Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Като прочетох...нови [re: aleyan]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.07.02 01:06



защо мислиш, че е различно при теб (изобщо при мъжете) в сравнение с дамите? казваш "начина на действие/отношение/"... в повечето случаи действието е чрез думи - ако, разбира се, не сме примитиви да налитаме направо - ама нали сме минали стадия на първобитните хора :) при цивилизовани интелигентни хора какво действие/отношение/ - поне в началото на ухажването - извън думите има?

IMAGINE...


Тема Re: Като прочетох...нови [re: aleyan]  
Автор jjМодератор (offline)
Публикувано11.07.02 01:28



Ми то и аз за това се замислих, покрай тези случай, които със сигурност не са прецедент... Та в едно съм сигурен - мога адски много да се привържа към човек, който познавам виртуално. Но не мога да се влюбя... в какъвто и да било смисъл.
Струва ми се нереално като ситуация подобно нещо да се случи, без да го има реалният контакт. А, лично при мен, ако се случи - бих се загрижил за психо здравето си...

Елементарно, Уотсън!

Редактирано от jj на 11.07.02 01:29.



Тема Re: Като прочетох...нови [re: Джeйн]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано11.07.02 01:44



Като говорим с някого да не би да стоим като дървета закопани? Думите не са всичко. Не мога да го обясня.

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Като прочетох...нови [re: aleyan]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.07.02 03:39



е, мога да кажа, че като правим нещо (движим се, жестикулираме, правим мимики, изобщо правим разни неща) не мълчим.

знам, че думите не са всичко, но са основното поне вначалото. докато опознаеш човека. докато прекарате известно време заедно. докато се сближите. тогава вече думите не са нужни. тогава може да съдиш по действията му и т.н. обаче без думи не можете дасе сближите. затози първоначален период говоря само.

IMAGINE...


Тема Re: Като прочетох...нови [re: jj]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано11.07.02 11:22



Абцулютно съм съгласен с теб! То и затова ми стана интересно. Ама нещо май не си формулирах точно въпроса. Та май ще пусна отделна тема.

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Като прочетох...нови [re: Джeйн]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано11.07.02 11:23



Тъй де, Джейн.

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Като прочетох...нови [re: jj]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано11.07.02 23:08



Ооооо, Жожик, браво, намерих си кой се да грижи за психо-здравето ми... да не го мисля, значи

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: Виж сега...нови [re: aleyan]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано12.07.02 00:27



хич не обичам да го казвам тва, ама ще повторя... мнението на някой видни философи в dir-а :)))
"Жените не могат да мислят, брат!" :)))
Значи обяснението на факта, който си наблюдавал, е следното:
На болшинството жени им трябва водопад думи, за да могат поне капчица от това, което се опитваш да им кажеш да хванат... останалите просто слушат избирателно, така че и с тях ще имаш проблем... чуват винаги това, което искат, а не това, което си казал.

баси, като съм гладна говоря много...

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Виж сега...нови [re: Hell]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано12.07.02 15:30



Хех! Не съм искал да се достига до такъв някакъв извод.
Пък и то МНЗ отдавна е предупредило, че мисленето е вредно за нашето здраве!

За да чуеш трябва да мълчиш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.