Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ние сме на всеки километърнови  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано31.08.02 19:21



В част от другите страни, които ни правеха компания навремето в социалистическия лагер, това отдавна се случи. Там може да се видят заведения в соцстил, в които сервитьорите са преднамерено нелюбезни, храната нарочно е сготвена лошо, а менюто е бедно

Извадено от



Ще почакам да чуя дали Юнак е извън списъка
Сега да повечеряме освен.





Тема Момент така :паметници на културата във времетонови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано31.08.02 19:27



Тези, дето са вече на една бира със салата ДА НЕ четат !

Преходът от национални светини към пазарни продукти може дори да е полезен. Светинята е светиня заради разказа, за който свидетелства, а не заради себе си и това позволи тя да придобие окаян вид. Като пазарен продукт паметникът е ценен заради себе си, а не заради нещо отвъд него и тогава вложението в неговото опазване е единственият шанс за печалба. Може би най-същественото е новият начин за употреба на паметниците. От места за ученически екскурзии те ще трябва да се превърнат в места за прекарване на свободното време. А това ще принуди онзи, който иска да печели от паметника на културата, да го превърне в интересно място, да го рекламира, накратко - да го съживи, като го обърне към потребителя. И подобно обръщане не просто ще върне хората при културното им наследство, но ще им позволи вместо измъчващия въпрос „какво ме кара да се чувствам горд от това, че съм българин“, да си задават лекия въпрос „какво ме кара да се чувствам добре тук“.


Тълкуването по-горе почти съвпада с моето. Историята около паметниците трябва да е интерактивна. Така е в моя свят.





Тема Pillow Book Е сред любимите ми филминови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано31.08.02 20:40




Причината за това кутийче е Haiku-Writing Contest, тук



Едно за Буквите, спешъл






Тема За Буквитенови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано31.08.02 20:42



Hard disk drive failure
Sinks a gig in the sunset.
Weeping at the sight.






Тема Re: Ние сме на всеки километърнови [re: 4eHe]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано31.08.02 20:46



абе кво му става на ченето:))
удари едно и са успокой:))



Тема Сполетя ме прозрение. Внезапнонови [re: MG42]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано31.08.02 21:21



Твърдението, че сме зле с лобитата и рекламния образ е 100% вярно. Обаче когато става дума за положителен имидж.

Та, прозрението.
Нека се набляга на слабостите и мръсотията; значи - май съм разказвала вече за Кристияния, човешката зоо градина в центъра на датската столица. Предлагам държавицата да бъде превърната в такъв туристически експеримент. Кучета и лайната им, хаш и сергийки с евтини боклуци, бирарии с топла вкисната бира и без сервитьори.. все в този сценарий.
На летището : София, Варна, Бургас ..къде още има вход ???

"Елате ни вижте "
на всички европейски езици... Боже този мой гений !





Тема Ние сме на всеки сантиметърнови [re: MG42]  
Автор (Черна котка)
Публикувано31.08.02 21:26



Пък аз отивам да празнувам Споделеното във виртуала. Няма ся вас да ви чета тука... дет сте хартисали и не сте на купона, ама-ха! Аутсайдери такива!

Сладурченца!

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...

Редактирано от BИ на 31.08.02 21:30.



Тема Re: Ние сме на всяка утопия капакнови [re: BИ]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано31.08.02 21:30







Виж какъв дизайн около общността си са направили хората, нищо че не можеш да го прочетеш. Ще пребъдат. Няма да се учудя, ако влязат в парламента. Настрана, че до тях строят блокЧета за депутати.

Редактирано от 4eHe на 31.08.02 21:32.



Тема Re: Сполетя ме прозрение. Внезапнонови [re: 4eHe]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано31.08.02 21:35



ееее явно има нещо :))
абе кво лошо има в това скучетата и лайната?? къде на друго место ше може свободно да стъпиш в лайно?? а тука мооже.. безплатноо..
топла бира, студена скара...
представи сии..
или пък както ми се случи.. идва сервитьора /с една колежка съм/ и пита кво ше пиеш..казвам ..ами за путката?? еее не обърнах масата ама малко ми трябваше.. та къде другаде ше го намериш??




Тема Re: Ние сме на всяка утопия капакнови [re: 4eHe]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано31.08.02 21:35



Чененце, как би жиявла с този акъл на 18 ?

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.