Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 25.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема хммнови [re: jj]  
Автор BABYmegan ()
Публикувано23.06.02 22:08



ne e tochno taka darling.. po prinzip obrazovanieto BI TRIABVALO da ti predostavia po-dobri vazmojnosti za realizacia... kakto e v normalnite darjavi, no tuk prepodavatelite sa prestareli diadovzi i babi, koito si meliat starite teorii i si niamat na predstava kakvo predstavliava savremennnata ikonomika i t.n./govoria za UNNS/
Kolkoto do men - ne mi lipsva predpriemchivost /nali vse pak zavarshi vapreki pognusata si ot cialata sistema!!!/, a i smiatam che dobre sam se realizirala.. pak i ne stradam ot niakakvi kompleksi ili neshto drugo ... taka che - znam za kakvo govoria!! Obrazovanieto ni prosto SUCKS i tova niama da se promeno dokato ne izmre tova pokolenie ot psevdo-profesori i t.n. nesmeniaemi podobni! Da ne ti razprviam kak sa me iznudvali za da me puskat.. gadost!



Тема Превод, молянови [re: BABYmegan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.06.02 22:12



Какво става с кирилицата тази вечер ? Да не излиза в отпуск ?



I dream things as they never were and ask, 'Why not?


Тема Re:нови [re: jj]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.06.02 22:15



Средновековен образ; имал си вземане-даване с вещици.
В наши дни празникът се отбелязва на поляна около огън (висок). Невечерялите си носят кренвирши на пръчки.

Към полунощ отбрана група яхваме метлите и - на отбелязаната локация



I dream things as they never were and ask, 'Why not?


Тема Най-посленови [re: 4eHe]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано23.06.02 23:34



4еНе - такава, каквато си я знаем :)

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Преводнови [re: 4eHe]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано23.06.02 23:43



Не е точно така дарлинг... по принцип образованието БИ ТРЯБВАЛО да ти предоставя по-добри възможности за реализация... както е в нормалните държави, но тук преподавателите са престарели дядовци и баби, които си мелят старите теории и си нямат представа какво представлява съвременната икономика и т.н. (говоря за УНСС) Колкото до мен - не ми липсва предприемчивост (нали все пак завърших въпреки погнусата си от цялата система!!!), а и смятам, че добре съм се реализирала... пък и не страдам от някакви комплекси или нещо друго ... така че - знам за какво говоря!!!
Образованието ни просто SUCKS и това няма да се промени докато не измре това поколение от псевдо-професори и т.н. несменяеми подобни! Да не ти разправям как са ме изнудвали за да ме пускат.. гадост

---------
Днес съм в настроение, 4еНе, но утре?

Елементарно, Уотсън!



Тема Re: вие ни лъжете- ние ви лъжем. Образователнанови [re: 4eHe]  
Автор Kpъr (половината)
Публикувано23.06.02 23:45



и все пак? какви са последните данни? колко % от икономиката на българия е вече не-социалистическа, и частна? станаха ли повече от 4%?
проблем е, че 'тука' има съвместителство на два вида бюрокрация, имитиращи обществени строеве...
все пак, на държавната администрация/бюрокрация и трябва някакъв минимум от висшисти..



Тема Re: хммнови [re: BABYmegan]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано23.06.02 23:52



Да, така са нещата в УНСС и това си е известно отдавна. За съжаление по въпроса малко се прави... Спомням си там един преподавател, който даже го бяха пребили и не искА да се махне от мястото си, пускайки само срещу заплащане.

В СУ нещата са малко по уравновесени, а специално за ФМИ има единствен известен случай, доколкото знам, като подкупът не е бил към преподавател а към човек от администрацията. Сега съм в сесия, отказаха ми удължение за първият изпит от сесията поради болест (имам си всички необходими документи от джипката), защото индивидуалният изпит, който законово ми се полага, щял да бъде признак за подкуп. И не ми се разправяше, щото щях да си навлека сериозна предубеденост при провеждането на изпита, затова си отивам на септември.

Елементарно, Уотсън!

Редактирано от jj на 23.06.02 23:54.



Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано23.06.02 23:55



Дерзай!

После дай един отчет през къде сте прелетели!

Елементарно, Уотсън!



Тема Re: вие ни лъжете- ние ви лъжем. Образователнанови [re: MG42]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано23.06.02 23:59



Хахаха! Е тук и аз си умрях от смях...

Елементарно, Уотсън!



Тема Бога ми, Чене!нови [re: 4eHe]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> TO SPIRITS)
Публикувано24.06.02 08:28



Питай ме мен, който завърших в сакралната 1993 година! Книжката ми беше пълна от горе до долу с подписи и печати, в резултат на които аз бях обявен за Висшист-специалист... Трябваше със съжаление да си отметна, че в Икономическия техникум бях научил повече, при това бяхме учили по-малко предмети... И трябваше да започна работа, за да започна да се уча отново...
И за да покрепя твоята теза за качеството - по твоята специалност /но като изучаем предмет/ едвам вързах тройка, защото всичко ми изглеждаше мътно и кърваво...
И един куриоз...
Явявах се на изпит по контрол... Имаше един асистент - Петров май се казваше...
И на мен ми се падна въпроса за освобождаване от имуществена отговорност.
там има едно условия - за фирата... В икономическия техникум бях завършил търговия, та фирата си я пеехме като Отче наш - т.е. загуба вследствие физикохимични промени в продукта... Същия г-н Петров каза, Не колега - абсолютна грешка... И ме скъса... парадокс - на поправката при сами професор ли беше или доцент - същия въпрос. И респективно давам същия отговор - резултатът - взета поправка... Та, с това аз само се присъединявам към мнението ти, макар и с десет годишна давност - дали вече не тече преклузивния срок?

...още един караконджул под ножа...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.