Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема трафик на женинови  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано17.08.02 22:24



Това, за което се надявам в най-скоро време да се осъществи, е Министерството на образованието да се ангажира с този проблем и да включи темата „трафик на жени“ в учебните програми. Тя да стане предмет на обсъждане наред с наркотиците, безопасния секс и т.н.


Надя Кожухарова, координатор на програма „Ла страда“ - България във фондация „Асоциация Анимус“








Тема Re: трафик на женинови [re: 4eHe]  
Автор Megan (драка)
Публикувано17.08.02 23:14



Министерство на образованието има доста неща да доразвие преди да стигне точно до тая програма. Първо могат да се пробват с програми по общуване, присохолия, разбирателство, емпатия и някои леки курсове с предмет когнитивна психология ))))))))
Ако сметнеш всичките години прекарани в учене, моите са дотук 17, ще стигнеш до извода, че никой не си прави труда да те научи на това, което най-много ще ти трябва оттук нататък. Никой не ме е научил, по-скоро дори не се е пробвал, да ме научи да разбирам хората до себе си, да търся уникалното в тях, да търся уникалното в себе си, да общувам, да обичам...

Колко загубено време в мисии невъзможни от типа на "сметнете тая валентност" .........Баси.



Тема Re: трафик на женинови [re: 4eHe]  
Автор pat - (riot)
Публикувано17.08.02 23:30



4eHe, забелязвам често се обръщам към някой без да го назоваваш. Това така го казваш за да го приема всеки лично или знаеш, че някой горе от властимащите чете клубовете и се съобразява с мнението на пишещите? Моля, дай ми някакво обяснение, ако е възможно.
Друго, което отдавна се канех да те питам, сещайки се за старата ти сигнатура... Ти нали не си някаква мениджърска машина за взимане на решения? Имам чувството, че си се изкривила професионално. С това не искам да те обиждам. Просто наистина съм загрижен и ми е интересно, защото в теб има нещо, но ти го криеш или пазиш. Остава ли ти време да живееш?

Ред:
обръщам да се чете във второ лице ед. ч.

Редактирано от pat - на 17.08.02 23:29.



Тема Re: трафик на жени [re: pat -]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано18.08.02 10:29



pat, 4eHe ne ti vliza v rabotata. Misleneto j - dvaj po-malko; ako oshte njamash kakvo da kajesh po temata - imam kafe, nektar..






Тема Re: трафик на женинови [re: Megan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано18.08.02 10:31



Predlagam da smenjat ministera si - za na4alo. Toj e obida za kolegite.
Imash li idej za specializacija, kadeto trjabva ? shtoto mi popadna neshti4ko pri 4etene na presata this morning






Тема Re: трафик на женинови [re: 4eHe]  
Автор Megan (драка)
Публикувано18.08.02 11:49



За министъра изобщо няма да коментирам. ))))) Щот почна ли, не мож ме спря.

За специализацията - не те разбрах?!



Тема Re: трафик на женинови [re: 4eHe]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано18.08.02 17:33



И педофилията трябва да стане обсъждана тема в училищата на запад. Мноо боклуци има в тъй нар. Западен свят.

Отвънка едни чисти, спретнатички, а пък отвътре лайняни.



Тема Re: трафик на женинови [re: 4eHe]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано18.08.02 18:09



Може би да се обедини в час по социални опасности.
П.П. Визирах и другите мнения - за педофили и прочее...
*

Редактирано от Well на 18.08.02 18:09.



Тема Re: трафик на женинови [re: Well]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано18.08.02 20:57



Дефинирай "опасно" като сравниш със "сигурно". Ползвай за фон България .. примерно.


Откъде ще се вземат лекторите, след като настоящата система на образование не предлага конкурентноспособни, мислещи кадри (няма люпилня за такива) ? Разбира се, това са няколкостотин работни места, но настоящия министър-тиква мисли с топлото си дупе. Последното е 4еНе марка и се раздава в края на седмицата. Последните два месеца го носи просветния министър от настоящото ви правителство.






Тема Re: трафик на женинови [re: Megan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано18.08.02 20:58



Няма да те почвам, от мен да мине. Сега пиши учи ли те се още ? Персонално, 17 години не просто са ми малко, а отдавна ги минах (в науки..разни).







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.