Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Shrekнови [re: KAHEЛA]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 20:41



Новото култово кино. Генерация ххх и не знам си колко още

Последната "Ледена кралица" при мен е правена с костюми, рисувани лично от кралицата. Андерсен е ПРЕКРАСЕН избор за българчетата, живеещи тук. Още повече днес мислех, че трябва да намеря какво учат в училище и да го дублираме на български. Осиновителката каза, че книжките, по които учат език сега са на руски.






Тема Re: Shrekнови [re: 4eHe]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано23.08.02 21:58



Тъжно е, действай!!
Иначе не знам, дали новото кино е култово, и дали изобщо е ново, обаче наистина филмът е самата прекрасност.
Което ми напомня, че трябва пак да го гледам...
Единственият филм, за който си спомням, че съм гледала няколко пъти по собствено желание, е "Да срещнеш Джо Блек". Три пъти един след друг. И после за четвърти. Това за мен е МНОГО, като се има предвид, че мразя да гледам филм повече от веднъж.
Андерсен си е ПРЕКРАСЕН, наистина. Виж, Братя Грим не ги понасям, плашат ме.... Пък да не говорим за Шарл Перо и Синята брада........бррр.....

So goes the..love...


Тема Re: Shrekнови [re: KAHEЛA]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 22:04



Имам колекция от приказки на народите. Виждала ли си илюстрациите на Френски приказки ?

Идеята за филмчета на български ми се струва малко турбо. Така де, за да хванеш език не се започва с картинен и движен образ !
Докато се стигне до "Васко да Гама от с.Рупча", кавалкада на братята Мурмареви бая български трябва да научат котаците

Шрек е култов в смисъл анимацията на сериозна вълна. Гледай Spirit, с музиката на Браян Адамс...ох






Тема Re: Shrekнови [re: 4eHe]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано23.08.02 22:16



Мхм, само да се върна и ше си купя ДВД, щото видеото ни е в бъдещия ми бивш.... пък дотогава сигурно още ще ми препоръчаш...нали!?
Уф, ся ми предстои да гледам "Титаник" около 30 пъти...

So goes the..love...


Тема Re: Shrekнови [re: KAHEЛA]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 23:25



Тези келеши от видеоклУб-ът ми ОТНОВО направиха офертата, на която не мога да кажа "не". Вземеш ли си DVD, първият месец филмите ти от този клуб са безплатни. Устройството е някаква непозната на науките марка; случи се да работи.. и така. Колко филми дневно поемаш, за да знам по колко заглавия седмично да препоръчвам







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.