Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема NeONeL  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 17:02



леле мале : )))))
какво направих пък точно аз, че ме резнахте, бе?
егати майтапа : )))))
дЕца, не се излагайте пред целия дир, бе, нема смисъл : )))))
ъм... какво исках да таковата...
значи...
когато някой иска да идва тука и да сере- ако много иска - ще го прави.
и не е номерът да му се забрани, а да бъде убеден, че не бива, че не е това мястото...
всеки би трябвало да има възможност да дойде тук.
тъпо е да искаш да има ред посредством подчинение - само това мога да кажа.
пък и... не всеки, който ни се мазни е читав човек и приятел, нали така?
не се излагайте, глупости са това... дайте по-добре да си говорим... ако има за какво и ако сме някакси... приятели, а?
бреййй... доживях и това някой да реши, че не бива да кажа нещо, ако искам...ц-ц-ц... : )))))

не ми е смешно, нито весело.
и само искам да кажа -
посредством подчинение нищо добро не се е случило никога, през цялата световна история.
айде ще простя сега... всеки прави грешки.
ама... струва ли си ?
грешката и чувството за власт... струват ли колкото да загубиш някой... па било то и непознат... който би могъл да ти бъде приятел?
надали.

... а който би искал да влиза тук злонамерено, напук и нарочно - би могъл.
ето аз съм доказателство. ако исках да правя бели - щях. ма не ща. и никога не съм искала... егати тъпотията...
някому не харесах - опита се да ме спре.
... ама то, което е неспираемо - не се спира, бе, деца : )))
ако има желание, де...
и... какво ще стане когато всички, които имат какво интересно да кажат млъкнат?
нищо.
просто нищо.
айде... да видиме какво ще се случи сега нататък : )



Тема Re: NeONeLнови [re: a з]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:04



А мен още не са... Ми, млади са. Връстници са ми...
Представяш ли си? Стой тук. Не мърдай. Искам да ти разкажа една история.



Тема Re: бравос ашколсум евала на модераторите.......нови [re: a з]  
Автор ssilent (silent бе)
Публикувано11.06.02 17:04







Тема Re: NeONeLнови [re: a з]  
Автор Molly ()
Публикувано11.06.02 17:18



те затова точно ставаше дума де ...

дай боже да порастнат някой ден , и да стигнат до извода че няма моя и твоя истина ... и че това тук няма да спре докато не спрат и потропванията с крак от вида "няма пък, няма да играя с теб, щото така пък " :))



Тема Re: NeONeLнови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 17:21



Леле как се радвам да те видя!!!
Лелееее!!!
Здрасти!

Завеса!



Тема Re: NeONeLнови [re: Molly]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:34



А така Моли. Само така!
Вчера казах същото и ме заключиха. След това си измислиха нови правила. Уф-мерки. Жестоко. Но този клуб трябва да се прекръсти на - Хумор, сатира, забава.



Тема значи... айпита, лайна, фатки и врътки...нови [re: Molly]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 17:32



... ако някой иска да прави нещо гадно - ще го прави.

колкото и да бъде "забранен".
аз какво - само показвам как забраната на айпи не е пречка... и то що го показвам? щото мога, щото имам време и щот ми е забавно лично на мене.
тъпа работа...
вместо да си говорим за интересни неща - да си мерим... айпитата - не е ли свръхсупертъпо?
тва даже не е въпрос...
... ама... като го фане шефското някого... ходи му обяснявай...

... абе, аланкоолу, който иска - ще руши.
дай по-добре да направим така, че клубът да е клуб и да искаме да Бъде?
да има истински Неща?
щото ако ще е да си правим напук... ти, или вие там... кокорбашийчетата шефмодераторидванайситричетвърти... вие накъдето сте тръгнали, както се казва... ние от там се връщаме...
така че - този, който иска разруха - може да се спре, ама не със забрани, ами...


