета в канализацията ?
Или защо ИКЕА не стана толкова популярна, колкото италианските вносители на кухни (с мин цена $15 000) ?
Още ли се ходи на дискотека срещу $ 50 без консумация ?
Как е Ленин ?

Руска литература да е ключова думичка. Ей сега ще се строи една редица братство влюбено в нея Еееееееее, пости са ни налегнали.

Дори една Вяра-Надежда- Любов или София няма да почерпи днес, пу



Тема Re: Потокът сърфиращи от Русия в дир.бгнови [re: 4eHe]  
Автор Alison (жена воин)
Публикувано18.09.02 08:40



Чененце, какво да се прави... Ние сме една зелена ливадка в дира
и наминават всякакви тревопасни: тези,които не пасат-поне утъпкват едно хубаво и отделят...
Децата нямат спирачки!
Да почнем да раздаваме памперси, ама ще вземе да им хареса бе...
Пък и на много хора точно това е фъна: да гледат как някой там...
в гащите...
И се смеят весело.
И пляскат с ръчички.

Сори,аз си губя чувството за хумор...Усещам само мириса и не ми
допада особено.

Генът на победител не е даден всекиму...


Тема Dobrytroнови [re: Alison]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано18.09.02 09:34



Predlagam da karame na farove



Тема Re: Потокът сърфиращи от Русия в дир.бгнови [re: 4eHe]  
Автор He4e (пръъъц)
Публикувано24.09.02 23:26





Ууууупс, изпуснах се, сорри!


Тема !!нови [re: 4eHe]  
Автор Гaтaka2OO2 (непознат )
Публикувано26.09.02 05:17



След умишлено дълга пауза, отново навестих "любимия си клуб", с надеждата че е преболедувал повечето от детските си болести. Сега без да ви натрапвам мнението си и без да ви го налагам просто ...на изпроводяк искам да ви го СПОДЕЛЯ.
Не съм в течение на нещата от последните месец-два, но как изглеждат нещата в момента.
- Все същите "модераторски" вълнения......бла-бла безсмислении коментари на действията им или съответно бездействията !
-Много повърхностни и .....дълги теми в стил ЧАТ......тия хора не знаят ли за ....Лафчето примерно ???
- Много дълбоки теми........обаче захванати не с нещо друго............а с едно изречение и....познат сценарий (не ми се сърди Велъ)......на фона на всичко друго направо "интересни"
- Любимите мистериозно-интелектуалско-грандомански-неразбираеми оплаквания и брътвежи на майонезената експертка !
-...............................................няма смисъл да продължавам струва ми се ....
Какво според мен пречи на този клуб. С болка на сърцето......наистина , се налага да призная, че той не би могъл да се промени . Поради липсата на тематична определеност на съдържанието си. Въпреки че би трябвало това да е мястото ....за "СПОДЕЛЯНЕ".......на какво ли не ...разбира се. Все пак то не е мястото (според мен" където се споделя КОЕ ЛИ НЕ !!!
За тези които ме разбраха...........О.К..За тези които не ме разбраха......нека пуснат нова тема....."Колко си Тъп"........"Изтрийте го"...........или ...."Много обичам да пуша в кенефа".....това няма да промени общата интонационна среда......никак.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.