Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 05.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Табор...нови  
Автор devel (непознат )
Публикувано04.08.02 12:37



Ми търся си хора за табор*...
Такива дето ги влече скиторенето, хазарта** /поне в отношенията/ и разнородното непретенциозно стечение на обстоятелствата не ги кара да изпадат в меланхолично-параноични пристъпи...

----------------------------------------------------------------------------
*табора не е просто "катун"... той е модел на обществото, такова, каквото го обичам и познавам /понеже съм си го доизмислил/.
**Иде реч за хазарта, като форма на общуваване (Б.а.)



Тема Re: Табор...нови [re: devel]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано04.08.02 12:43



Струва ми се, че меланхолията е неизбежна част от всичко това. Параноята - не.

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема меланхолията???!нови [re: Lucid]  
Автор devel (непознат )
Публикувано04.08.02 12:54



Струва ми се че меланхолията е утъпкан път* към параноята...
Но така или иначе към нея водят хиляди** пътища...

----------------------------------------------------------------------------------------
* "път" във всички смисли на думата (Б.а.)
** Това е оптимистично твърдение. Някои биха казали, че "..всички пътища водят към Параноя" (Б.а.)



Тема Re: меланхолията???!нови [re: devel]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано04.08.02 12:58



Дефинирай представата си за меланхолия.

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: Табор...нови [re: devel]  
Автор pat - (riot)
Публикувано04.08.02 17:35



каква му е идеята на табора?
т'ва само за сезона ли е или?
раздуй малко повече!



Тема ами идеята...нови [re: pat -]  
Автор devel (непознат )
Публикувано04.08.02 22:52



Ами идеята на табора е, че си на път... и света и хората около теб се менят достатъчно редовно, че да не ти писне.
Табор (или катун*) са се наричали пътуващите групи от цигани. Имало е разни - занаятчии, артисти, крадци** и всякакви други. За да придобиеш идея*** за табор е добре да изгледаш руския (по-точно съветски) филм "Табора отива към небето" и да си срещал поне един табор на живо:)

----------------------
* Катун е българската дума за табор (Б.а.)
** Всъщност достоверни източници твърдят, че присвояването на чуждо имущество е било основният източник на ресурси за всички видове табори, но ... (Б.а.)
*** Или поне за да придобиеш идея, сходна на моята идея за табор (Б.а.)



Тема Re: Табор...нови [re: devel]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано04.08.02 23:04



привлича ме това, за което говориш, ама не дотам, че да го пожелая за себе си. не мога да съм това. за един Рак таборът е напълно противопоказен. хехе..., ми таборът е обратното на черупката. и на затвореността. то Рак и меланхолия май са нещо синоними.

не, беее, не те критикувам, напротив... много ми е гот да гледам табори, и колко приятели имам цигани*, ама мен ми не иде отвътре. ти интересно каква зодия си?

------------
* цигани по душа, волни люде, необвързани с общоприетите норми и традиции, непоследователни в общоприетия смисъл на думата, търсещи веселието и купона, а не систематичното гонене на някакви достжения

IMAGINE...


Тема оффт.нови [re: Джeйн]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано04.08.02 23:07



Ох... Джейни!
Как не съм съобразила, че си рак!... Сега ми стават ясни нещата, които си говорихме снощи... Интересно, какъв ти е асцендентът?

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Рак та дрънканови [re: Lucid]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано04.08.02 23:23



класически екземпляр - са ми казвали астролози.

Скорпион ми е. какво те кара да си мислиш това? щото аз не съм хич спец. сега ми се иска да почна да чета астрология, ама трябва първо да си намеря програма, а съм толкова инертна за инициативи, за нови неща. то и това било рачешко, знам, - инертността

IMAGINE...


Тема Re: Рак та дрънканови [re: Джeйн]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано04.08.02 23:35



Рачешко... ама наистина си изтипосана.
Просто като го прочетох и веднага ми светна във връзка с бележките, които разменихме вчера. Аз се питах, защо някои неща ти отнемат толкова време... сега разбирам... Аз също смятам да задълбая в астрологията, но чак от септември. Днес сметнах, че до Държавния остават 24 дена... бррррр...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.