Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: ееее всичко на ..нови [re: нeyдoвлeтвopeнa]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано01.08.02 10:07



ено място:)) мноого са товариш ... а безпристрастна ли си в самооценките?? и как става тоя номер



Тема Re:Прекрасна идея...нови [re: нeyдoвлeтвopeнa]  
Автор Бoxeм (епикуреец)
Публикувано01.08.02 13:44



ама не ми говори така,че направо се изчервявам,аз с някои мои роднини не мога да мисля еднакво,ама с "близначката си" друго се получава.абе аз като съм казал месец,не се хващай буквално за думите ми,всичко зависи само от теб.



Тема Re:Изчервяването ти отива.....нови [re: Бoxeм]  
Автор нeyдoвлeтвopeнa (пристрастеност)
Публикувано01.08.02 19:18



...придобиваш очерователно-невинен вид:))
Всъщност всеки има духовен "близнак", нямащ нищо общо с роднините си..
Знае ли човек...кой му е "близнака":))))



Тема Re: Няма скромно мнение...нови [re: нeyдoвлeтвopeнa]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано01.08.02 21:04



Не можеш да спреш когато пожелаеш ли ? Глупости. Никога не си пожелавала, затова не си спирала.
Разбирам, че не искаш да правиш друго освен чата, но разума ти казва че трябва. Седни и мисли. И стигни до единомислие по въпроса. Когато си наясно, няма да се разкъсваш. Сега не си наясно. Човек винаги може да си начертае план как да живее. Ако има нужда. Иначе просто си живее. По-лесно е без план :)
Ако зачертаваш всичко останало, то е защото не го оценяваш достатъчно за да не го зачертаеш.
Не можеш да се спреш защото не искаш. Никой не иска да спре да си прави кефа. Ако пък не си правиш кефа а само се заблуждаваш, отвори си очите. Ако пък си правиш кефа, но някой те плаши, да го духа. Ако пък този някой е реалността, бъди така добра и се вразуми. Срещу реалността може да се противостои, но не може да се пренебрегва. Къде ти е интелигентността ? Какво ще правиш утре, щом всичко което си постигнала се срине ?!

* Заблуждавам изгодно ! Купете си мечти :)


Тема Re: Зависимост.нови [re: нeyдoвлeтвopeнa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано01.08.02 22:08



силното ти излъчване се съзтезава със слабото излъчване на монитора.
и
разбира се,
имаш проблем...

проблема АЗ... опитай се да забравиш за себе си. това ще реши ли проблема? явно не - защото и сега не се сещаш за това коя си. когато трябва може да го кажеш, но в повечето време не е важно...
и така. дори не се опитваш да забравиш коя си, но и не трябва, защото и бездруго не помниш. изглежда няма кой да ти припомня.
и да има разбира се, той ще е Той, някой друг, а не ти... няма да дойде отвътре от теб решението и съответно няма да е никакво решение тогава, ще е просто чужда намеса.
и все пак, ти казват, нали! опитват се да ти привлекат вниманието. само дето не знаят как. опитват се да ти привлекат вниманието БАВно, покрай всичко което правят другите, покрай живота който си живеят по близо или далеч от теб, намират отвреме навреме време да погледнат и към теб, с поглед казваш жестоката истина - ти си се забравил и забавил повече и от това което ме бави да правя днес каквото си искам, да живея както си искам, защото има и да правя много други неща , нали, не мога да чета каквото искам, не мога да говоря каквото искам, не мога да разбера какво СТАВА когато то стане точно. и колко време мина след като се случи? още ли е така, а? а друго да има,? не? и после... пак? или не? а какво? и защо? не, няма. разбира се.

навън е малко по-бавно всъщност. защо да се забавяш и да спираш? дори може да не те пита никой какво ИСКАШ (да четеш, пишеш и пр...) Живота няма да те пита какво искаш. няма никой нищо да те пита , и на никой няма всъщност да му пука какво искаш. че искаш някой да се интересува, никой не би го интересувало.
имаш проблем с твоя АЗ. с еГото... това което иска да е винаги в центъра на света. центъра на света е чат-а, и ти си там. привет. ще направиш ли място до себе си? разбира се?



Тема Re: Зависимост.нови [re: нeyдoвлeтвopeнa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано01.08.02 22:08



