Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ISKAM!!!нови  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано03.07.02 23:29



Пак трябва да говоря за това...
знаех си че колкото и да се почувствах по-добре след като ми казвахте такива неща, ще е за кратко.
Хич не ме интересува кой ще прочете това и как ще реагира. Искам всички да разберат че ми е писнало да се мъча с това...
Тия срещи по веднъж месечно станаха ВСЕКИ ДЕН!!!!!
НЕИСКАМ ДА ИДВА ТУКА!!!!!!!!!! ДРАЗНИ МЕ!!! КАРА МЕ ДА СЕ ЧУВСТВАМ ОТВРАТИТЕЛНО!!!. Все едно това каето имам..не е мое... А аз какво имам:(
И вече даже като дойде и ....го гали по косата... КАК БЕ!!!!!!!!!!!! КВА Е ТЯ?
И защо не и каже да спре!!!!!!!!!!! Толкова ли е важно за него тя да не е сърдита? По-важно ли е от това че наранява мен..?
За тези които незнаят за какво става дума : 3-та страница тема " СПОДЕЛЕНО..."

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Ilusion")

Редактирано от _glupi на 03.07.02 23:45.



Тема A kak,нови [re: _glupi]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано03.07.02 23:32



Kak se spira da plachesh?
I kak da premahnesh tova koeto ti prechi i te susipva sled kato ne zavisi samo ot teb a ...drugiat neiska...?

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Ilusion")


Тема Re: ISKAM!!!нови [re: _glupi]  
Автор (Черна котка)
Публикувано03.07.02 23:33



Мислех че си на море :-(
Я я хвани тая госпоица за перушината и си поговори с нея. И с него също поговори. Право в целта. Задаваш въпроси и искаш точни отговори.

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: ISKAM!!!нови [re: BИ]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано03.07.02 23:44



Predi 2 chasa se vurnah ot more..
i se zapochna

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Ilusion")


Тема Re: ISKAM!!!нови [re: _glupi]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.07.02 23:51



както ти казва и ВИ, нямаш друг избор освен да разбереш истината. Значи хващаш ги един по един и ги питаш, аджеба кво стааа тука, бе!?
тогава разбираш дали си все още в положение да диктуваш условията и ако ки ги диктуваш, в смисъл - тя да се разкара. Ако не си - разкарваш се ти.
Това е



Тема Re: ISKAM!!!нови [re: kakata]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано03.07.02 23:59



KAK SHTE SE RAZKARAM AZ BE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az zaradi tva momche jiveia!!!!!!!!!!
veche 4 godini.
chestno vi kazvam kolkoto i glupavo i neobmisleno da vi svuchi ako ne sum s nego...niama da me ima.
Kogato govoria dori...sled vsiaka duma mislia za nego. Kak shte mu e? Dali shte se zasegne? Dali shte kaje neshto...Dori i da go pitam iskam li da idem na kafe. Kogato biah na moreto se poburkah. Zvuniah mu vseki den po 2-3 puti. Iskam da go chuvam. Da znam che e s men i me obicha. A tova e taka! Prosto ne razbiram zashto...tova momiche nemoje da razbere...
Ako me razdeli s nego shte mi sasipe jivota. Prosto celia mi sviat shte se sruti. Vsichko koeto sum iskala i za koeto sum si mechtala. Vsichkite hubavi momenti i cialata mi lubov! A po-dobre da ne jiveia ako tezi neshta gi niama.
Sega edinstvenata mi nadejda e che znam che me obicha i che ne i kazva nishto zashtoto sa priateli i se vijdadat " mnogo riadko" Sega obache veche se vijdat vseki den...i tova mi prechi. Ako tia se chuvstva shtastliva az ne!
Dano da razbere koe e po-vajno za nego... Toi znae samo che...ne pravi nishto:(

Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Ilusion")


Тема Re: ISKAM!!!нови [re: _glupi]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.07.02 00:13



Е стига де, как пък така едно момче ще е целият свят. Я вдигни очи, огледай се наоколо, не не е целият свят.
Има хиляди други неща които са прекрасни.
Сигурно и той, де. А ти просто заяви, че това виждане всеки ден те измъчва и го помоли да престане.
Ама той не четеше ли и той тука, а?
Ако чете да знае, че трябва да се държи като мъж и да поеме отговорност.



Тема Re: ISKAM!!!нови [re: _glupi]  
Автор Kpъr (salt eater)
Публикувано04.07.02 00:18



това което имаш ???? и дали е твое!


ами тя се е погрижила, да не му е скучно докато те няма. сега без истерии, 'заеми своето' място , и я засенчи. няма да стане със скандали...е, освен ако не са скандали в които той да има роля която да му хареса...

вероятно това няма да ти хареса, ама така си се изразявам... описвам възможности просто...



Тема Re: ISKAM!!!нови [re: Kpъr]  
Автор _glupi (Soul)
Публикувано04.07.02 00:21



az neznam nito kakvo da kaja nito kakvo da napravia

neiskam da go karam da pravi neshta koito ne haresva. Ne e tova nachina. Obache i neznam kakuv e
Онова което за гъсеницата е краят на света, за наблюдателя е просто пеперуда ( R.Bah. "Ilusion")

Редактирано от _glupi на 04.07.02 00:25.



Тема Re: И си прав :)нови [re: Kpъr]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано04.07.02 00:30



Със скандали, рев и звънене през 5 мин по телефона не става... колкото и да я обича, накрая ще му писне.

Момиче, я запази малко дистанция. Не... не казвам да му го връщаш или да му правиш напук... просто запази дистанция, намери си среда, в което ще се чувстваш ако не щастлива, то поне спокойна без него... опитай се да не изпадаш в емоционална зависимост.
Знам, че ще ти прозвучи еретично това, ама... преди да ми теглиш една майна, опитай. Може пък и да се почувстваш по-добре. Или поне по-подготвена за момента, в който това момче ще престане да бъде центъра на живота ти. Случват се и такива неща. Е какво... да умираме ли? :)

I wanna shut the door and open up my mind...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.