Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 03.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Някой навит?нови  
Автор ()
Публикувано01.08.02 11:38



Да си плямпаме глупости - глупости на първа, глупости на втора, глупости на дама, глупости на ластик, глупости на ема-ема-еса-са-пи-пи-а. С мен? Звучи като - вуле ву авек моа куше не знам си къде си. Но нищо, де. Като падне зарчето накриво нали се наричаше калъч? А как беше като се играе на стражари и апаши? А как се броеше - онче-бонче, шарено бомбонче? А как беше онова с царя - Кралю-порталю, отвори порти..., леле, не помня. А онова с костицата от пиле? Дето се дърпа и каквото остане у теб беше нещо си, пък каквото у другия беше друго си?
Голям съм забраван. Бе, как бяха ония игри? Ако съм цвят, какво съм. Ако едикой си е цвете, какво е? И накрая трябва да познаеш кой кой е? А някой да е играл на дама с боб? Ами с леща? Адски е гадно, когато на плажа шахът не е магнитен и като ти падне царицата пред някоя скапана тъпа пешка. Обаче който квото иска да ми говори това плажният волейбол е много кофти работа. Иначе си е гот да си правиш замъци от мокър пясък, нищо, че си жулиш коленете. А пък колко е хубаво от някой вълнолом да мяташ на дъно за попчета? О, не мога да ви опиша къф е кеф. И да се ловят миди нощем, със затворени очи.
Тъй че - който не му се говорят умности с Уел, а и самият той, да заповяда, бе. Обаче в тая тема се пуска само онзи, който на входа замени гуда за капачка. Честно. Играла съм на топчета тоже. А пък веднъж погребах един бръмбар и ми беше много кофти. Ама това беше толкова отдавна, че си бях помислила, че е възможно да съм забравила.
Гуда за капачка.

Acropolis adieu


Тема аз много обичамнови [re: yф]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано01.08.02 11:55



вместо да правя на плажа замъци, да правя голи тела....сичките мацки ми стават фенки.

Също много обичам да играя на капачки. Дълбаеш една дупка и се целиш с една капачка направена с маджун. Ама тва преди сто години. Ехх как сладко ме върна десетилетие назад че и повече.





Тема Re: аз много обичамнови [re: Kapтaл]  
Автор ()
Публикувано01.08.02 11:57



Разкажи ми, моля ти се!!!
После аз ще ти разкажа. Обещавам. Хайде, де.

Acropolis adieu


Тема Re: Някой навит?нови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано01.08.02 11:59



Голем педофилизъм те е подгонил бе уфи

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: Някой навит?нови [re: yф]  
Автор Kpъr ()
Публикувано01.08.02 12:04



имаш я.... остават? по-малко!

с бели гащички си, не си с бели гащички, с бели си, не си... цветето беше това, вече няма листа...



Тема Re: аз много обичамнови [re: Kapтaл]  
Автор PYTHON ()
Публикувано01.08.02 12:04



e pa tebe не те очаквах тука мамка му
голема хиена си бе гад такава

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: аз много обичамнови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано01.08.02 12:08



уфи
имаш ли си татуировка а?

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Какво да ти разкажа,нови [re: yф]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано01.08.02 12:08



как веднъш батко, по-големия ни братовчед с осем години, той беше фотограф и веднъж аз и братото заедно с батко (имам брат близнак) отидохме на един строеж. При едни големи тръби, нали си виждала такива дето почти целия прав се събираш в тях (ние тогава да сме били 1.40м хлапаци), тва да съм бил 2-3 клас. Та батко ни снима задниците в една от тръбите..ние се надупваме а той от другата страна снима задници. Ето една снимка дето съм я правил там:


дано имаш търпение да я видиш, щото много бавно се зарежда.


А много обичах като ученик да събирам кестени. Голям майтап. Качваш се на дървото и като го одрусаш, долу кестените тракат като пишеща машина. Басиумайката голям майтап беше.

А когато бях малък баща ми гледаше пилета. В промишлени количества. Много обичах да им късам главите на малките пиленца...докато са живи. Тва съвсем сериозно. Сега като се замисля какъв садист съм бил, чак се плаша от себе си!



Тема оттърване иманови [re: PYTHON]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано01.08.02 12:09



спасение няма!

Мааме пръжки с лук пием бира и се оригваме културно!





Тема Re: оттърване иманови [re: Kapтaл]  
Автор PYTHON ()
Публикувано01.08.02 12:12



начи ако ни изгонят от те тука те
да знаеш
ти си виновен

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.