Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 30.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нова рубрика : ВАШЕТО МНЕНИЕнови [re: 4eHe]  
Автор jj (offline)
Публикувано08.09.02 23:39



Хаха, 4еНе, недей моля ти се! Лична кореспонденция в клуба, изложена по този начин...

Със сърч можеш да си говориш и за интересни неща, когато преодолееш първоначалното желание за реакция на думите му. Личен опит. Вика му се "структуриране на приоритетите" и със сигурност е описано някъде из мениджмънта.


Ти дойде, за да останеш с мен -
вечността над нас да спреш...


Тема Или...нови [re: jj]  
Автор jj (offline)
Публикувано08.09.02 23:42



... структурирай приоритета "безразличние" в някоя предна позиция по показател - "обектът сърч". Това за теб ще е най-добре...


Ти дойде, за да останеш с мен -
вечността над нас да спреш...


Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕнови [re: Джeйн]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано09.09.02 00:23



А аз писах, че бе глупаво да се обръщам към Джейн за каквото и да било. Обещах повече да не го правя.




Тема Re: Или...нови [re: jj]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано09.09.02 00:24



Жожик,
тази нощ сме на майонеза в Споделено.




Тема Re: Или...нови [re: 4eHe]  
Автор jj (offline)
Публикувано09.09.02 00:29



Яйчено-олиева основа ли беше синонимът...?
Разнообразието в менюто е гаранция за добро хранене, но все пак с какво стигнахме до тази суспензия?


Ти дойде, за да останеш с мен -
вечността над нас да спреш...


Тема Re: Или...нови [re: jj]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано09.09.02 00:30



С отегчение




Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕнови [re: 4eHe]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано09.09.02 00:37



а аз писах, че 4еНе е доста ценно нещо, за да се хаби за глупости.

P.S. неправилно умозаключение си направила - че е глупаво да се обръщаш за каквото и да било. обобщението е необосновано. т.е., няма основания, възоснова на които да бъде направено ти (а и не само ти) можеш да се обръщаш винаги и за всичко. но това не предопределя какво ще направя. ами ако сърчър се обърне и той към мен и каже - "банни 4еНе"? аз кво ще му отговоря - "няма да я банна, щото я харесвам"? тъпо, нали? нормално е да му отговоря "няма да я банна, защото няма за какво". добрееее, ама тогава как да го банна него като също няма за какво?

или друг поглед върху ситуацията:
ако тук се банваше по логиката, която предлагаш, ще заприличаме на мирката - там непрекъснато се изхвърлят един друг от канала и се забраняват (щото всеки може да стане оп - така наричат там админите). воля тяхна тийнейджърска - забавляват се. ама аз затова не ходя в мирката (и не знам много възрастни хора да го правят), щото от изхвърляне и забраняван не остава време и енергия за мислене и говорене.

апропо, влизала ли си в mIRC?

IMAGINE...


Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕнови [re: Джeйн]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано09.09.02 00:40



Глупаво бе, защото забраните 4еНе си ги прави за и на себе си.
Както може да си забрани да пуска мнения в отговор на Джейн.
Или такива в теми на Джейн.




Тема Re: МОЕТО МНЕНИЕнови [re: 4eHe]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано09.09.02 00:45



причиняваш ми болка...

не очаквах...

и не разбирам защо...

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.