Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Тц!нови [re: Satriani]  
Автор Boldie ()
Публикувано03.08.02 02:40



Mi, da, ti si mi kazal veche, slun4e, pazeneto mu e maikata!!! Povnya!

Az inacheeee....



Тема Re: Тц!нови [re: Boldie]  
Автор Satriani (agressor)
Публикувано03.08.02 02:42



мило сега лягам, защото утре имам яко запълнен ден
искам като стана и влезна в дир-а да да намеря белешчица,
лично от теб в която си посочваш кюто
чакам мило
лека нощ бебче и до утре

Just Do It


Тема Re: Тц!нови [re: Boldie]  
Автор Satriani (agressor)
Публикувано03.08.02 02:46



какво ти иначеее
точно така миличко - пазенето му е майката
за да има повече кеф - нали

Just Do It


Тема Re: Тц!нови [re: Satriani]  
Автор Boldie ()
Публикувано03.08.02 02:50



Golyamata petorno!!!!!
Leka, zlattse!



Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: pat -]  
Автор (Черна котка)
Публикувано03.08.02 03:30



Ахм... Интелигентността е величина, която, казват, се измерва с тестове. Но не вярвам аз на тези тестове. Защото съм учила теория на тестовете и оценъчни скАли за дипломна работа и знам, че един тест измерва само точно определени качества, а един единствен такъв не може да измери целия спектър от способности и дадености на един човек, а само в определена област. Така че... тия неща са бошлаф работа и няма сега да те подлагам на тест
Адаптивността всъщност, е от голямо значение за оцеляването, както и интелигентността. Една амеба, се отличава с безмерна опростеност, защото се състои само от една клетка. Също и с аморфност. Тъй като опростеността й е безмерна, тя не може да се измери :-))) Амебата е безкрайно адаптивна, от което следва, че адаптивността също не може да се измери, защото е безкрайна :-) Следователно амебата се приспособява към всичко, и следователно е страшно оцеляема, и като вторичен белег - доста интелигентна. Хихихи!
Но за многоклетъчните не знам. Вероятно са много-интелигентни, тъй като се състоят от много-едноклетки
Възхищавам им се.

Хехе... Повдигна ли ти се, или не се справих?

The most rewarding experiences in life invariably come from an encounter with the new.


Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: Queer]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано03.08.02 03:35



добре си дошла!

сядай, разполагай се и се чувствай като вкъщи

тук не сме скучни

IMAGINE...


Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: BИ]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано03.08.02 10:00



Виж сега... ти си живяла малко повече от мен и си имала малко повече време, за да достигнеш до тях, но аз не повтарям КК като папагал. Всичко си е изпитано и проверено. просто ми се струва ужасно точен като формулировка и ми е трудно да го кажа по-добре, затова направо си го цитирам. В смисъл... възприела съм някаква "терминология", когато говоря за тези неща.
Воин, безупречност, смирение, сила, знание и т.н.

На мен книжките ми помагат дотолкова, доколкото ме увличат, защото докато ги чета, имам онова радостно усещане: "Това е точно така и ти го знаеш. А освен, че го знаеш, го и можеш!"... да кажем, че са нещо като допълнителен стимул. Защото в тях е всичко онова, което аз знам, казано по един адски точен начин.

И Ошо съм чела. Даже дълго, дълго време той беше този, на който се позовавах. Проблемът при него май е, че е повече за душата. Той ме унася, разказва ми случки, многословен е. Много го харесвам, но в крайна сметка ако се замисля е трудно приложим в състояние на стрес. А може би си опира до психика. В такива времена аз се нуждая от мотивация. Макар че Ошо ми е помогнал да се науча да релаксирам, да не дъвча някои неща с ума си, да не давам обяснения за Любовта, да мисля в малко по-широки рамки.

