Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор PYTHON (сянка)
Публикувано23.08.02 12:40



каква вода ,ква чаша бе човек
у гората ли?
влага ,роса,студ .......абе всичко плува у вода ти казвам
сутрин една мъгла ......
гнус





Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: Megan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 12:42



Почвам да тренирам гълъбите. Ще ги кръстосвам с щрауси (има една ферма тук в близост)






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 12:44



Нищо не ти обяснявам. Казвам ти как става. Никой не ти говори за теб. Обади се в Би ти Ви, кажи им за посланика, той като дойде тук да спретне една пресконференция. Ох, ама това е а и бе на тези неща.
Книжките - супер идея. Колко на брой? Кажи ми. За колко време ви трябват тези книжки и музики?

Acropolis adieu


Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 12:43



Съгласна съм. Йес!!!!!
Давай да уговаряме подробностите.

Как две леви, бе?! Штъ удушъ!

Acropolis adieu


Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: yф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 12:47



Това е проект. Съответно, аз също работя все още на тъмно. Примерно, не знам колко деца са осиновени. Дори не знам на каква възраст са. Нека се започне стъпка по стъпка (забрави т.н медии; ако чакам на тях да порастнат до инструмент на плурализма..оф). Може да отнеме години. Дори повече, защото инициативата е възможно да работи от собствени корени.

Това, което правим в момента е отпушване на каналите и създаване на комуникационната мрежа. Бившият посланник е грозен. Освен това е плешив и мазен. Има представителни функции и аз съм с идея кой да е следващия председател на дружеството. Още нямам нужнит гласове. Но това ще се промени.






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: yф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 13:33



Сещам се, че е важно да има етикет с името на дарителя. Едно, за картотеката (лично ще благодаря), две - ползващите тук може да искат да се свържат. Може да се сложи и спец лого с името на идеята.


И аз те обичам
С прашките ли ще ме душиш ? Ония два килограма са точно на врата, като пеликан съм.






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 14:06



Ох, хич не знаеш с какво се захващаш. Хич! Значи, съгласна съм. Хубаво е това... Няма проблем, не ми пречи да събера това онова, ако има желаещи... Но няма да гледам разни страдащи деца в никакъв случай, защото ще си скъся живота с поне сто години. Ужас, не мога. Впуснах сега в яху да чета за такива организации и ми се изправиха косите от снимките... Просто не знам дали си виждала на живо увредени деца, но... но не знам кой би могъл да издържи...

И да го уговаряме как ще стане. С обява? Във вестник? Тук? Как?



Acropolis adieu

Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: yф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 15:47



Мислех си да направя поща в abv, която да проверяваш(ме) с обща парола ?
Там хората, които искат да изпратят нещо ще пишат.

Знаеш ли за tashko.dir.bg ? bst от един друг клуб работи с тях; българската лекарска колония е в Германия. Затова децата с увреждания се изпращат при нашите доктори.

Искам да гледаш Amalie (френски)






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 17:16



Ох. Става. Сега заминавам за два дни да посрещна потопа по Дунав. Май съм виждала този сайт. Сега ще погледна пак. Их, аз нали съм тъп дефектолог... и ме жегват такива неща.
Ще го видя тоз амали, ако го има тук. И отваряй поща веднагически. В понеделник го обявяваме насам-натам. И така!)

Acropolis adieu


Тема Re: Извинете, че се намесвам,нови [re: yф]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано23.08.02 19:51



но като спомена Ледената кралица.....Приказката ми е любима. Преди две години я преоткрих. Изчетох я, без да помръдна, почти без да дишам...и накрая изпаднах в транс...ама сериозно....
КОлкото до чудовищата и принцовете.... Какво ще кажеш за Шрек?
Тоя филм ми разби представите за приказка....и ме порази с естествеността си....влюбих се в него.
мхм...

So goes the..love...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.