Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: pat -]  
Автор 4eHre ()
Публикувано31.08.02 12:33



Двойка за превод на 4еНе
Що не питаш ?
Отпред има модален глагол; всичко след него е пак глагол. С думи прости, не превеждаме през съществително.



Тема Kan du italienskнови [re: jj]  
Автор 4eHre ()
Публикувано31.08.02 12:35



Дет казваше една роднина, от италиански "сладурче" ли значи



Тема Re:нови [re: 4eHre]  
Автор pat - (riot)
Публикувано31.08.02 13:25



заеби глаголите... те са преходни... почти всички глаголи произлизат от съществителни. обясняват преминаването от едно състояние към друго, като най-често за самия глагол се използва състоянието, което се достига. а ти много си падаш по тях, ако 4eHe и 4eHre, са две лица на една и съща личност де. А ако не са, значи имаш някаква друга връзка с 4eHe-то. примерно... приятел, гадже, съпруг или там к'вито са ви отношенията =))
Я кажи тогава какво означава "jeg kan ogsaa elsk"?

Аз си го превеждам така
jeg - аз
kan - подобо на "jeg kan dansk" и имайки предвид "know" в значенията - зная, умея, мога
ogsaa - също
elsk - любов

Казвай ти сега!



Тема Re: Бива ме...нови [re: Scarlet]  
Автор (Черна котка)
Публикувано31.08.02 15:40



И мен ме бива в десетопръстната, имам доста добра бързина, и на кирилица, и на латиница :-))) И превключвам автоматично, без да се замислям.
И аз също не шия гоблени, боже тва адски ме изнервя, да цъцкам с игличка, аууу! Обичам бързите и динамични неща. Тва гоблените са ми ужас направо :-)

Обаче пък къв списъъъък! Браво!
Благодаря, че сподели колко си кадърна. Изобщо не е нескромно.
Ох бе, тук сме такива гении всички! Много е гот!

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Re: Фук-фук!нови [re: sdfs]  
Автор (Черна котка)
Публикувано31.08.02 15:46



Шокирана съм!



Ти си единствения дотук, който го бива да танцува туист! Адски впечатляващо!
Аз пък мога да танцувам валс! Фук-фук!

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Re: Фук-фук!нови [re: BИ]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано31.08.02 16:00



i mnogo s ekefia,v italija akt biah v nai-hubavija im kurort-RIMINI-v diskotekata s ekskurzovodkata takuv twist mu drupnahme ciala vecher,celija dancing sa beshe izpraznil i anredil v krug da ni gleda:)))))))

FALL IN LOVE


Тема Re: Фук-фук!нови [re: BИ]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано31.08.02 16:03



to sigurno i drug niama,az na disko akto gi gledam drugite-se se muchat da igraiat ama smeshno,burkat koga ko da praiat.Koftito e che niamam poznata koiato da go tancuva.Eh iamh edno gadje edno vreme detos nego anpravo kusahme,ama sega niama

FALL IN LOVE


Тема Re: Бива ме...нови [re: BИ]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано31.08.02 17:52



За съжаление, на латиница пиша много по-бавно, макар да работя над проблема.

Колкото до списъка, след като излязох от нета, още колко неща се сетих, че можеше да напиша... ама хайде да не прекалявам...:)))



Тема Re: Бива ме...нови [re: Scarlet]  
Автор (Черна котка)
Публикувано31.08.02 18:16



Пиши-пиши! :-)))

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Re: Еееех, ти ме накара:)))нови [re: BИ]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано31.08.02 19:36



Иначе съвсем скромно щях да си премълча.

Много ме бива като погледна 1 лист А4, целият описан в ситен шрифт и веднага да открия правописните грешки.

Много ме бива когато погаля коте или куче да напипам или кърлеж, или бълха. Същото важи и за косите на децата, но там намирам гниди. От голямо разстояние ги "засичам".

Много ме бива да се мобилизирам, когато разбера че имам конкуренция. Напр. дълго време не можех да боравя със записващото видео, но след като разбрах, че някаква бабичка си записвала сериалите, а аз не мога, ела да видиш сега какъв съм експерт:)))

О, много ме биваШЕ да определям сорта кафе, който ми поднасят, обаче вече се повредих, защото от няколко години пия почти само 1 вид:((((

Мога да гледам на ръка, почерк, подпис, рисунка, на ядене на торта и др.; да познавам зодиите на хората.

От известно време мога да карам тротинетка.

Мога да изям 1 голямо пакетче семки за кратко време.

И още работи мога да правя, но само аз се фукам нещо...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.