Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 21.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ох, защо пък да не ви попитам:нови  
Автор Бялo цвeтe (непозната)
Публикувано17.06.02 11:31



Какво бихте направили, ако останете без гадже и пари едновременно. Т.е. ако гаджето първо ви вземе парите (на заем де!), а после скъсате(не по ваша вина) и естествено повече нито го чувате, нито го виждате.
Засега съм в очакване да видя, аджеба, ще ли ми бъде върнат заема, щот може пък и да има честни хора все още, кой знае?
Или когато гаджето държи да плаща всички сметки, докато сте заедно, след това, при евентуално скъсване, може спокойно да си приспадне нашата част от сметките във вид на дадения му заем?
Ще ми се да ме разберете правилно: Не ми е за парите, а за отношението.
А сега, когато останах почти без никакви пари и заплатата е прекалено далечно събитие, вече ми е и за парите!
Въпросът е: Имам ли правото да си поискам да ми бъде върнат заема при положение, че през цялото време докато сме били заедно въпросният човек е плащал и за двама ни, но по негово собствено желание и въпреки моето нежелание!
Незнам какво да правя, а го закъсах с парите...
Дайте ми съвет! Как мислите вие, че е правилно да се постъпи в една такава деликатна ситуация?

It's Not The Beginning Into The End-
It's The Return To Innocense!


Тема Re: Ох, защо пък да не ви попитам:нови [re: Бялo цвeтe]  
Автор _malchugan_ (freak)
Публикувано17.06.02 11:43



Mnoogo gadna situaciq...shte mi se ako bqh na twoe mqsto da moveh da si poiskam zaema, no za syvalenie tuk neshtata opirat do lichna gordost...az nqmashe da go naprawq i to ne zashtoto ne bih iskal, a zashtoto ne bih mogyl. Ako imash sila - naprawi go naj-malkoto za da ne ti se nalovi ti da iskash zaem :((. No kato imam predwid wsichkata bolka w edna takawa situaciq...
Syvalqwam - mnogo e gadno - dano picha izleze pone malko swesten i da se useti sam...
A BTW - za smetkite - wyprosa wyobshte ne bi trqbwalo da stoi...i ako e chowek na mqsto nikoga ne bi go powdignal kato tema dori, a kamo li da go iztykwa kato argument za towa ili onowa...
Dano...neshtata seoprawqt

See things inside out


Тема Re: ех, цвете бяло...нови [re: Бялo цвeтe]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано17.06.02 11:56



нищо безплатно на тоя свят няма.. за съжаление....с пълно право може да си искаш парите, ама се обоснови, направи си тарифа, сметни по часова ставка и свят ще му се завие



Тема Ех,нови [re: Бялo цвeтe]  
Автор jamie (все още влюбен)
Публикувано17.06.02 12:01



веднъж да чуя че и с жена се е случвало....
Ние мъжете оплакваме ли се когато жените ги вършат същите ?
Съвета ми е - преглътни и забрави.

Love conquers all...


Тема И аз не моганови [re: _malchugan_]  
Автор Бялo цвeтe (непозната)
Публикувано17.06.02 12:01



да го направя. Но бях почти сигурна, че ще ми върне парите, а той...никакъв го няма. Нямам смелост да си ги поискам, защото очаквам да ми отговори точно с този аргумент, който и ти, и аз смятаме за "не на място"...
Какво да се прави, хора всякакви!
Страхувам се, че той не е от наште...

It's Not The Beginning Into The End-
It's The Return To Innocense!


Тема Re: драги, ти..нови [re: jamie]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано17.06.02 12:03



чувал ли си жена да преглътне точно ТОВА????



Тема Re: драги, ти..нови [re: MG42]  
Автор jamie (все още влюбен)
Публикувано17.06.02 12:07



НАЛАГА и се. И аз в момента преглъщам гаден хап - някой да ме е питал искам ли ?

Love conquers all...


Тема Re: Ох, защо пък да не ви попитам:нови [re: Бялo цвeтe]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано17.06.02 12:10



Кофти събитие. Общо взето вероятноста да си видиш парите не е голяма но може и да стане. За съжаление единственото което мога да те посъветвам е да си потърсиш някаква работа от която да закърпиш временно положението. Много гадно звучи но без пари в днешно време си никой. А за сметките - винаги държа да си ги плащам независимо какво ми казват. Ако не мога да си го позволя просто не приемам. И гледам да не взимам заеми а още по-малко и да давам. Егоист съм си и това си е Милото дано наистина ти върнат заема. Но уязвената гордост е лошо нещо...

Stay in the darkness, wait and will catch what you want...


Тема Re: Ех,нови [re: jamie]  
Автор Бялo цвeтe (непозната)
Публикувано17.06.02 12:12



Не можеш да си представиш какво още ми се е случвало!
Понякога се питам: Абе на мен нещо НОРМАЛНО, въобще, някога случвало ли ми се е?

It's Not The Beginning Into The End-
It's The Return To Innocense!


Тема Re: Ох, защо пък да не ви попитам:нови [re: Бялo цвeтe]  
Автор Satriani (agressor)
Публикувано17.06.02 13:36




ебати пича
сега сериозно - няма право (нито морално нито законово)
да ти взима пари на заем и после да не ти ги върне. а дали
ше ти ги върне вече е друг въпрос. ти все пак си ги поискай де

тъй като неска съм на правова вълна ако ти се слуша мога
да ти изрецитирам закона какво казва за подобни случай






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.