Имам чувството, че се самопарализираме понякога, защото сме толкова праволинейни в мисленето си. Нещата винаги са или - или. Добри - лоши. Бели - черни. Е, да ама не... ясно е, че в такъв случай всичко, което не е еднозначно добро, ще ни причинява главоболия. Просто си мисля, че трябва да умеем да приемем някои неща и да знаем, че именно те са тези, които ни правят по-силни. За съжаление, ако сега лежах с М. на плажа, едва ли щях да съм особено загрижена за развитието на личността си

Човешко е. Не съм се справила още с мързела. При това наистина не мога да си представ живота без промяна, движение. И виждам хора около себе си, които не са се променяли с години, десетилетия. Непрекъснато повтарят едни и същи модели на поведение и стават все по-лениви и нещастни, но някак не се сещат, че биха могли да надскочат себе си. Да си дадат една засилка и да се преодолеят. Те дотолкова са свикнали да бъдат инертни, че никой и нищо, а най-малкото пък моите тиради биха могли да ги помръднат. За съжаление.
Затова е важно да имаме бърз и подвижен ум, за да можем да обхващаме ситуациите от повече страни и по този начин да извадим най-доброто за себе си. Животът е стратегия, в крайна сметка. Нищо повече от игра на шах с огромни размери.
Всичко е от мисленето.

-------------------------

А пък ти си знаеш, няма какво да ти казвам. Нещата ще се подредят, а в момента тъй или иначе не можеш да правиш друго, освен колкото се може по-спокойно да изчакаш още 10ина дена. Толкова дълго си чакала, ще ги убием и тези дни... А кой знае, после може да е било за добро...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: pat -]  
Автор KAЛИ (уморена)
Публикувано03.08.02 11:48



А, не, не е истина това, че не се променяме.
Аз дебелея. Следствията като движение на личността са направо в хорор жанра. Понякога изпитвам съмнително удоволствие от това да осъзнавам, че съвсем скоро ще съм съвкупност от физически и емоционални дефекти, което без съмнение ще е реванш за всичкото време, прекарано във фитнеса, сауната, по масажи, фризьори, козметици, в усмивки и тъп кикот, в кухнята и в клубовете......и в измисляне на нови стратегии за това как да бъда съвършена любовница, почтена съпруга, изтънчена дама, отлична професионалистка, да разбивам мита за тъпата блондинка, да мразя феминистките и същевременно да съжалявам мачистите.........
Боже!!!!
Променяме се, и още как!!!!

Тъжното в цялата работа е, че садистичните ми наклонности ще изчезнат след няколко месеца и отново ще тръгна по пътя на мазохистичното изтезание на душата и тялото............

Не питай как става тая работа, защото не зная, май инат е думата, останалото си е мъка........

Без коментар!


Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: confusion]  
Автор KAЛИ (уморена)
Публикувано03.08.02 12:41



Ужасно е лесно да те забелязват - огледай се, остани един ден в някое лъскаво кафе и забележи кои момичета заглеждат мъжете, ще осъзнаеш, че в повечети случаи балканският вкус на масовия женопотребител се свежда до следното:
Тя е относително висока (комплекс на относително ниските ни мъже)

Изкуствено руса (по нашите ширини количеството блондинки е обратно пропорционално на етнически логичното)

С малко дупе (освен един наистина малък процент на доста млади момичета, останалите поддържат този вид на седалището си с липосукции, масажи и др. процедури, за които плащат не те)

Със стегнат бюст, размерът е над --С ( това значи или че в последните няколко години генетичния фонд на страната се е видоизменил поради Чернобил или поради някой неизвестен нам експеримент на извънземните, или че говорим за специални сутиени или за силикон)

Очите им нямат особено значение, нали се разбрахме, че са руси, все пак, не може да се иска и да са синеоки всичките, я, разнообразие е нужно.Важното е да гледат безразлично и с чувството, че всички мъже са плебеи и простаци, които не ги заслужават, а ако решат да ги имат, то ще трябва да си го заслужат(начините на спечелване на прелестите им са според летвата, която са си сложили самите те, важното е да изглеждат така, че ако евнтуалният мъжки екземпляр не се втурне веднага да наддава, трябва да му е съвсем ясно, че за неговото място - надидати дал Бог)

