Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 05.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Историянови [re: yф]  
Автор Kpъr ()
Публикувано03.07.02 18:36



щи махна от тролея!



Тема Ми, да...нови [re: PYTHON]  
Автор ()
Публикувано03.07.02 18:38



Нали затва е цялата тая галимация?!
Е заради разни и подобните им неща.
Аре, доскивтиндос, до утринджас, доскоротикус, докатогосподкажес и тъй нататък.

Acropolis adieu


Тема Re: Историянови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано03.07.02 18:38



когато се пропуква начииииии
ми уфи аз тогава унищожавам всичко и това е
и това е положението
до край!
понякога не е лесно ама нема начин
мнооо е по прото бе уфи
що ме караш са да пиша умности
писнало ми е от умности
па сигурно некой го е написал са тва де
за кво да го мислим а
ако некой иска ми да си го прочете

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: Историянови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано03.07.02 18:43



уфи
метни одно око на джеки лондона
има един разказ там де
неизбежният бял!
е те това то!
мноооо ми е любим
останалото от джеки не мога да го чета изобще
ма тва ми харесва мноооо


бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: Историянови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано03.07.02 19:18



Е радвам се, нали казвам колко ми е кеф.
Как не съм се сетила да си купя вятърно колело... не знам ще върви ли по плажния чакъл. Той всъщност този така наречен "плаж" е като извита чакълена улица, точно дето никъде не свършва. Сега се чудя, но не се сещам, има ли такова нещо като дъска за сърф с платна, обаче с колела отдолу, да си карам по някоя дълга улица, да ме бута вятъра ... щото пък като не можем да обърнем посоката на вятъра, по-добре е да го използваме за попътен... мдам...

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: yф]  
Автор jjМодератор (offline)
Публикувано04.07.02 00:48



Все едно съм бил там... Прощавам ти.
Симпатията в момента е взаимна... Искам да хвана базуката да дръпна два откоса. Чак и се разпсувах. Ох. Бе нещо ми става... това е от анализа... Дали да не се върна към онази компактност... Какво беше компактност... Да не говорим за ... Искам да избия всички и да няма кой да ме изпитва... И да се изпитвам сам и да не се късам... Айде... Ако съм ви оставил живи, стискайте палци... Ама и аз се извинивям де...
Та какво толкова, уф... Останахме аз и ти... Въпроса е кой кого... Ама предпочитам аз тебе, щото ти мене можеш и прострелян да ме изпитваш... И сигурно ще ме скъсаш... Ама сииии.... Ти си на ред, без съмнение... А всъщност: няма да го понеса. Не. Хайде да си играем на.... криеница... така и двамата ще сме живи и няма да ни се ... налага да контактуваме...

Елементарно, Уотсън!



Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: yф]  
Автор MУTPA ()
Публикувано04.07.02 02:02



Ти другарко, си абсолютно в ред!!!!!!!

Това е нолмалното състояние на секи нормален гражданин. Ша стане ненормално в момента, в който почнеш, не да мислиш над пробема, а да действаш. Да, ама туй при нормарните хора НЕ СТАВА! Пък ти си далеееч от туй състояние. Тъй че, почерпи по студудена биричка и продължавай, да ги стреляш хората, без притеснение (виртуално). Питай Бат Оро ако не верваш.

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема дрън-дръннови [re: yф]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.07.02 03:01



приказваш си да се намираш на приказка. по-точно за да се учеждаваш себе си, да се навиваш себе си колко си решителна. да, ама не. изобщо не си решителна. никого не можеш да убиеш. не само реално, ами и в главата си не смееш и не можеш да прекрачиш тази граница. ти ако можеше - щеше да ти е много по-лесно. ама сама знаеш, че не можеш и това е част от проблема, поради който сега пищиш. хората, които могат да убиват, не пищят. те го правят и даже не си спомнят за това. то не им представлява мисловен проблем.

а ти мислиш... който мисли, не може да убива.

IMAGINE...


Тема Re: Не!нови [re: yф]  
Автор Kpъr (salt eater)
Публикувано04.07.02 03:06



ами не, то аз слушам само поп-култура, всъщност това парче ми е познато, но явно в ремикс някакъв, от други изпълнено... та не се сещам и от кои даже...

разчиташ на хората, да идеш в ада?? правилен избор!


а само така, от акад. интерес, ако искаше да отидеш в рая, на кого щеше да разчиташ?



Тема Re: Аз съм масов убиец...нови [re: jj]  
Автор PYTHON ()
Публикувано04.07.02 08:27



опаааааааааааааа
кога па останахте двамата с уфи на планетата земя а
май ще трябва пак да се броим
криеница ли?
може и на пускам ,пускам кърпичка начи .....
абе кой ме е отписал мен не е прокопсал да знаеш

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.