Поздрави,
Различни мнения-голям избор.
Дадено ми е да мисля, че причините и следствията са далеч и близо едно от друго. Ти говориш за следствието и търсиш причината. Може да и въздействаш, можеш и да я отстраниш и така да премахнеш следствието.
Основната причина е далеч от теб, но е заложена и действа, няма нищо случайно. Действието на причината се случва още/грубо казано/ в света на мислите. Те се раждат, уголемяват, групират, живеят и умират по други от нашите закони. Ние раждаме част от тях, подхранваме ги и сме в постоянно взаимодествие с тях, каквито сме ние-такива са и те, каквито са те - такива сме и ние. Всичко онова, което чувстваш пред компютъра при общуване с нас и всичко онова което те притегля към компютъра са тези мисли изпълнявайки причината към следствие. Така тези мисли служат само на принципа на който са създадени и нямат свободна воля за разлика от теб. Те се хранят с всичко това, което описах до тук/ти ги храниш/ и се борят за живота си без да се интересуват от теб и какво чувстваш ти. Точно тяхното въздействие те кара да чувстваш така че да ги храниш и размножаваш. Въпреки, че и това е следствие, понякога се явява причина и за това много хора се пристрастяват към нета. Нета е силно място за мисли и чувства и е благоприятна среда за тях.
Нямам информация за да ти кажа при теб това ли е само причината или има и друга по- далеч от света на мислите.
Волята създава причините и волята може да ги премахне. Най-чести са случайте когато волята ни е по- слаба от причините и директния двубой е предварително обречен на загуба от човек-такъв каквито сме сега!
Силите са неравностойни, но нищо не е загубено.
При волево усилие от човек и желание за надмощие се включват и други външни сили в помощ на човека - не гледай на това като на военно сражение, това е една от сложните за нас тайни от творението и живота, то не е наша грижа... та при такова волево усилие за да бъдат отстранени влияещите те мисли, което ти нарече тотална наркоза има възможност да спреш да ги захранваш, постепенно те ще отслабнат и ще намерят друг обект благоприятен за тях. При така описаните обстоятелства, въпреки първоначалните изгледи за неуспех ти си длъжна, ако желаеш, да опиташ да се освободиш от тях. Разбираш ли ме ДА СЕ ОПИТАШ, ДА СЕ ОПИТАШ!
Условието с големите букви само то е задължително за теб и резултата не би трябвало да те интересува, този какъвто и да е резултат не зависи вече от теб, от теб зависи само да опиташ, и пак да опиташ...и пак. Има кой да се грижи за резултата, но какъвто и да е той вече ще е в твоя полза от една безпристрастна гледна точка, а не от твоето ограничено виждане.
Как да действаш? Опитай се да забравиш че, съществува клавиатура и компютър и щом ги видиш, бягай далеч като от враг. Много скоро ще добиеш илюзията, че си победител от битката и това ще е първата ти грешка, това е все още тяхното влияние върху теб и слабото ти място...нищо вече ще ти е лесно да опиташ втори път.
Това не е всичко, но за теб е всичко и е по- добре сега за теб, че за теб е всичко и не се изисква нищо от теб, освен да опиташ. От други се изисква много повече, но това не те засяга в случая.
Моята преценка за твоята тотална наркоза, е че тя няма да продължи с тази сила повече от 20-30 дни, след този период силата и ще намалява много бързо.
Има и други по- бързи начини, но са по- сложни за изпълнение.
Нямаш нужда от никакви допълнителни указания условието е възможно и просто. Опитваш да забравиш, че съществува компютър и такива връзки и контакти, далеч от тях. По късно ще можеш да се върнеш към компютъра и да се самоконтролираш лесно.
Прилича ли ти на фантазия? Опитай с фантазия, с хапчета не става.
Познавам и работя от дълго време със света на мислите, доколкото го мога и зная какво ти говоря.
Желая ти успех!



Тема Re: Плащам си го:))нови [re: нeyдoвлeтвopeнa]  
Автор Boldie ()
Публикувано01.08.02 23:16



E, ne, ne vyarvam da si chak tolkova addicted.
V kraina smetka tova e edin contact, POCHTI kato tozi v realniya ti jivot.
Po-dobre se zamisli kak da napravish po-vulnuvashti drugite si kontakti.
No ne si tursi druga "droga"!

Vzemi izkachi Cherni vruh sya v subota, da vidim vecherta dali shte ti se sedi pred compi-to!




Тема Re: Всичко това е вярно...нови [re: Well]  
Автор нeyдoвлeтвopeнa (пристрастеност)
Публикувано02.08.02 01:42



..може би търся не разрешаване на проблема..а нещо ,което да ми послужи за оправдание пред себе си..на което да стъпя и да продължа...отново.
Интелигентността липсва..по отношение на взимане на ТОВА решение.
Факт.



Тема Re: Виж, Кръг..възможно е ..нови [re: Kpъr]  
Автор нeyдoвлeтвopeнa (пристрастеност)
Публикувано02.08.02 02:10



..да не зная коя съм..
..да имам неизличимо ЕГО..
..да липсва спиращия фактор..
..съм центъра на вселената за себе си..
..да съм отражение на светлината от монитора..
..възможно е всичко...
И очевидно твърде допустимо според теб...и не само
Възможно е и обратната страна на медала да е всъщност..защото не желая да изпадам в блатото на самосъжалението ..и успешно да го предотвратявам с всичко описано от теб..
Всъщност вече не ме интересува какво по дяволите ще се случи..





Тема Re: Виж, Кръг..възможно е ..нови [re: нeyдoвлeтвopeнa]  
Автор Boldie ()
Публикувано02.08.02 02:17



E, ti stigna do nyakakvo udovletvoritelno sustoyanie, mai....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.