хайде да видим - ще се сетите ли с какво, а?
: )



Тема абе да бе то на мене ми се радва целия народ : )нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 17:39



аз съм вашта мечка : )))
обаче... така... като трябва да минавам през петнайсет проксита, за да можем да си контактуваме не ми е хич сгодно... та не може ли да ми пуснете айпито на свобода? щото ще е по-удобно некакси и не чак толкова комично? : )))
и да ти го кажа ли кое е онова, дето ми го спряхте?
егати смехта : )))))

оооох, дждж, не се прави така, когато искаш да имаш Приятели. честно.
щото то... нали знаеш... приятелството е отговорност, не е облага... ми се иска да споделя : )



Тема Re: NeONeLнови [re: a з]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано11.06.02 17:41



Е, моето мнение ти го казах. Разбрах и твоето. само да ти кажа- тоз, който иска да сере добрата дума няма го спре, вервай ми. ако има нещо дето може да го спре, то е вътре в него.
аз не пиша тук, но попрочитам това онова...и нека помогнем на хората като спрем с тая тема, м?

надувам се и се отдувам!


Тема Re: абе да бе то на мене ми се радва целия народ : )нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 17:51



Проверих. В клуба има единствен актуален бан по ай пи. Ще ти пратя бележка с него да ми кажеш.
Сори - това е някакво тотално недоразумение.

Завеса!



Тема привет, NeONeLнови [re: a з]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.06.02 17:52



много се радвам да те видя май наскоро питах за теб, ама никой не можа нищо да ми каже. а ти си сменила ника, "под вънкашност чужда и под име ново" значи

немой се впряга сега, не знам случая, но си мисля, че в калабалъка може да го отнесе и някой невинен.

та нема к`во да се кумиш, ама направо почвай да казваш интересните неща

IMAGINE...


Тема т инови [re: нoвakoв]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 17:56



си адски добър
и ми се иска да споделя - както е по клуб, нали така, че точно в най- ама най- моменти от живота ми напоследък чета и то споделено с други хора разни неща написани от тебе.
честно.
ми... нали това е място за споделяне и аз споделям...
ето, миналия четвъртък, шести беше по дата, исках да кажа нещо някому, но не успях... сама. хем той беше до мене, вижадх и чувствах пръстите му, ако щеш, хем пак не успявах да кажа...и затова просто отворих на твоята "нишичка".
е, как щеше... би ли могло да бъде... да стане... да го има това, ако тебе те нямаше там, където беше... където го каза? и точно там, където аз имах нужда от него?
... човек не прави нарочно нещата, които прави. поне добрите не, със сигурност.
кой знае защо умишлено се правят повече недобри неща, отколкото добри...
така че... кому и защо е нужно да се спират добрите неща у хората, като ги обиждаме и възпираме? или като ги плашим и им нареждаме?
абе не знам... ама все си мисля - ако не спираш някого има много по-голяма вероятност да направи/каже нещо добро, отколкото ако го ръчкаш с остен...
така, де... : )



Тема Re: значи... айпита, лайна, фатки и врътки...нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 18:00



Нео, клубът беше тотално осран в последните две седмици.
Още повече, че липсваха някои съществени мод функции.
Споко.
Честно да ти кажа твоята тема в момента е много правилна, но хората не могат да се ориентират.
Иначе в литература има едно банче.

Завеса!



Тема Re: т инови [re: a з]  
Автор ssilent (silent бе)
Публикувано11.06.02 18:01



умно момиче си ти...........



Тема Re: т инови [re: a з]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано11.06.02 18:16



:))
ми така де, много се радвам, че споделяш:))..но не говори такива неща за мен, не за друго, ми щото не са верни...
а за другото...аз ти го казах, но ще го повторя и тук- не може да разчиташ, че хора, които вървят и плюят като не им се прави забележка ще престанат...напротив, те си решават, че всичко им е позволено и ти си длъжна да живееш сред плюнките им
"ЗА" правилата съм, и една молба към модераторите- не давайте обяснение за действията си! на никого не го дължите! който не му харесва...ЛеоС ни каза- клубове бол!

надувам се и се отдувам!


