Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема скучни ли са хората,...нови  
Автор confusion (непознат )
Публикувано02.08.02 18:42



които имат разни задръжки... и които по тази причина са считани за студени и дистанцирани...?
Няма кого друг да питам и затова споделям с вас.
А конкретния повод за този въпрос е свързан най-вече със секса.
Един приятел казваше, че на хората, които ги бива в секса, им личи по движенията по принцип. Предполагам, че и обратното е вярно. И го усещам по това, че никога не ми се е случвало някой непознат да прояви какъвто и да е интерес към мен. Имам чувството, че хората се интересуват главно от сексуалността на другите. И дори да не е така, това води до дистанцираност и в най-обикновените приятелски отношения.
Трябва ли да се променям и ако да - защо и как, ако не - какво да правя?
Очаквам всякакви коментари и въпроси.



Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: confusion]  
Автор Queer (непознат)
Публикувано02.08.02 20:13



Zdravei!

Ne sam vlizala dryg pat tuk i sega pisha za pruv pat. Ne znam dali ochakvash otgovor ot novak kato men, no edin suvet,

ostavi nestata da budat tekiva kakvito sa i ne se vpechatliavai tvurde mnogo ot tova ,koeto horata "misliat".....

Ako tova che nikoi nepoznat ne ti e oburnal vnimanie te oburkva ili drazni, to pomisli i za obratnoto. Bi li bila stastliva ako absolutno vseki nepoznat, ili pone pochti vseki zapochne da ti obrashta po-spetsialno vnimanie. Ako mislish , che tova naistina bi te napravilo stastliva, ot dryga strana, viarvam , moge bi ste namerish nachin ili da ne si tolkova studena, ili distantsirana

.........


Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: confusion]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.08.02 20:18



продължавай да търсиш!!!

ще намериш, бъди сигурна...

всъщност, ти търсиш ли? да не би да намираш за лесно да си намериш лесно оправдание защо не те забелязват и да спреш да се показваш, да дадеш шанс да бъдеш видяна...



Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: confusion]  
Автор pat - (riot)
Публикувано02.08.02 20:32



уф... за съжаление обвивката винаги е била от решаващо значение. много гадно звучи, но е така. освен може би за тези, при които обвивката не е лъскава. макар, че и тях да попиташ какво биха предпочели умен и красив или само умен, и те биха избрали първият вариант. разбираш ли това обвивката е като екстра. а пък хората сме много алчни и искаме колкото може повече. ама кажи кой би се отказал от бонуса, кой би казал, не на мен това ми е достатъчно не искам нищо отгоре, за нищо на света... едва ли има някой, който би го направил. хората сме големи егоисти и големи еснафи. интересуваме се от начина по който другите ни възприемат и все правим така, че да им се харесаме. а човекът до нас, не може да се отрече, е един вид наше второ лице. затова има занчение как изглежда. ето вземи за пример когато се говори за президент или премиер, или някоя важна клечка. забележи как се говореше за г-жа Костова, за г-жа Стоянова, за Камилата на Чарлз и т.н. Тези неща са колкото грешно гадни, толкова и верни.

Имам наблюдение, че колкото по-надолу, се слиза по социалната стълбичка на обществото, толкова повече обвивката губи своето значение. В забутаните селца можеш да видиш всякакви комбинации. Може би това зависи и от предлаганият избор. Ето например в София града голяма, където има огромен избор, вече думата си казва лакомото око човешко ненаситно. трудно се взима така решение, а алчността все ти шепне, я се поогледай и завърти още малко, виж какъв избор има. след това правиш крачката и отсичаш - ето това е. и след време, най-малката разправия за най-малкото нещо (а те такива бол сега) те карат да се съмняваш в собственият си избор. и имено този голям брой възможности за избор и лакомията, наливат масло и разпалват съмненията, и се стига до разлъки и разводи. много е гадно всичко, много повърхностно. как да не се свие човек в черупката си, как да не охладне, как да не се дистанцира и да не почне да се въздържа... знам ли какво е правилно да се направи... най-напред, може би да се осъзнав сътоянието в което се намира човек и причините за проблема, после да се работи върху тях и да се премахват и смекчават тези причини и задръжки. естествено това означава да се промени човек, вътрешно, като нагласа и възприемане, а това според мен води неиминуемо и до отражение във външния облик

ако пък не искаш да се променяш, трябва да намериш или да те намери някой който да те харесва така както си.
на мен обаче ми се струва невъзможно, човек да остане непроменен. има такива които се променят много бавно, по отношение на другите, но това едва ли е предимство. това са само мечти и желания на някой дами да останат все така млади и привлекателни, както в най-прекрасните си години.
незнам защо хората се притесняват да приемат промяната. времената в които живеем стават все по-динамични и ако не успяваме да се приспособим, толкова по-зле за самите нас. ще заприличаме на баба ми, която отказва да разбере какво е компютър и как да го използва. и защо?... не какзва, ама аз си мисля, че защото е наближила годините в които се смята за гранична възраст при хората, се е примирила, че няма смисъл за какво и за кога да го учи. а може и вече да разбира, че има старческо слабоумие. незнам, като остарея ще разбера.
незнам защо хората приемат, че при тях нещата ще се развият по същият начин, както при тези преди тях. може би това е някакъв прагматизъм или начин да се запазим видовите си характеристики...



Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: pat -]  
Автор (Черна котка)
Публикувано02.08.02 20:50



Прав си, Mr. Riot Смята се, че каквото отвън, такова и отвътре. Ние сме едно цяло, тялото на езика издава и вътрешната ни нагласа. Ако има интересно сексуално излъчване, човекът е интересен. Но това излъчване идва отвътре. То е само за начало. То може да бъде и замаскирано от поза обаче, за тези които са актьори или комплексирани. Но все пак не може да е 100% поза. Има неща, които си личат.
Вярно е и че "мъжете обичат с очите, а жените - с ушите" :-) Затова дамите се контят повече от господата (има и изключения :-), за да ги привличат визуално. Пък господата от своя страна ни омайват със сладки приказки, вербално :-)

Мисля, че каквото и да представлява един човек, той не трябва да е прекалено затворен, ако иска да привлича. И най-вече да изразява точно себе си, а не поза. Защото ако изразяваш не това, което си, ще привлечеш човек, който няма да ти пасва. Има интуитивно напасване... не го усещаме, но го има. Също е научно доказано, че когато човек срещне непознат, той интуитивно решава дали му допада най-общо през първите 20 секунди, дори и да няма размяна на реплики.

The most rewarding experiences in life invariably come from an encounter with the new.

Редактирано от BИ на 03.08.02 00:40.



Тема skuchni saнови [re: confusion]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано02.08.02 21:21



pone v moite ochi sa skuchni, prozrachni i zabludeni. i e mnogo trudno da namerish neshto razlichno.
vynshnia vid e vajen pokazatel - krasivite hora sa s prekaleno goliamo samochuvstvie - bez pokritie, plitki - predskazuemi i elementarni.

groznite sa kompleksirani i s chuvstvo za malocennost - prikrito s falshivo samochuvstvie, ako sa dobri s okolnite - dobrotata im ne e bezkoristna - pravat go za da se haresat.

i kvo ostava, shansa da namerish istinski chovek e da go tyrsish po sredata, da ne e mnogo krasiv, da ne e i grozen - charoven kakto mu vikat u nashe selo. takiva hora obiknoveno kriat iznenadi, te ne sa praveni po kayp - trudno e da gi razberesh, ne sa predskazuemi i elementarni.

az si imam i drug kriterii za opredeliane na horata - ako ne vzimayt narkotici i sa protiv hora koito vzimat znachi sa ogranicheni v misleneto si - s takiva hora ne se zanimavam.

asta la pasta



Тема Re: скучни ли са хората,... [re: BИ]  
Автор pat - (riot)
Публикувано02.08.02 21:29



хм, преди време имаше една тема за връзката между физическата и душевната красота... така и не разбрах в случя защитаваш ли тази теза, май да...
и аз така се мисля, че нещата са взаимно свързани, макара понякога да има изключения - зли красавци и гърбушковци от Ротердам.



Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: pat -]  
Автор confusion (непознат )
Публикувано02.08.02 21:53



Много добре казано, благодаря, че си ми отделил толкова време да напишеш това:)
Парадоксът при мен е че все харесвам хора, които не биха харесали такива като мен, а тези които ме харесват аз не ги харесвам... става много весело. Но пък именно заради въпросната моя скованост не съм добра актриса и винаги съм си аз... тогава къде е проблемът, защо такова противоречие?

А има моменти, когато успявам да се отпусна и усещам, че се преобразявам... но това зависи прекалено много от хората срещу мен и трудно се получава... вече се чудя коя от двете съм наистина и дали не ме гони шизофренията:)
А може би сковаността ми е в резултат на страх от хората....



Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: confusion]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано02.08.02 22:03



Извинявай... ще хвърля един въпрос в празното пространство: кое им е страшното на хората?

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: pat -]  
Автор confusion (непознат )
Публикувано02.08.02 22:06



Защо да е така според теб?
Освен това, много съществена подробност, красотата е относително нещо. Казват, че българките били красиви, например, и то защото всичките са слаби, облечени в тесни секси дрехи, гримирани и прочее... това ли е красотата и за вас? как я дефинирате?
Аз лично не бих казала, че съм грозна... нямам някакви забележими дефекти например и имам горе-долу правилни черти... но какво от това...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.