Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор Megan (драка)
Публикувано23.08.02 11:55



Хъ.
Пак не разбрах.
Днес съвсем не схващам.
Отново? В прав текст? Какво, кога, къде се очаква от мен?
А?



Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор ()
Публикувано23.08.02 12:06



Хе! Това ли било? Я кажи какви са другите точки в дневния ред? И кажи също кога ще пристигне там, квото има да пристига за децата в Котел? Свързахте ли се с някоя фондация, която се занимава с това?! Ако децата са увредени трябва да се обадите в Министерството на труда и социалните грижи, ако не са - пак там. Ох, ама това е много работа, бе джанъм. И за да се съберат книжки, музика, дрешки и нещо друго като храни и прочие трябва да има гласност. Тези, които отговарят за това трябва да шумят по медии, трябва да направят пресконференция, трябва да се чуе за тях. Когато това стане ще има хора, които да откликнат. Освен това трябва да звучи така, че да няма шашми. Например - момчето Петър, на девет години има нужда от маратонки и получава маратонките си. Детето Мая, на 6 години, е с анемия и трябва да яде мед, но не да й го прибере леличката за нейните си внуци. Трябва като събирате там пари или каквото правите ние да знаем... Да шумите! Скоро Би Ти Ви направиха репортаж за осиновени българчета в Швеция, имаше едно циганче сред тях, направиха вълнуващ филм. Жесток! Обадете се в Би ти Ви. И так далее. На мен ми се струва, че се започва така.

Acropolis adieu


Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор PYTHON (сянка)
Публикувано23.08.02 12:08



ti kade si bre ?



Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: PYTHON]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 12:17



Хайде стига. Където искам да бъда съм. Ти защо се върна толкова предсрочно ?






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: Megan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 12:20



Проява на въображение.

Знаеш ли го лафЧето за "прав текст" ? В някои ислямски държави (чета) това е достатъчно условие да бъдеш замерян с камъни до бавна и мъчителна смърт. Изразът се използва от адвокати за дефиниция на "обидна сексуалност" край на цитата.






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: yф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 12:25



Не се работи с фондации.
Настоящият председател на дружеството е бившия датски посланик в България, женен за българка. Имат и деца + тези от другите му бракове.

Виж,
как се правят дарения за български училище с една кофа мастило пробвах лято 1997. За първи и последен път в компютри. Оттогава, на ръка. И не ми обяснявай каналите в Бг. Те са сред причините да живея на 2 500 км.
Трябват ми книжки и музика на български за осиновените българчета, чиито родители искат детето да запази и познава културата на етноса си.

Интервюта не давам. Срещите с мен са невъзможни. Мърдам в строго ограничен кръг хора, на които вярвам. Преди това съм ги сканирала за inteligence devices.






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор PYTHON (сянка)
Публикувано23.08.02 12:27



а ти кво искаш а?
у планината да стоя цял месец ли?
неам нерви за това
природата ме нерви мнооооооо
ти не ми се услушвай са изобщо
кво пиеш казвай бързо и това е



Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: yф]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 12:30



Трябваше да те бият повече като малка

Искам да кооринираш акцията за София. Кой каквото намери да го праща и събира в уречено от теб място и време. Ще намеря човек, който да ми го опакова надлежно в кашонче (щото знам че си с две леви) и ми го пренесе дотук.

Ще говоря с посолството може ли да им намерят специален рафт, така че книжки и касетки да се ползват едновременно от клуба на майките и от родителите с български деца тук. Ако не могат да го организират, както вероятно ще стане - ще се чуя с библиотеката тук и ще го включим в "Системата за обмен между библиотеките".

Още какво ?






Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: 4eHe]  
Автор Megan (драка)
Публикувано23.08.02 12:33



И ся как ще пращаме книжките и песните, а?



Тема Re: Споко, имам идея какво ще правя в понеделникнови [re: PYTHON]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.08.02 12:37



Вода с лед. На дъното има резанче lime. Чашата е абсолютно потна.
В гората е невъзможно да си направиш такъм коктейл, щото няма хладилник. Затова не ходя по горите







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.