Тема 212.50.7.235нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 18:19



ъм...ако се публикува... ще го сметнем за недоразумение, така да се каже... временно... хм.
212.50.7.235
това ми е айпито, дето си ми е удобно за момента и е леко тъпо да се оттакова... още повече, че вече е ясно как не ви имам, с извинение, много доверие... не че ако поща няма да мога да напишакаквото искам, ама... струва ли си?
изобщо - струва ли си това някой да тресе тука тъпотии само щото го е яд, че някому се е усладило да е началник? егати резила... така да се каже...
дждж и останалите 11, номерът не е да забраниш нещо някому, работата е да го убедиш, че е много по-читаво и сполучливо да бъде добър, отколкото... отрицателен.
нали така?
хайде да видим сега... дали ще се публикува.
не, че ако не се ще си вържа черно, ама ще ми замирише на киселки фусти и ще ме е смех.
което си е обидно, откъдето и да се погледне : )


сега отделно, извън "темата"
дждж, хората растат твърде бързо и внезапно и... ето днес имах ( да споделя, де) истински домашен катаклизъм с дъщеря ми. моля те, "ми" не е собственическо, просто е част от речта.
как да кажеш, не да убедиш, а просто да кажеш някому, че го обичаш?
просто така - да е казано и да... отлети... и да кацне, ако може?
децата са като пеперуди пред студената светла луна...
защо разочароваме някого въпреки цялата си обич?
има ли виновни?

лелеее, това дето питам споделяйки май... не е за тоя клуб...



Тема Re: 212.50.7.235нови [re: a з]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 18:29



Здравей! Радвам се да те видя пак :-)
Всичко хубаво дето си го писала, но там, където си писала за убеждението, нещо не хвана дикиш. Убеждение при наличие на тонове спам и изтрит цял клуб... ??? Убеждение в клубовете на Дир? хехе Ако някой някога тук е убедил някого, който не иска да бъде убеден, понеже мисли коренно различно и е упорит, това би било прецедент. И в живота е така.

Привет!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: 212.50.7.235нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 18:39



Неонел, благодаря за напътствията, но мисля, че прекалено малко си в течение на това, което се случи тук.
Няма бан на твоето ай пи. Понякога се получават грешки - аз също съм бил спиран със съобщението.
"Има грешка. Възможна причина - нямате достъп до този клуб."

Надали ако видиш, че при теб са дошли, хората, които откакто са в дира правят само скандали ще седнеш да ги убеждаваш. Няма да споменавам много други неща, но само да добавя, че от самото начало на клуба се пише софтуер за правене на спам, а миналата седмица клубът беше изтрит. Би ли се заела със ситуацията? Мисля, че не.

Завеса!



Тема тцнови [re: нoвakoв]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 18:39



виж... не е работата да хвалим някого, нито да отрицаваме някого, конкретно.
с това, което ти казах, то беше ей следното - за да има богатство - трябва, нужно е, всички да бъдем тук, разбираш ли? такива каквито сме.
чепати, ръбати... подострени, недоверчиви, телешки възторжени... абе... каквито.
и когато някой ( или някои 12) седнат да ни турят в рамки - ние просто... или вършим някакви абсолютно некачествени дивотии, щото нали се борим за справедливост, или просто загубваме ищах и интерес.
и тогава остава да се рее... медузството... сиво, меко, плякаво, нежно, никомуненужно, слузесто-красиво

аз лично не го ща.
да споделя пак - в дните ми има всякакви работи. така че щом идвам тук - значи имам необходимост и ми харесва.
ама какво?
- да видя нещо невидено
- да помечтая нещо немечтано
- да се досетя за нещо, което ей така си е седяло на един пръст разстояние и... някой даже неумишлено ми е помогнал да се добера до него...
- да се поразядосам на разни трици и мекици... нали така?
а иначе... ако всичко е равно и сиво-красиво... хм.
е... не, че ще би било койзнай каква голяма загуба, ако мене ме няма.
ама... ако го заняма втори? трети, пети и десети? и... какво?
не, бе, не питам, просто споделям... размахвайки ръце през деня и улиците, които очите ми срещат


ох, забравих да кажа - гларусите, въпреки че са плъхове и злооки, миришат на слънце, ако успееш да хванеш някой от тях и да го помиришеш без да си го уплашил.
щото уплашен гларус мирише на страх.
така че... как може Слънцето да свети еднакво, а ние не?
добре де, може... ама е тъжно това



Тема Re: т инови [re: нoвakoв]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 18:43



Бравилно !

