Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема taziнови  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.07.02 00:14



тема е празна...все още...



Тема Re: taziнови [re: Kpъr]  
Автор jjМодератор (offline)
Публикувано11.07.02 00:23



Ами добро утро, като за начало!

Тази вечер ... ми се ще да е малко по-студено...

Елементарно, Уотсън!



Тема Re: taziнови [re: jj]  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.07.02 00:26



а на мен да не свършва/започва...



Тема Re: taziнови [re: Kpъr]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано11.07.02 00:35



Май нещо си се завъртял около себе си, Кръже!

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: taziнови [re: Kpъr]  
Автор jjМодератор (offline)
Публикувано11.07.02 01:22



Хехе, аз пък я чакам да свърши с нетърпение... Отдавна не ме беше гонило такова детско подскачане преди получаването на мноооого искан подарък.

Но всъщност това са някакви ... задоволявания на елементарни цели...
Както и да е... Кога не би ми се искало тази нощ да свърши... Знам кога. Това е странно. Ако знам, че тази нощ е път назад във времето, не бих искал да се върна. Но ... като се замисля, че все пак, ако съдбата ми в онова минало, в което се връщам позволи, ще бъде неизбежно да се срещна със себе си. Не в някакъв духовен смисъл, в директен. Не знам защо, но си мисля, че това ще е шок.

Оххх, откъде пък се сетих....

Елементарно, Уотсън!



Тема Re: tazi [re: aleyan]  
Автор jjМодератор (offline)
Публикувано11.07.02 01:24



Няма лошо...

Елементарно, Уотсън!



Тема Re: taziнови [re: jj]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.07.02 01:27



защо шок? толкова си се променил? и за колко време?

IMAGINE...


Тема Re: taziнови [re: Джeйн]  
Автор jjМодератор (offline)
Публикувано11.07.02 01:32



Не, ако се върна в миналото - ще дойде моментът и на моето раждане (аз искам да сменя времето, а не поправям разни неща от собственият си живот). И ... май се сещам откъде се сетих - гледах снощи една серия на лигавото сериалче "Американска готика" по К1 - ставаше въпрос за едни скокове във времето. За пръв път бяха представили подобна ситуация толкова... достоверно. Та си мисля, че ще се шокирам от това да се видя отстрани, да се познавам, да се самопреценявам. Дали ще искам да съм си приятел, например...

Елементарно, Уотсън!



Тема А представяш ли синови [re: Джeйн]  
Автор jjМодератор (offline)
Публикувано11.07.02 01:36



например какъв съспенз се получава, ако да речем моята самоличност, живееща в реалното си за нея време, не стигне до момента на връщането назад във времето... Много бих се озадачил :)))) Ей така - аз отивам в миналото, в един момент се запознавам със себе си и това мое аз не изчезва от света си... Ха, колко странно ще е... Не, не ми обръщайте внимание, просто!

Елементарно, Уотсън!



Тема Re: taziнови [re: jj]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.07.02 01:37



хм... има хора, които го правят това без всякакво връщане в миналото... гледат се сякаш непрекъснато отстрани и се самопреценяват... ужасно е, повярвай... случвало ми се е, макар и не непрекъснато, слава Богу всъщност, че не непрекъснато... `ич не ти и трябва! има си Господ, за да те преценява

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.