Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Още едно...този път по сериозно питане...нови [re: zvetenze]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано17.06.02 07:28



Имай си страна. Твоята страна.

* убий глупака с мълчание


Тема Re: Още едно...този път по сериозно питане...нови [re: zvetenze]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> TO SPIRITS)
Публикувано17.06.02 08:35



Както винаги, мило ми цветенце, ти поставяш интересни въпроси... Всъщност, тук ще продължа да излагам виждането си, което ти писах за житейския опит. Преди време, а и отново тук в клуба от Ланселот ще се чува за Свободата на избора. Ти също притежаваш избор. Логично е да се нуждаеш от приятели. Аз също до скоро - до преди три години нямах дори твоите две, но с много усилия поправих този пропуск. Може причините при мен да са били други... Всъщност щом са ти неприятни - не насилвай нещата. От друга страна - може и да не го съзнаваш, но присъствието ти тук е една стъпка към нови познанства. От теб зависи от виртуални да ги направиш реални. Просто действувай смело - веднъж ще сбъркаш, втори път, но после - нещата ще се оправят. Предполагам че си достатъчно голяма - имам в предвид че не си на 17 или 18, за да можеш да приемаш предложения да посетиш някого... Ще видиш как лека полека въпросът - какво да правиш с живота на твоята приятелка или твоите приятелки, които не са ти приятни ще започне да се разрешава от самосебе си...

...още един караконджул под ножа...


Тема Re: Още едно...този път по сериозно питане...нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано17.06.02 19:32



Оооо ти много ме развесели!Не с отговора ти като цяло а с частта че не съм на 17 или 18....още по лошо е...по малка съм!Та...това го приемам като комплимент!Ама се чудя как така не си разбрал...че съм бебчо.

Въпроса е че ако имах възможност...бих избягала и от тях трите общо взето....но сега да не предизвиквам съдбата....много ми се е насъбрало срещу тях...а не мога да се махна и откопча от тях!Но незнам дали беше редно да ги нарека приятелки...бяха...но сега са си чисто и просто задължения!И реших...да се изпобият...всеки да говори каквото иска зад гърба на другия...аз ще си седя и ще си мълча!

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"


Тема Re: Още едно...този път по сериозно питане...нови [re: zvetenze]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано18.06.02 06:58



Браво ! :))))
Ето я твоята си страна

* убий глупака с мълчание


Тема Re: Още едно...този път по сериозно питане...нови [re: Well]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано18.06.02 15:37



Ами дали няма да е двулично?

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"


Тема Re: Ама наистина ли? ...нови [re: zvetenze]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано18.06.02 20:54



си толкова по-малка (от 18 и 17)???
Ами тогава хич не ги мисли тия работи, ами прочети Хари Потър, но само първата книга - нататък става кофти.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Още едно...този път по сериозно питане...нови [re: zvetenze]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано18.06.02 22:24



Двулично е когато си с едно лице пред едната и с друго пред другата. Ти казваш че се дистанцираш и да си се оправят - не вземаш страна, а си гледаш животеца - с тях или без тях, и толкоз. Ако трябва им казваш да не те дърпат за страна иначе край. Определено е по-добре краят, отколкото участие в чужда война. Ако искат съвет и помощ, да. Но бойни действия само защото сте "приятели", това са пълни глупости. Има опасност обаче да се обединят във война с теб. Случва се. Заблуди или скрити недоволства към теб или невъзможността да те спечелят, могат да прерастнат в обвинения за проблемите им и ти да бъдеш изкупителната жертва. Хората по принцип са глупави, както ще те убеди живота. И често не мислят, а чувстват. Поведението им често се ръководи от чувствата, а не от логиката на нещата. Просто приемат желаната вероятност за действителност, когато трябва да избират решение. А щом не могат да те имат на своя страна, могат поне да те надпишат като враг и да те наранят. Важното е да направят нещо, да излеят недоволството си.
Синият текст е в сила за всички житейски ситуации, не само за твоя конкретен случай. Разбира се който мисли, се справя с това и не е такъв глупчо. Всеки от нас обаче бива глупчо. Просто зависи от степента на дразнителя. Аз днес пак псувах като хамалин. Един клиент. И тъпата му жена. Кофти, но какво ми остава ? Е, това е глупостта ми. Все още не мога да се преборя с нея. Глупост е да псувам човек, който в глупостта си ме прави на маймуна, а аз каквото и да мисля и желая - трябва да скачам, щом той е казал. Някой ден може и да му го върна жеста. Но защо сега го псувам ? Просто глупост. Нуждата на мозъка да отреагира на несправедливост. Нищо не се промени. На мен ми олекна обаче. Щото съм го псувал. Пълна глупост. И факт. Леко е. Битият бит .... а аз да си псувам колкото си ща, фактите остават. На мозъка обаче му е по-леко. Защото бърка желаното с действителността. Иска да ги обърка и го прави. Емоциите и техният потенциал. Разума и неговата ограниченост. Разни страни на монетата - Човек.

* убий глупака с мълчание


Тема Re: Ама наистина ли? ...нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано19.06.02 19:40



Аз такива неща не чета...и наистина съм толкова малка!

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"


Тема Re: Още едно...този път по сериозно питане...нови [re: Well]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано19.06.02 19:41



Мерси за подкрепата!
А такива си ги псувай колкото си искаш....тъй или иначе ако не ти-друг ще го направи.Въпреки че клиентът винаги е прав!

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.