Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 10.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 09:44



Добро утро

Опитах да изчета кво-тряя и взех решение; имам нужда от малко консултации, група. В следващите 120 минути ще чакам на едното място.

Сега кафе






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 09:45



Днес ми е консултантско. Можеш да легнеш на кушетката с крака към прозореца и да си избереш музика от фонотеката. Тъй - госпоице, кво ви тежи?

Acropolis adieu


Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: yф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 09:57



Отвори прозореца, щото от евтините ти цигари не се диша
Имам 2!! КГ + и това е резултат от онзи плик с прясно нарязани бонбони, които ден след ден поглъщам. Купихме ги за малките, но се оказа че те не яли сладко. Джогвах, карах колело, купих си тежести за мускулите по ръцете ... и т.н., не мърдат

Тези двата ми тежат днес.
Освен това снощи на вечерното училище се запознах със Соня, майка на осиновено българче от Търново. Днес Йона Анатолий е на 10 г. И не говори родния си език. Иска ми се да им помогна. И ме човърка..нещотооооо.
Можеш ли да ми намериш "Шестте пингвинчета", защото му купих пингвин ?






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 10:05



Евтините ми цигари? Имаш нещо против ардата качак?
Нищо не разбираш от тютюн очевидно.
Кви са тия пингвини? Въобще не съм чувала. Ох, онези там вилаети е хубаво да взимат деца от Балканите... Значи първо - свежа кръв, второ здрави деца, трето друг дух, четвърто дом, пето... Едно време нали сме си менкали разни неща. Ние им даваме мъже, а те ни връщат вагони с царевица. Бартер, един вид.
А пък идиотията в Скандинавските страни е най-висока сравнена с целия свят. Ако искат да оцелеят там и да ги има на картата на света - трябва да взимат, осиновяват такива деца. И без това тук тая скапана държава нищо не прави за тях. Бе, тъжна работа, бе 4еНе, бе. Тъга.

Acropolis adieu


Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: yф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 10:10



Васил Петров - каже, че не си го чела или слушала в 6.50 сутрин !

"От главата до опашката кита е дълъг 35 стъпки. От опашката до главата, 37.
?????"

Имат си клуб тия майки.
Както и майките на индийчетата.






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 11:27



Като че ли аз съм израснала с "България в дела и документи". Някакъв ужас. И не си спомням никакви приказки освен Червената шапчица и Спящата красавица. Преди една или две години се бях трогнала от Ледената кралица или как се казваше онази приказка с момчето Кай или Гай? Седя и гледам телевизия, пускат анимационен филм, и след мъничко установявам, че гледам приказка и че съм забравила какво се случва в нея. По същия начин се бях трогнала от Красавицата и звярът. И ми беше тъжно за него, ужасно тъжно и не исках да се превръща в принц. Тази приказка има тъжен край. Защо, по дяволите, чудовищита задължително се превръщат в някакви лъскави идиоти?

Ох, ми имат си клуб - хубаво. Индийчета - чудесно. Внасяме плът, кръв, мозък... Щяхме ли да го правим, ако бяхме нормални? Голяма съм идиотка с тия въпроси... Я ми кажи какъв процент от семействата, осиновили индийче или българче или негърче или арабче, имат деца? Свои си. Какъв е процентът на стерилните майки и татковци там? Какъв е прирастът на населението? Колко чужди деца са били осиновени и колко скандинавчета родени?

Acropolis adieu


Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: yф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 11:33



ГолЕм процент, мило. Но все се сещам как като човек не е живял един ден в една държава има склонност да.. си представя неща.

Контракторката ми има предишен брак. Съпругът й, също. Днес двамата имат две осиновени индийчета, деца-икони. През януари заминават да търсят родителите им в Индия.

Не търси културата на нациите в проценти, щото губиш идята зад тях ! Това първи и последен път.

Смятам да взема участие в онзи клуб и искам ПОМОЩ. Какво ще направиш за мен ? Не ме интересува с какво си израстла, да не си ме срещала.






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор Megan (драка)
Публикувано23.08.02 11:40



Днес съм тъпа.
нищо не разбрах. Ай ся да пренавием касетата и да почнем наново.
Кви са тия пингвини, кушетки, цигари Арда Качак (уф?!...) и други такива работи.



Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: Megan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 11:46



Във вторник обществото за приятелство има Управителен съвет. Първа точка е помощта за дома за деца с увреждания в Котел;
ако знам, че ще ми съберете приказки, музика и тн на български, ще внеса допълнителна точка към дневния ред.



* По едно научно изследване на американци, пушещите жени никога не навършват 30 г. Направо стават на 55 физиологически. С цигарите на уф това се постига по-рекордно.






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 11:49



За ква култура на нациите говориш? Аз говоря за статистика. Факт е, че олигофренията там е в катастрофални размери. А какво значи това? Казват, че се износва гена. Казах също, че е хубаво да се осиновяват такива деца. Ако останат тук или в Индия ще умрат от глад или ще бъдат социални инвалиди - неграмотни или полуграмотни, болни и т. н. Да не говорим, че 90 на сто от сираците, които излизат от нашите домове са крадци. И каква идея да търся? Застаряваща нация с изкилиферчени ДНК-вериги, подхлъзнати по идеята - дай да сме отворковци към всичко - да сложим жени за свещеници, да брокъсъчетаваме мъже, да изкривим клетката така, че мама и татко да са еднополови. И така като продължи повече от сто години няма да осиновяваме здрави чужди деца ли? И още как! По две, по три, по пет ще си взимаме. Пък дано оцелеем, Боже...

Ма, моля ти се, това, ако е идея?! У наше село съвсем по друг начин се нарича... Нищо, че има човещинка вътре.
А сега бавничко ми кажи какво точно ти трябва. Но, моля те, кажи ми го така, че да мога да те разбера. Търсиш това и това и ти трябва това и това.

И да ни си казала гък за моите детски спомени! Амаха!

Acropolis adieu



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.