Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Къде са ми темите...  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.07.02 14:56



Кой е тук модератор, кой?
Защо темите ми са отишли толкова назад?
Модератора ли ми връща темите?
Живея в правова държава и ще си търся правата. Чета, че за да ми каже момичето, че ме обича се налага да отваря нова тема. Аз и отговорих същото, но до къде ще стигнем ако все така ми връщате темите и момичетата не могат да изразят свободно чувствата си към мен? Това е недопустима грешка от страна... не знам от коя страна, но не е хубаво така да постъпваме с момичетата и мен. Знаете, че почти се бях уговорил да си направя внук с една снаха от клуба и въпреки всичко се случи така!
Днес нямам много време да си търся правата, но ако някой ги намери,то моля да ми ги върне и да не спира продължението на човешкия род.
Моля модератора де ме извини за накоректния ми намек, защото е ясно кой трие и връща темите, но това няма нищо общо с него. Тук проблема е ясен, някой ми връща темите назад във времето разчитайки на възможностите ми за контрол над времето. За мое съжаление вчера времето не ми излезе и изглежда съм загубил част от него. Много ви моля, ако до правата ми намерите и изгубеното от мен време да ми ги върнете, много ви моля, моля ви се!



Тема темите ти просто не са били интересни.нови [re: ПЪTниk]  
Автор a з ( *)
Публикувано04.07.02 15:21



поне не толкова, колкото би ти се искало на тебе.
всъщност, както вече надявам се се е случвало да споделя с тебе - ти си един рядко досаден досадник.
но... да си жив и здрав, какъвто си си.
то не, че има друга възможност някаква, де...

това, че си досаден не е порок.
мързелът, обаче, е.
така че - ако си направиш труд да цъкнеш на страница №2 - ще можеш да се насладиш на несъмнено безсмъртните си творби.



Тема Re: Къде са ми темите...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Bajlvan (познат)
Публикувано04.07.02 15:22



Пътниче, пътниче ..
не са модераторите .. поне не и в тази времева линия в която си попаднал в момента ;-) Темичките се сортират по час на последен постинг в тях .. така че ако хората са отговаряли повече на други теми, а не на твоите .. .. ясно ти е .. те са минали на втора страничка ... А там пак могат да си се четат .. ;-) Ама защо ли ти обяснявам .. ти трябва да ги знаеш тези неща ;-)

Лошо няма ;-))

не тъгувай, че е свършило - усмихни се, че се е случило


Тема Re: Къде са ми темите...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано04.07.02 15:30



Ми хайде де... лятото дойде, момичето ша вземе някой друг да го вземе

Освен ако не си се спазарил и с още някой



Тема Re: темите ти просто не са били интересни.нови [re: a з]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.07.02 18:02



Аз, твоето мнение е от Егото на аз. Как може да не си ми харесал темите, как може. Покажи ми една интересна тема тук и да преключваме досадния спор. Много ми е интересно какво ти е интересно на теб? Зная, че на човек нищо не му е интересно кагато си мисли, че другите са правят на интересни, но ето аз и на досаден се правя ти и това не харесваш.
И ти да си ни живо и здраво и каквото ми желаеш да ти се върне двойно, това е най- истинската и добра възможност и не трябва да я пропускаме с теб. Не че имаме друга възможност!
Помислих си, че ще пропуснеш възможността да ми кажеш колко е лесно и просто да си намеря темите от безсмъртните си творби. Благодаря за вниманието, което ми отдели, но не си струваше да използваш такива мръсни думи за мен и да се омърсиш заради един мързелив досаден досадник. Вярвам , че си го направил воден от единственото си желание да ми помогнеш да се насладя на безсмъртните си творби и това те издига много високо над мен досадния, досадник, мързелив.
Ако ти си оня модератор който ми триеше и заключваше темите в началото просто си длъжен да поставяш всичките ми теми статични най-най-най- отгоре.
Все пак виждаш, че съм единствения досаден досадник тук, то няма как, то да имаше друга възможност , охоооо...



Тема Re: Къде са ми темите...нови [re: Bajlvan]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.07.02 18:10



Bajlvanе, здрасти е, Bajlvanе!
Готин си ти готиииин... аз имам откакто съм в клубовете над 12 мнения само с този си ник и до сега такова нещо не ми се е случвало бе човек. Как така хората ще четат други мнения и моите ще си ходят назад във времето, аз да не съм от вчера тук та ме будалкаш и ти сега? Четеш онова аз, какво ме направи на нищо и нищо заради нищо, че и ти сега ме будалкаш. Вие с него ако пък не сте комбина против мен името да не ми е ПЪТник.