Устните - чудо на природата - Бриджит Бардо, Мишел Пфайфер, Ким Бейсинджър и Анджелина Джоли на едно място (защото са естествени, разбира се, въпреки нереалните им размери и комична експозиция насред много дребнички лица с фини черти, ама кой ти гледа генетичната логика, нали такива устни томително нашепват обещания за нестандартни изживявания, на всичкото отгоре се цупят така по детски, че ласкаят инфантилизма на повечето мъже, както и неизживените им комплекси от детството)

Носът също е съвършен (лесно е вече да разпознаеш в София при кой пластичен хирург точно ходи въпросното лице, защото повечето от тях си имат любими носови прототипи - един от най-скъпите, който вече се вживява в ролята на ваятел, да не казвам Бог, си има за фаворит носа на Сандра Бълок, та ако дамичката има Бълъковото носле, да знаеш, че някой бая се е бръкнал за тая работа.Но да не забравяме, че това са били милите й родители, които със зачатието й са я спретнали съвкупност от холивудските звезди, защото ние, българите, сме майстори по правенето на деца)

Дрехите са последен писък - в повечето случаи нелепо клубни за дневно кафе, но пък за какво щедрата природа е надарила притежартелката им, освен да се разсъблича, обличането е само за пробните - любимо занимание, нещо като хоби за тази порода)

Гласът......е, тук вариантите са многобройни (както е известно, все още не може да се променя тембъра със скалпел, макар в по-голямата си част тези девойки да си живеят с мисълта, че са по-добри от повечето ни поп звезди, както и от световните такива и да си мечтаят поне за кариерата на Пети Пол(Петя Пявлова) или на Соня Васи, но ако това не се случи, естествено винаги могат да станат фолк звезди или хип-хоп клипни девойки).

Разговорите.....а, тук вече няма да коментирам (то няма и какво).
Ако си усвоила останалото, няма да ти е нужно да говориш, само за някои думи не бива да забравяш :този тип жени винаги, ама винаги са идеални любовници, природни феномени, способни да получават оргазъм по няколко пъти и при най-некадърния любовник, с което да го провъзгласят за Аполон, а тези след себе си, ако има такива, да превърнат в досадни фригидни същества, неспособни да изпитват удоволствие поради някакъв ужасен и задължително неизлечим дефект.Та за тази цел трябва да си измислиш няколко(само не прекалявай в разнообразието, че излизаш от стереотипа) думички, с които да галиш слуха и егото на мъжа.

Е, сложно ли е?
Какво толкова има да се чудиш, ако това искаш?!
Личало им било кой какво може! Дрън-дрън!

Хей, ти знаеш ли, че един човек, мъж, все още вярва, че е най-добрият, защото няма нито една жена, която да не свършвала с него, че една направо свършевала, докато я докосвал, а друга - девствена- получила няколко оргазма при първия им контакт(???!!!)
Абе, ти нали не си от тези, които вярват на тези неща, защото аз пък познавам жена му на този Феб, та тя милата, като ми разказва по колко пъти и се налага да симулира.......

Остави тези въпроси, все още има мъже,които могат да те накарат да плачеш от удоволствие - не само физическо, но и духовно, а тези мъже никога няма да си кажат :"Я па тая, не се движи като че дефилира на прет а порте, значи е дърво в кревата......" , а ще те погледнат в очите, ще те завоюват, ще гледат на тебе като на дар........

Иначе..........
Толкова е лесно да изглеждаш като стока, че просто не си заслужава да го коментирам повече.

Без коментар!


Тема Re: скучни ли са хората,...нови [re: KAЛИ]  
Автор confusion (непознат )
Публикувано03.08.02 15:24



Добре го казваш...
Аз и не искам да бъдя стока, напротив. На мен ми харесва да си бъда чешит, различна, но в крайна сметка по този начин не успявам да се запозная с други хора и почти нямам приятели... Оказва се, че хората съвсем по малко разбират каква съм аз всъщност и това не е в моя полза... Просто моята затвореност си личи отдалече, въпреки че точно това не го искам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.