Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 05.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бясна съм!  
Автор Taня (непознат)
Публикувано01.07.02 15:27



Ще се пръсна!
Направо се задушавам от гняв!
Разумът ми отказва да се включи и ако в момента пред очите ми попадне въпросният човек, ще го разкъсам!
Няма жестокост,която да не мога да извърша точно сега!

Мразяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!!!



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор Дpyжeлюбнa (бодра)
Публикувано01.07.02 15:34



Ще ти мине.



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор (Черна котка)
Публикувано01.07.02 15:35



Хей... запази самообладание! Дишай дълбоко. Брой от 100 до 1. Кажи "майната му!". Иди и счупи нещо, казват че помагало ;-)

И аз бях бясна тази сутрин... Ама по друг начин. От възмущение на човешката простотия. Направо не можех да си намеря място от възмущение... и 15 минути тичах по улицата, без чадър в дъжда, и на силен морски вятър. Почти ме отвя. Обаче като стигнах до в къщи, почти ми беше минало. Просто реших, че ... след като не мога да променя хорската глупост, ще трябва да се науча да живея с нея.

Усмихни се!

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: Бясна съм!нови [re: BИ]  
Автор Дpyжeлюбнa (бодра)
Публикувано01.07.02 15:41







Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано01.07.02 16:59



абе така си мислиш..едно пакетче цигарки:-)) едно две..джинчета и ще ти мине:-))))))



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор pat - (riot)
Публикувано01.07.02 19:28



аз пък се ядосвам само на себе си...
как да се ядосвам на нещо което не зависи от мен?
ядосвам се, ако допусна нещо да се случи и не ми харесва резултата...
значи нещо не е предвидено, не е взето под внимание, не е разбрано, не е разгледано...
но това е мой пропуск и не мога да обвинявам друг и да му се ядосвам...
нещо такова



Тема Таня:)))нови [re: Taня]  
Автор Coня (Дете на нощта)
Публикувано01.07.02 20:11



Има един сладък клуб за попържни, намини:-) Там хората много отзивчиво ще вземат отношение и солидарно ще напсуват дразнителя.
А и на теб ще олекне. ВЕРВАЙ МИ.


Разкажете ми приказка...


Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано01.07.02 20:22



Какво е станало, защо си бясна? Тоз глупак да не те е забременил или е забременил друга.
Само заради глупак може да си бясна.
Жена не може да е бясна за умен и разумен мъж. Че го казах и аз? Какво излезе, че жената...хайде каквото излезе излезе, чудя се как да те успокоя?
Ти не си на себе си бе момиче. Може ли нещо глупаво така да те вбеси, колко пари струваш ти? Да не би за това да ти е направил така? Не може да няма причина? Ти за какво споделяш, аз ли да мисля или и аз да мразя с теб. Казвам ти че и двете ги не мога. Мога и ти съчувствам, чета отстрани и си казвам: " Горко ни, няма ли да има край?" Сетих се и за съвет, на угнетените дайте вино, във виното е истината, запой, запой му е майката, все едно че не си ти и си повтаряй "нека ми, нека ми". Когато ти заизглежда малко преживяното ще се почувстваш много по -добре. За него не знам пък и те не казваш всичко, жив ли е , разкъса ли го?



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано01.07.02 20:22



Да не те е ухапало бясно куче, че си бясна?



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано01.07.02 22:14



Не се коси, че ти мине!
Но иначе - бой по гадината! Докато шава!

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Бясна съм!нови [re: pat -]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано01.07.02 22:15



Да бе! Така стигаш до самоизяждане! 'Щот човек не може всичко да предвиди, особено гадорията на другите!

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Бясна съм!нови [re: aleyan]  
Автор pat - (riot)
Публикувано01.07.02 22:23



нц! така се научавам да ям всичко що се яде - и хубаво, и лошо. понякога повръщам, ама все по рядко... живота става един лесен... направо песен... да, това е плесен... да, това пък - есен



Тема Re: Бясна съм!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Taня (непознат)
Публикувано01.07.02 22:44



Що споделям?
Ами щот ми е толкоз акъла!Дрънкам наляво и надясно кво ми е,пък после друг е крив.
Та и сега така.Изтървах си нервите :-)
Ама съм уцелила мястото поне.
Я колко съчувствие получих ;-)

А пък "лошия" си е жив и здрав.Не можах да го разкъсам щото е недосегаем.
Ей в туй ми е проблема - в безсилието.Но сега и тоя проблем ще реша.Само да си придърпам по-наблизо шишенцето и почвам да го боря;-)

А вие извинявайте,че точно тук си излях гнева,ама нали сте клуб споделено и....... :-)



Тема :-)))нови [re: Taня]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано01.07.02 23:56



Потърсих ти едни стари рецепти за споменатото състояние, моля заповядай, да не се чувстваш самичка докато си бесуваш.




Със закъснение са ти дошли точните думи, които би могла да му кажеш и да го закопаеш културно, а сега те е яд, че си закъсняла? Ей така, да си предположа само? Или?

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: Бясна съм!нови [re: pat -]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано02.07.02 01:13



Да бе! Ще получиш разстройство!

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Бясна съм!нови [re: aleyan]  
Автор pat - (riot)
Публикувано02.07.02 01:26



важното, че не е запек



Тема Re: Dori на себе синови [re: pat -]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано02.07.02 01:31



не си струва да се ядосваш - не си Господ, не можеш ВСИЧКО да предвидиш!:)
А пък и да го предвидиш, според Мърфи, ще се случи непредвидимото!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Dori на себе синови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор pat - (riot)
Публикувано02.07.02 01:41



когато престана да се ядосвам и на себе си, тогава ще съм Господ и тогава няма да греша... и ако все пак се случи нещо непредвидено (и Господ-Бог греши явно), ще изпратя своя едниствен син да пробва да поправи грешката



Тема Re: Бясна съм!нови [re: pat -]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано02.07.02 01:45



Права си! 'Щот задържането на вредни неща в тялото и душата не е гот!

