Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 03.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Аз съм масов убиец...  
Автор ()
Публикувано03.07.02 16:40



Искам да призная нещо пред тази аудитория. Аз съм масов убиец. Аз съм по-опасна от Бен Ладен. Опасявам се, че ако за тези неща има възходяща прогресия мога или съм в състояние да бъда по-опасна от Ясер Арафат, Саддам Хюсеин и разни други злодеи.
Защо? Дочух въпрос от първия ред.
Защото, ами защото, уважаеми дами и господа, аз вървя по улицата и искам да убия с поглед хората. Точно в тази жега, точно днес. Изведнъж поисках улицата да е пуста и по нея да стъпвам само аз.
И какво? Въпрос от ложата.
Нищо. Не зная дали бих се спряла, ако имах оръжие.

И накрая. Нарича се заключение. Обзета, подета от угризения на съвестта за неизвършено от мен престъпление... Водена от абсолютно чисти подбуди реших да споделя с вас, че искам прошка. Да! Искам ви прошка, защото всеки един от вас можеше да е на онази улица.

И ако наистина имах оръжие вие щяхте да умрете анонимно. А аз не мога да си простя и с плавна стъпка да отмина този факт. А в интерес на истината не исках да убивам нито един от вас. Защото и аз щях да остана анонимна.

Кой говореше нещо за това нещо анонимността. Извинете скокливите завои на мисълта ми.
Наистина ми иде да троша!

Acropolis adieu


Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: yф]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано03.07.02 16:47



абе чудя се аз ени трупове са върдалят.линейки светкат с буркани..неизвестен убиец.. полицията дава 10 евро на всеки който подаде инфо



Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: yф]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано03.07.02 16:48



Нормално.... прощаваме ти обаче / говоря от името на всички защото за къде сме ако не си прощаваме/

И аз днес избеснях за нещо толкова дребно... за 1 геврек ... представяте ли си!?!?! Вървя аз 10 минути за да си купя геврек от производителите, а не от улицата... и те да ми дадат геврек от незнам си кога .. няма да съпя повече там и гевреци повече няма да ям и на всички ще кажа.....
Обаче ми мина за 15 минути... но няма да ям повече.



Тема Само десет евро?нови [re: MG42]  
Автор ()
Публикувано03.07.02 16:52



МГ42,
Винаги съм смятала, че българските полицаи не могат да преценят адекватно обстановка и я подценяват.
Десет евро, моля ти се!

Acropolis adieu


Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: Niya]  
Автор Vse_1_EdnO™ (MaFiaBoyz™)
Публикувано03.07.02 16:53



И аз днес много се вбесих, мдам, ама ми мина :))) и тфа е вярно

MaFiaBoyz.INC.ruLz!: ЗаЩотО ЦакАМ


Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: Niya]  
Автор ()
Публикувано03.07.02 16:54



Аз съм просто един нереализиран масов убиец. И поради тази причина не мога да извися един геврек до тези възвишени чувства. )

Acropolis adieu


Тема Re: Само десет евро?нови [re: yф]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано03.07.02 16:59



да бе и аз така смятам ка тъй ша дават 10 евро..народна пара.. разхитителии
никви пари кво е това ааа



Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано03.07.02 17:01



На теб ти личеше, но сега видимо си по - добре

Каква беше причината за твоето не до там добро настроение ако не е тайна?



Тема Re: Само десет евро?нови [re: MG42]  
Автор ()
Публикувано03.07.02 17:01



Ох...
Ще взема да се обидя и верно да тръшна народа. Обаче от бяс - с едно трепване на десния клепач.

Acropolis adieu


Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: Niya]  
Автор Kpъr ()
Публикувано03.07.02 17:03



хм...вие двечките личностите за нищо ги нямате... изпозастреляхте ги, че и масови извинения после на принципа един за всички....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.