Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ти май не синови [re: Kapтaл]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано02.08.02 13:06



Много сте прави.
Изчаквам още ден-два да си прибера последната заплата и- чао!
А дотогава усещам настъпването на една ужасна мигрена, която няма да ми позволи да си пиша текстовете- нито на РС, нито на ръка..... И която ще наложи изкарването на един доста продължителен болничен.......
Да ми е живо и здраво докторското семейство!



Тема само това не можах да разберанови [re: Blake]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано02.08.02 13:06



кво ти било под достойнството. Абе нещо ми идва да се заяждам днес! Не ми обръщай внимание.

Питам щото кво значи достойнство? Когато децата ти са гладни и си в безизходица? няма достойнство недостойнство. Твойте цели са важни и те оправдават средствата и методите с които се бориш, стига да не пречиш и на останалите да постигат своите. Тоест да не ограничаваш околните!





Тема Re: прав си батканови [re: Kapтaл]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.08.02 13:12



да бе егати, и ще си го духаш на себе си а? или като си всепрощаваш бог, не се имаш от народа и ти...

който не храни своя армия, храни чужда. армейска мъдрост. значи че трябва да се прави всичко както трябва. и ако случайно не се прави както трябва, това не значи че нищо не се прави, а значи че пак правиш каквото трябва, но не за себе си, а за друг. и после, погледнато като общество. то не че нищо не прави, ами е просто донор за други, че да имат те. я си помисли как изглеждат те тогава?



Тема не ми се мислинови [re: Kpъr]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано02.08.02 13:19



знаеш ли, не съм спрял да съм активен. обществено.
бившия ректор на ИУ-Варна ми е втори братовчед Навремето предложих да направим една компютърна зала. Да могат хората дас и правят супер тънкажно дипломните работи, вемсто да дават по 100 кинта, да дават 15. Всеки да има шанс. имах колеги които не пишеха дипломна щото нямаха пари да си я напишат и разпечатат.
И тогава Калю Донев ми вика "Ангеле събери неколко подписа, направи икономическа обосновка на целия проект и имате зала". Трябваше просто 100-тина човека да се подпишат. И знаеш ли кво стана. Тъпите говеда ги мързеше да прочетат за кво става въпрос и отказваха да се подпишат. И после отиваха и се набутваха със по 100-200 кинта за дип. работа.

Тъй че. некой се борим. само дето гувната много миришат. ама карай. всеки роптае срещу управниците си а не си вижда собствените насрани гащи. И в България мога да се оправя, ама много помия трябва да се излее отгоре ми и много време да мине за да си осигуря един нормален живот. Те тва е. кво да мисля.? Кръгчо





Тема Re: Мразянови [re: Йoaннa]  
Автор KAЛИ (уморена)
Публикувано02.08.02 13:30



А да се събуждаш 7 дена в седмицата съвсем скапана, ама безплатно, по-хубаво ли ти изглежда?!

А, да не забравя, че може и да не се събуждаш, щото не можеш да спиш от тъпи мисли и грижи за бъдещето.
Това се случи с моя приятелка, която не можа да си понесе работодателката, която беше по-нестойностен човек от нея, но й беше шеф все пак. Сега няма работа и мисля, че следващия път няма да си задава въпроси за това доколко е честно да работим за боклуици, които превъзхождаме.

За примирението, естествено, че не трябва да се примиряваш с нищо, което не те прави щастлива или поне удовлетворена. Обаче.....кротко, момиче, първо се подсигурявай, виж си шансовете, а после прави, каквото ще правиш.

Впрочем, топлите патладжани(освен ако не си нейде от Източна България и не наричаш така доматите) са още по-гадни от студените, пък и с биричка са си много добре даже.
Това твоето ми заприлича на оня стар виц с мъжа в трамвая, дето стои над някакъв друг мъж, който е седнал, и го моли:" Нека да седна, господине, много ми е зле.Много ми е зле, повярвайте ми."
Обаче оня не се помръдва. По едно време правият повръща върху него. Седналият изглежда сакото си с омерзение и с театрален жест на погнуса почва да си го чисти:" Шунка, луканка, сиренце, краставички, кашкавалче, раци........ЗЛЕ МУ БИЛО!!!!!!!!!"

Много си го обичах тоя виц навремето

Без коментар!


Тема Re: Мразянови [re: KAЛИ]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано02.08.02 13:43



Е, то човек никога не взема такива крайни решения без да се е подсигурил все пак.



Тема Re: Мразянови [re: Blake]  
Автор PYTHON ()
Публикувано02.08.02 13:49



виж са
аз вярвам на очите си а не на тва кой кво ми е казал
ми гледал съм в нета обяви за работа и то в държавни учреждения
ми тва е
и нема желаещи даже
шото требва да си добър мноооооо
за кви чинии ми говориш
мият чинии леваците измислени
бил тука нещо велико......
айде бе
ако си добър и на луната да отидеш па ше те вземат бе
като казвам добър у бачкането разбирай смачкващо добър,убииствено добър
неколко нива отгоре
да не мислиш че ония лайнари па са мноооо добри а
виждал съм ги
тоя па
ние сме у стрес всеки ден бе
нищо особенно не са
обаче се и бачка яко ,нема тва нема онова
до смърт се бачка
и кво за тия 120000 си се хванал а?
да не са много а?
ми не са много
бих казал нормално са си
ама изискванееееееее
да си американски гражданин!
друго си е бг пащпорт нали
мое да полудееш напрао

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: Мразянови [re: PYTHON]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано02.08.02 14:01



pak ne mi otgovori dali si chuval slovoto work permit i dali znaesh za kakvo sluji???

Just a genius




Тема Re: Мразянови [re: Blake]  
Автор PYTHON ()
Публикувано02.08.02 14:04



да бе
тва го пропуснах
не съм го чувал шото тва не е актуално за мен
та кажи са де
но за останлото всичко е така както съм го написал
мое да ми верваш

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: Мразянови [re: PYTHON]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано02.08.02 14:56



mi yavno ne znaeshm shtom izlizash s takiva tvardenia...

work permit - razreshtitelno za rabota v saotvetnata strana... za da go poluchish tryabva da si namerish rabotodatel, koyto:

a) da dokaje pred saotvetnite instancii v stranata si che:
- ne e nameril mesten kandidat, koito da varshi rabotata, za koyato iska da te naeme;
- (v sluchaya za Evropa) ne e nameril kandidat ot EU, koito da varshi rabotata, za koyato iska da te naeme;
- (v sluchaya za Germany, moje i za drugi strani) shte ti dava pari pone kolkoto shte dava na mesten (ili EU) kandidat, demek ne pravi dumping...
- izgarya ot jelanie da zagubi 1-2 meseca i pari po advokati i instancii, za da ti izkara work permit;

s dve dumi - ako nyamash work permit - si nelegalen gastarbaiter, koito biva arestuvan/izgonen pri parvata izdanka i/ili pri sluchaina pasportna proverka (ima i takiva neshta, vervai mi)... a, i edva li shte namerish IT firma deto shte se zanimava s nelegalni gastarbaiteri...

Just a genius





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.