Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 03.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бясна съм!нови  
Автор Taня (непознат)
Публикувано01.07.02 15:27



Ще се пръсна!
Направо се задушавам от гняв!
Разумът ми отказва да се включи и ако в момента пред очите ми попадне въпросният човек, ще го разкъсам!
Няма жестокост,която да не мога да извърша точно сега!

Мразяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!!!



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор Дpyжeлюбнa (бодра)
Публикувано01.07.02 15:34



Ще ти мине.



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.07.02 15:35



Хей... запази самообладание! Дишай дълбоко. Брой от 100 до 1. Кажи "майната му!". Иди и счупи нещо, казват че помагало ;-)

И аз бях бясна тази сутрин... Ама по друг начин. От възмущение на човешката простотия. Направо не можех да си намеря място от възмущение... и 15 минути тичах по улицата, без чадър в дъжда, и на силен морски вятър. Почти ме отвя. Обаче като стигнах до в къщи, почти ми беше минало. Просто реших, че ... след като не мога да променя хорската глупост, ще трябва да се науча да живея с нея.

Усмихни се!

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: Бясна съм!нови [re: BИ]  
Автор Дpyжeлюбнa (бодра)
Публикувано01.07.02 15:41







Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано01.07.02 16:59



абе така си мислиш..едно пакетче цигарки:-)) едно две..джинчета и ще ти мине:-))))))



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор pat - (riot)
Публикувано01.07.02 19:28



аз пък се ядосвам само на себе си...
как да се ядосвам на нещо което не зависи от мен?
ядосвам се, ако допусна нещо да се случи и не ми харесва резултата...
значи нещо не е предвидено, не е взето под внимание, не е разбрано, не е разгледано...
но това е мой пропуск и не мога да обвинявам друг и да му се ядосвам...
нещо такова



Тема Таня:)))нови [re: Taня]  
Автор Coня (Дете на нощта)
Публикувано01.07.02 20:11



Има един сладък клуб за попържни, намини:-) Там хората много отзивчиво ще вземат отношение и солидарно ще напсуват дразнителя.
А и на теб ще олекне. ВЕРВАЙ МИ.


Разкажете ми приказка...


Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано01.07.02 20:22



Какво е станало, защо си бясна? Тоз глупак да не те е забременил или е забременил друга.
Само заради глупак може да си бясна.
Жена не може да е бясна за умен и разумен мъж. Че го казах и аз? Какво излезе, че жената...хайде каквото излезе излезе, чудя се как да те успокоя?
Ти не си на себе си бе момиче. Може ли нещо глупаво така да те вбеси, колко пари струваш ти? Да не би за това да ти е направил така? Не може да няма причина? Ти за какво споделяш, аз ли да мисля или и аз да мразя с теб. Казвам ти че и двете ги не мога. Мога и ти съчувствам, чета отстрани и си казвам: " Горко ни, няма ли да има край?" Сетих се и за съвет, на угнетените дайте вино, във виното е истината, запой, запой му е майката, все едно че не си ти и си повтаряй "нека ми, нека ми". Когато ти заизглежда малко преживяното ще се почувстваш много по -добре. За него не знам пък и те не казваш всичко, жив ли е , разкъса ли го?



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано01.07.02 20:22



Да не те е ухапало бясно куче, че си бясна?



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано01.07.02 22:14



Не се коси, че ти мине!
Но иначе - бой по гадината! Докато шава!

За да чуеш трябва да мълчиш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.