Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 05.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Da vi spodelja, makarнови  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано28.06.02 19:29



i otdaleche. Izvinete za latinicata, v Brussel sym.
Myjete veche sa mi bezinteresni.
Vchera bjah v Koeln, Germania. Karah kolelo iz kvartala na priatelkata mi i se kefeh na nemskite kyshtichki. Strahotni sa, shte znaete. Misleh si, kolko sa mi skuchni myjete. Germancite pyk sa mi i typi, na vsichkoto otgore. Vypreki, che sa simpatjagi povecheto.
Ujasjavam se. Poneje ne obicham da sym sama. No ne obicham i povyrhnostni tipove. A vsichki, bez izkliuchenie, mi izglejdat takiva. Naistina se ujasjavam. Dori za seks ne moga da pomislja. Neshto mi stava, javno imam nujda ot psihiatyr.
Ta tova iskah da spodelja.
Moje i typo da zvuchi, ne mi puka.
Samo ne si mislete, che sym stanala obratna! ha-ha

So goes the..love...


Тема Както и другаде сьм го казвалнови [re: KAHEЛA]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано28.06.02 21:09



ти трябва един як батко и ще си промениш мнението докато мигнеш

само почакай



Тема Re: Da vi spodelja, makarнови [re: KAHEЛA]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано28.06.02 21:49



Нищо ти няма, споко.
Твоето е от колелото. Гледай къщите на немците, виж какви са хубави, скоро и тревата им ще ти изглежда по- хубава от нашата.
Редовно чети български вестници за да се лекуваш от носталгия... да не забравиш?



Тема Re: Da vi spodelja, makarнови [re: KAHEЛA]  
Автор (Черна котка)
Публикувано28.06.02 21:55



За какво ти е психиатър? За секс ли? Майтап де! :)

Много добре те разбирам, защото аз преди година и нещо точно така се чувствах, бях се вкиснала, мъж да не ми се мяркаше наоколо. Беше ми писнало от глупави мъжове. Обаче! Тъкмо се бях отказала вече даже да се вкисвам, когато... ... срещнах един очарователен мъжки екземпляр (до господата тук - не го казвам подигравателно, а с любов :-)
Така че, не се впечатлявай много от това, че ти е едно такова сиво, застояло, и че ти липсва вдъхновение за живот. Това състояние просто е показател, че скоро нещо хубаво ще се случи... Понеже животът не търпи застой, и когато по цикъла на синусоидата стигнеш до някакво дънце, се появява... слънце

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: Da vi spodelja, makarнови [re: BИ]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано28.06.02 22:05



Подлъгваш детето с колелото да се хвърли на някой шваба с мангизи.
Не е хубаво така. Ти си жена със сексуален опит, а детето още с колело си играе! Що за съвет и даде. Ти защо не караш колело, а се занимаваш с очарователни екземпляри?
Мъжът ти не е ли ревнив. Моята ако ми направи така направо ще я сваля от колелото. Я, се дай адреса , ако обичаш, моля ти се?



Тема Re: Da vi spodelja, makarнови [re: KAHEЛA]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано28.06.02 22:15



Здравей Канела-кранче-подправка.
Много те моля влез в темата ми и кликни там където пише ТУК. Мини се и ти един път, ако вече не си се минала и ми кажи толкова ли е гадно, че никой не си признава Мии, вече 50 човека се минаха, заплюха ме и никой не казва нищо. Защо да им казват, нека и другите да се минат!
Аз имам силни сексуални влечения към жените, но не се харесвам когато съм гаден и се лигавя. Дали ако карам колело ще ми мине? Разкажи ми какво е тъп германец, има ли общо със секса. Жените на тъпите германци пък са фригидни крави, плоскогърди, късокраки аматьорки. Туй нещо ти го казвам за да съм солидарен с теб и начина ти на изразяване за хората. Пак лъжа и съм отврат сега, заради теб го правя. Ти в кой клас си?
Поздрави приятелката си от мен и всички германки в махалата. Моля те разкажи им за мен за да ахнат!



Тема Re: Da vi spodelja, makarнови [re: KAHEЛA]  
Автор aleyan (коментатор)
Публикувано29.06.02 01:17



Не се коси, че ти мине!

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Da vi spodelja, makarнови [re: Kpъr]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано29.06.02 11:58



Ейййй, какво правиш сега, момичето ли сваляш?
Кажи и на нас де?
Колко му е да падне от колелото?
Нали виждаш, че уточнява подробности, че не е обратно и мисли и за секс.
Ти това да не го помисли за предложение да се качиш на колелото?
Баща ми навремето като ми казваше да уча чужди езици, аз в Дунава по цял ден, ха сега гледай как хората карат колело в Германия !
Не хубаво така да постъпваш с нас.
Отивам да легализирам този документ, тук при мен има една фирма, казват , че могат. Може ли?



Тема Re: Da vi spodelja, makarнови [re: KAHEЛA]  
Автор Lucid (Маргарита)
Публикувано29.06.02 13:14



Нищо ти няма.
Обаче психиатрите били страшни любовници, поне една приятелка така ми разказа...
Миличка, Любовта не се търси под дърво и камък. Тя идва, когато си се оставила на течението... Когато нито я искаш, нито я очаваш. Ви е права, че трябва понякога да чукнем дъното, за да поемем нагоре. Водата все пак изтласква.
Може би трябва да поработиш над себе си. може би имаш готова идея за това, какъв трябва да бъде 'твоят' мъж... и току виж си го изпуснала, защото си гониш представите. Очакванията никого не са довели до щастлив край. Очакваш, значи предпоставяш. Но реалността се разминава с това, което си мислим за нея. Често диаметрално.
Бъди отворена, бъди лека и естествена. Не преценявай всеки мъж според това, дали пък не е 'твоят'...
3абрави за искането. Усети живота... и всичко ще си дойде по местата.
Как си иначе? Обаждай се... мислим те.

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: Da vi spodelja, makarнови [re: KAHEЛA]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано29.06.02 13:35



Еееее, не дълбай сега в характеристики за горките околни мъже! Макар това да минава за добро оправдание към липсата на интерес де, мхм. Абсолютно те разбирам. И нямаш нужда от психотамквото! Малко почивка просто, така де.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.