Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 03.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема moze liнови  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано24.06.02 01:11



Бaси животa ми се изпльзwa тaкa gadno...
sre6tam prekrasni hora i ne proumqwam dokato ne se razdelim...4uwam nezni i hubawi dumi i ne sum w 4as kogato mi gi otprawqt ...
не могa дa вникнa в 4увствaтa нa хорaтa и дa рaзберa 4е те ли4но кuм мен се обрu6тaт оби4aт ме и aз ги оби4aм.....говоря нaслуки..пuрвото попaднaло ми, мaкaр дa зву4и смислено но не осuзнaвaм ценносттa нa миговете koito otminawat....препро4итaм белеzки и си припомням думи отпрaвени кuм мен и си кaзвaм, Господи кaк не рaзбрaх , кaкво нaистинa ми кaзaхa, колко мило е било....
просто ме влудявa 4е не могa дa оценя ни6то ,ни6ти4ко, от товa kоето ми се слу4вa.....
razminawam se , a si mislq , 4e ne mi e dostatu4en toq ziwot...ponqkoga mrazq tazi sistema wutre w men , koeto prewru6ta w prah wsi4ko krasiwo i zabulwa w neprogleden mrak i bez towa malkite swetlinki na moeto nebe!!!!

ISKAM DA WURNA MIGOWETE, ISKAM DA RAZBIRAM, ISKAM DA MOGA DA OBI4AM, ISKAM WSI4KI DA SA 6TASTLIWI I DA NQMA NIKOGA POWE4E NI6TETA I DU6EWNA PRAZNOTA....



Тема Re: moze liнови [re: mushmorok]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано24.06.02 01:19



Хей, успокой се! Ще се оправиш. Боя се, че на всички ни се случва и е еднакво зле когато е.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: moze liнови [re: mushmorok]  
Автор Kpъr (половината)
Публикувано24.06.02 01:20



не само милите и приятни думи са твоя живот.


твой живот е и тази част от теб, която иска да усети реалността със стоманен звук, да преобразува всичко наоколо, да го изпита дали е златна монета, дали може да издържи да падне от втория етаж, твой живот е и контрола над съзнанието който имаш, и който е прегрял от действие, има не само готовност да улови и реагира на всяко едно дразнение, но и го прави, без значение дали е добре или не, реагира винаги, с цел да те отклони от възможно задълбочаване. този контрол е налице, и понеже си върши добре работата, не намираш причина да го изключиш. причината е ясна - няма нищо лошо в това, да се провалиш, да паднеш в калта. и то не по-план... отпусни се... дали това ще стане, или не? няма да знаеш... но ще е твоя живот...

/на мен говорих, не на теб, не се чуди.../



Тема Re: moze liнови [re: mushmorok]  
Автор aleyan (Някой си там)
Публикувано24.06.02 01:36



За съжаление винаги, е в повечето случаи, разбираме какво сме имали, едва когато го загубим!

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: moze liнови [re: mushmorok]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано24.06.02 01:58



Blagodarq wi priqteli 4e bqhte s men w toq 4as....pro4etoh towa koeto mi napisahte s wnimanie.





Тема Re: moze liнови [re: mushmorok]  
Автор (Черна котка)
Публикувано24.06.02 02:29



Миговете не можеш да върнеш. Очаквай новите мигове.
Запитай се защо рушиш несъзнателно и дали имаш страх от нещо. Осъзнаването на причините за нещо, е половин решение.
Желая ти любов и разбиране.

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: moze liнови [re: BИ]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано24.06.02 03:09



Moze bi ne tolkowa ru6a, kolkoto podminawam ....ne ocenqwam...ne wizdam

Puk moze i da ru6a de, sega kato se zamislq,....dosta ne6ta sum razru6il...no towa moze da e estestweno???...da ne e samo pri men??!!

Slabostta ne mi hareswa, i po4ti suzalqwam 4e napisah towa...utre kak 6te gledam wsi4ki w o4ite i kak 6te se durza kato rawen??

10x Wi

Редактирано от mushmorok на 24.06.02 03:10.



Тема Re: moze liнови [re: mushmorok]  
Автор (Черна котка)
Публикувано24.06.02 03:23



E, пък ти! Хубаво си го написал. Какво има да се срамуваш? :-) Няма нищо. Утре ако ти е криво, вдруги ден ще ти е минало и пак ще ти харесва, че си го написал :-)
Иначе сигурно бързаш за някъде... та нямаш време да останеш с някой... подминаваш, не се замисляш над дребните неща. Животът има вкус ако го дъвчеш старателно. Поне за мен е така.

Току-що прочетох следното в нета:
"Scientists, religious leaders and philosophers have been holding a conference in Geneva for the past ten days in an attempt to pin down the ultimate answer to the ultimate question: "What is the purpose of life?" Yesterday, in a press release they announced their unanimous conclusion. "The only reason we are all here is so that we can sit around, endlessly wondering why we are all here!"


Така че... докато седиш и може би се чудиш защо си роден, вслушвай се в другите чудещи се :-) Обменяй енергии. Никога не е късно да започнеш нещо, щом то ти дава удовлетворение.

Добра нощ!

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Re: moze liнови [re: BИ]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано24.06.02 03:33



Ehaa, znam 4e taka duw4at golemite liubow4iiki ( weren pokazatel, 4e sum we4e OK), i tozi put to4no pozna.....burzam uz??!!

Zakude ... za6to??!!

Ne go iskam towa burzane i 6te go promenq

I na teb zelaq hubawa no6t , a sega otiwam da se gmirkam w neobqtnoto, sunuwaiki de





Тема Братко, мушмурок!нови [re: mushmorok]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> TO SPIRITS)
Публикувано24.06.02 08:00



При целия си респект, след като ме хвърли в тъча с познанието по източна философия, аз безкрайно скромния и тъп провинциалист, на който кой знае от къде му е дошло прозрението че може да прави нещо, ще кажа и съм го казвал. Не съжалявай за миналите мигове - ако са били хубави - хубаво, ако са били гадни - още по хубаво. Но човек трябва да му е гадно, за да може да оцени хубавото!

...още един караконджул под ножа...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.