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Бясна съм!нови [re: aleyan]  
Автор pat - (riot)
Публикувано02.07.02 01:55



никак даже

добър човек, лошо в себе си не държи



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.07.02 02:11



нещо е направил?

а още по-лошо - не е?



Тема леко, леконови [re: Taня]  
Автор Satriani (agressor)
Публикувано02.07.02 08:45



леко, леко, леко
само косичката и бръчките, внимавай

Самостоятелна Бойна Единица


Тема Re: Бясна съм!нови [re: Kpъr]  
Автор Taня (непознат)
Публикувано02.07.02 10:56



Ха-ха-ха!
И аз си мислех,че по-лошото е нищо да не направи.
Ама той взе,че ме направи за смях :-)
И то с такава лекота!Изключителен е дори в гадорията си!
Шапка му свалям :-))))))



Тема Re: леко, леконови [re: Satriani]  
Автор Taня (непознат)
Публикувано02.07.02 10:59



Абе стига с тия бръчки!

Аз съм още млада и зелена
за мъжки радости родена ;-)))))))))



Тема Re: леко, леконови [re: Taня]  
Автор Satriani (agressor)
Публикувано02.07.02 11:11



маце паза те бе, не ми се карай сега
това за радостите ми хареса
повече да не съм те видял, ядосана - ясно ли е

Самостоятелна Бойна Единица


Тема Re: леко, леконови [re: Satriani]  
Автор Taня (непознат)
Публикувано02.07.02 11:16



Ох,кво да прая сега, като съм си толкова послушна!

Захилвам се като варена тиква и така ще си ода вече винаги



Тема Re: леко, леконови [re: Taня]  
Автор Satriani (agressor)
Публикувано02.07.02 11:19



ау хубава черта - слушкаш
не е нужно да се хилиш, важно е
да си усмихната

Самостоятелна Бойна Единица


Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано02.07.02 12:26



Олееее и си жива още?
Точно на място сподели, не се притеснявай.
Знаеш ли колко хубаво ми стана че не ми се е случило на мен, представа си нямаш, колко съм ти благодаренЕйййй ще взема да те науча аз на едно тайно нещо, едвам се сдържам. Давам.
Та сега като се пооправиш от алкохола, винаги когато се гримираш ще си мислиш за една/поне една/ хубава физическа черта у "лошия" човек, но която и той знае /даже и да е суета/. Значи мислиш, ама яко мислиш за тази негова ХУБАВА черта и я подхранваш с мислите си всеки ден и час, когато както можеш. Така получената положителна ЕНЕРГИЯ ще расте , големее и ще стане СИЛНА. Тази красива и ценна енергия за да оживее ще трябва да се бори за живота си-принципа по който е създадена! Та, тя енергията ще отиде при "лошия" за да му служи. Той "лошия" не може да получава без да дава защото ще прелее и ще трябва да ти го върне за да се освободи от товара с който го товариш. Той"лошия" нямаше късмет като теб да ми сподели и не знае как да ти го върне по същия път и затова ще трябва да го върне с физическо действие. Неговота нещо там в него което го движи и уравновесява енергиите ще ти го доведе при теб и ще го накара да поработи физически с действия/ добри действия/ за теб. В този момент ти си царицата и владетелката на съдбата ви. Можеш да правиш каквото си пожелаеш с него но принципа за резултатите вече го знаеш- каквото садиш такова жънеш. За да го задържиш трябва още да работиш без да спираш. Може и да го освободиш, може и да се взаимнообвържете и ако ме няма мен - не знам?
Така като те чета ако съумееш да извадиш от себе си толкова много колкото бяс извади, за два три дена е при теб за да ти служи. Но, ти бързо ще разбереш, че доброто ни се вади лесно и спонтанно като бяся и затова ще ти трябват около десетина и още дни-от теб и това зависи.
Казах ти голяма житейска тайна, а ти постъпи както си знаеш.
Радвам се че не се случи на мен защото трябваше да работя, а аз съм мързелив човек. Достатъчно интелигентна ми изглеждаш за да разнищиш принципа който ти открих и да видиш причините принудили човека да е "лош" с теб. Погледни внимателно че този човек е "добър" с нещо и някъде. Значи този човек не нито "лош" нито "добър". Съдбата ти и тази на човека за сега са в твоите ръце. Престани да пиеш и не вярвай на всеки който те съветва докато сама не се убедиш. Късмет извади ти с мен. Да не забравиш да благодариш и на модератора, че престана да ме трие и ти получи тайно знание.
Не си и помисляй, че на модератора съм приложил същото, аз зная и други тайни, а и модератора не е лош човек, а и аз никога не бесувам. Зная, че ако сея бяс скоро ще жъна бесове, зная!
Ще черпиш една бира?



Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> TO SPIRITS)
Публикувано02.07.02 13:15



Пази Боже, от гърчава свиня, НДСВ и БСП на власт и луда жена!
Що бе чадо, то не е лошо да мразиш - аз не съм чул някой светец да е станал такъв ако не е изпитал омраза, ама какво мразиш - това предмет ли е, животно ли е, субект ли е, обект ли е...

...още един караконджул под ножа...


Тема Re: Бясна съм!нови [re: Taня]  
Автор LA_PlOVRA (малко непознат)
Публикувано02.07.02 20:12



не се ядосвай мила! тъпаците не са измрели!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.