не тъгувай, че темите са ни отишли назад - усмихни се, че се е случило




Тема Re: Къде са ми темите...нови [re: Niya]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.07.02 18:13



Здрастииии, ти не четеш ли, че времето е минало, я виж какво стана тук. Пропуснах момичето заради вас, сега ти на неговото място за наказание
Ти поздрави ли жените на женския пазар от мен, на теб разчитам!



Тема Re: Къде са ми темите...нови [re: ПЪTниk]  
Автор PYTHON ()
Публикувано04.07.02 18:19



виж сега пътнико
знаеш пътя към паметниците нали
дддааааа
след ония къманаци и гробищатааааа след тва където са паметниците
такааааа
са там има една кръчмааааааа до реката
следиш ли ми мисълта а
има маси на терасата до рекатааааа
изпуснах оначе нещо
вардим
напраооо отиваш там при рибарите
и после на паметниците
и сядаме с теб към 12 00 на обяд да направим едно заседание за това кво стааааааа все пак по земните кълбета и обратно
око няма риба ...... яко мърша на скарата
и вземи ми кажи кой стана ректор там мама му стара
и дай да свършиме неква работа
и това онова
ако има проблем кажи
кво стана с ония чоновите там
мое да запиша да уча малко там .....
предимно вечерно де
ако па искаш горееееееееее на калето в механата
ако няма риба мама му стара аз ще докарам че ми писна значи
добре бе
и бутилки ще взема
е ти кво ще уредиш са а?
е ако уреда и другото а?
кажи ми за кво да идвам бе човек
изнервих се вече

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: Къде са ми темите...нови [re: PYTHON]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.07.02 18:46



Питонски,
Аз мислех досега за теб, че си завършил вече нашия институт и си некъде, депутат, я министър, далавараджия нещо, а ти си бил прозсд човек като мен.
Кажи би човек, кажи, колко му е да ти осигурим един документ. Аз предимно най - вече със жените се познавам, които имат връзка с института, те на някои мъжете им са по върховете и си имат важни дела, забележи все мъже са ректори и все умни, тези жени проззсдтите какво да правят, а? Още да ти кажа и така и така питаш, аз откакто спрях поради невъзможност да се занимавам със студентки/ малейййй само да ги видиш вечер, малейййййй/ вече се занимавам със студентски книжки. Та покрай тези книжки се въртят и бая студентки, та за това де, не че нещо аз такова, няма такива неща. То и пари няма сега много, знаеш ли как се поддържа студентка-една пломба-40лв, та с книжките излиза по леко така някак си, но ние не говорим за тях, а за теб. Кажи какво мога да направя за теб, да си сметна дали го мога, никой не ни е разбрал какво ще правим, не се притеснявай.
Значи ти се учи вечерно и домашно.
Виж , знаеш, че съм ясновидец и не караш направо ами завиваш.
Ясно виждам, че си бил вече на този хал, дори и ми е ясно защо ти се губи още една година в повече. Разкажи сега за хубавите годинки прекарани тук за да не кажа аз!



Тема Re: Къде са ми темите...нови [re: ПЪTниk]  
Автор PYTHON ()
Публикувано04.07.02 19:04



ми завърших го бе
без майтап я завърших тая академия мама му стара
и то от първият път
е то мойта група остана там половината
кво да ти разправям са
то не е за тук
.....
е кво се оплакваш са
а?
студетки,жени
знам кво е .....

кажи са де
кой е ректор и кои са деканите
нема начин да не ги знам
нема начин просто
и не ми се жалвай са ......изобщо няма да се просълзя да знаеш
5 години там закопах
беше супер начиииии
така си го бях наредил.......
беше такава каспница......
е аз си бех в снег бара денем и нощем под киното.....
малейййййййййй
кво чудо бешеееееее
ти па са
неам думи ти казвам
като се усветкахме няколко дена и напълнихме с вода 4 стаи във първи блок
и карахме водни ски вътре в стаите
обаче един глупак отвори врататататататата
и водата излезна по стълбите на 3-тия етаж надилу
и стана мазало
и ни изгониха
и от там та горе ....под ред на номерата всички блокове
всяка година ни гонеха
то ние си бяхме все на покривите .....
знаеш ли за ония софиянци когато загинаха с една кола а
мои приятели бяха
и аз щях да бъда с тях........
...........

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.