Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 03.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Лейди Винови  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано12.07.02 23:34



Според моя учебник по фармация, сокът от моркови създава зависимост като тази от никотина. Предалагм ти да смениш едната зависимост с друга.
Пушачите, как сте?

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: Лейди Винови [re: Lucid]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано12.07.02 23:44



az puk znaeh che pomagat za pametta
eh kvo neshto sa morkovite:)
tva za smianata e ideia ama...kolko she go napraviat

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Illusion")


Тема Re: Лейди Винови [re: _glupi]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано12.07.02 23:48



За паметта и за зрението. А освен това и за фитнеса.

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Писмонови [re: Lucid]  
Автор (Черна котка)
Публикувано13.07.02 00:02



Драги ми Смехурко,

Купих си торба моркови по твоя препоръка... изядох само два (или двама, както би казал Питона, хих)! И другите седят в хладилника.
Пуша бяло Боро. Друго не признавам. Обаче... не искам да пиша тази вечер, защото... слушам музика, прекалено много и ... ми влияе.
И... знаеш ли какво?
Има едни необясними неща, които ни правят щастливи дори и когато сме някъде в дълбокото... Намерила ли си ги? Те са едни такива... малки бисери, потънали в купчина меки водорасли... или нещо такова... не знам, забравих всички сравнения...
Просто понякога има вълшебни неща, които не се подчиняват на описания...

Желая ти вълшебство.

С поздрав най-сърдечен,
твой приятел вечен,
Весел Патиланчо

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: Писмонови [re: BИ]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано13.07.02 00:11



... Намерих на писмата на майка ми до баща ми, докато е била бременна с мен и е следвала литература в Москва. И научен комунизъм - а пък аз се чудя защо съм лудичка? - то ми е заложено в ембрионален стадии:

"Бебо вече се е пробудил и полека си шава. яла седмица, откакто се обажда. очаквах го, но някъде след още една седмица. Плюс това не знаех какво точно трябва да усещам. Днес Тамара ми каза и се оказа същото. Като че ли трепкат някакви тънички жилки. Много е странно. надявах се да започне по-късно, нали искаш синче, а те повече се бавят, но... Пък може да излезе някое бързоразвиващо се човече, сигурно няма търпение да се пръкне"



Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: Писмонови [re: Lucid]  
Автор (Черна котка)
Публикувано13.07.02 00:19



Аййййй! Каква прилика пак! Аз съм осмаче. :-) Пръкнала съм се един месец по-рано, след много ритане. Докторът казал на майка ми, че ще съм футболист, но... се родило момиче.
Казват, че седмаците оцеляват, а осмаците не. Но ето, аз съм живият пример :-)))
Приятно ми е :-)

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: Писмонови [re: BИ]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано13.07.02 00:33



Не съм осмаче. Даже съм закъсняла с 13 дена, въпреки упоритото ритане. Овен, какво да се прави, не съм искала да бъда рибииииии...
Ама съм била "на татко момичето" и такава си останах...

Помня, когато се роди първият ми брат, аз много исках да имам сестра (когато се роди втория - също).... А той горкият беше заразен още от родилното отделение със стафилококи - един такъв, целият на пъпки, намазани с някакво лилаво лекарство. Уф... цялото ми детство беше едно такова - лилаво. Като разтвор с калиев перманганат. Отидохме с баба и дядо от Ловеч с онзи зелен трабант до София и спирахме на всеки завой, защото ми прилошаваше... и като го видях онова грозното, малко и на точки, ми се доплака. Носят се легенди, че съм го била връчила на баба ми с думите: "Дръж го, това не е моят брат, отивам в тоалетната да поверъщам"...



Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: Писмонови [re: Lucid]  
Автор (Черна котка)
Публикувано13.07.02 00:41



Закъсняла си с 13 дена? Пък аз съм родена на 13-ти :-))))
А моят брат е доста по-голям от мен... Кой знае какво си спомня от мен като бебе... Спомням си, че винаги когато той беше в сесия, го карах да ми свири на цигулка защото исках да танцувам докато свири... Хубаво беше... Обикалях целия хол танцувайки... Представях си, че съм принцеса в ефирна рокля и сребърни пантофки... нещо като Пепеляшка преди полунощ...
Май съм... на батко момичето

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: Писмонови [re: BИ]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано13.07.02 00:51



Аз пък помня прекрасната навремето, вече доста тъжна градина в село Гложене, където прекарвахме летата си. Аз увита в един ленен чаршаф с червена точка от червило между веждите, се разхождам важно важно покрай вадата... и съм индийска принцеса! Брат ми - вече поотраснал - размята дървен меч и ме пази... Привечер баба ми застава на портата и се провиква и ние излазваме някъде из храстите, където сме завлекли половината покъщина, защото там ни е генералният щаб.



Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: Лейди Винови [re: Lucid]  
Автор Makcим (Майстора и...)
Публикувано13.07.02 01:12



...любов моя, а какъв е смисълът да смениш една зависимост с друга??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.