* Wake up !


Тема е, ми нали 1 е изтрил клубанови [re: BИ]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 18:45



направил го е кой знае защо, горкия
може би за да си покаже, че не е две кила лайна в торбичка за едно, ами е некъф пич.
добре, де, не ти ли е леко слугаво-мъчно за горката фъшкия?
и не те ли е яд, когато биват напердашени някакви други хора?
аз лично отдавна спрях да се чувствам виновна за това, че някой някъде си по света е тъп.
и, да ти кажа, това е важно за останалите други хора, с които си общуваме.

не бива да се смесват приоритетите и категориите... никой няма полза от това.



Тема защо не?нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 18:53



ако мога да помогна с нещо - само кажи.

виж сега... клубът е бил "изтрит", казваш. ти самият би ли спрял да бъдеш нечий приятел, ако някой злонамерен скъса всичките ти писма до него?
няма смисъл да се търси виновен между притеснените.
и, моля те, не ми обяснявай, че "стават грешки", не и на мене : )))
даже не се сърдя, бе, 5 пари не давам и не ме интересува... тъпотии са това, лично мене не могат ме спря, ама представи си само някой, който наистина иска да прави бели и вие се опитвате да го спрете "административно", с бан на айпи-то или кой знае как...
просто принципът е погрешен, не чуваш ли?
не чуваш ли?
наказанието НЕ води до добро.
просто не става така

: )



Тема Re: защо не?нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 19:06



Не, стана това, че тук се изля целият дир, кой за да прави мръсно, кой заради нещо друго.

Заклевам се, че бан на твоето ай пи няма и не е имало. Не знам какво повече да ти кажа.
Каква причина ти излиза, би ли написала?

Завеса!



Тема Re: е, ми нали 1 е изтрил клубанови [re: a з]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 19:19



Не ми е жал за оня... всъщност, да, малко май ми е жал... Само че при нарочно създадено напрежение, върви убеждавай в каквото и да е...
За съжаление обстановката става анормална и... какво? - И се чака да отмине.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: здравей :)нови [re: a з]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 19:07



Съгласен съм, че убеждението е най-силното оръжие - най-малкото защото знаеш, че винаги съм го твърдял. Само че от думите ти излиза, че изобщо не трябва да се наказват лошите, а с това вече не съм съгласен :)
Не казвам кои са лошите и не визирам никого - говоря по принцип.
Като пример - ти не налагаш ли забрани за писане в "твоите" клубчета ?

- - - - -
P.S. Между другото публикуваното тук айпи няма забрана в нито един клуб в момента.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема ннлнови [re: a з]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано11.06.02 19:10



стига де, не може всички навсякъде и ти го знаеш...а и да не повтарям думите на ЛеоС пак, ако беше така щеше да има един клуб за всичко...в този клуб е така, в другия- друго..в третия- няма модератор...какъв е проблема не мога да разбера...ако на някой му пречат модераторите да отиде в някой западащ клуб и да си покани тези, който според него много го четат/такива клубове дал бог/...тогава ще видим дали наистина този човек е интересен, дали може да поддържа клуб и т.н....и що така се получава, че тия дето много врещят против модераторите все се завират в модерирани клубове, м?...да ти кажа ли що- щото иначе няма да има за какво да врещят, елементарно е уотсън...съгласен съм с теб, че клубовете са за всички- чепати, ръбати и т.н....но що ли ми се струва че пропускаме една друга гледна точка- на хората, които спират да посещават даден клуб заради други юзъри, м? ...не ми казвай, че няма такива случаи...винаги те ли трябва да отстъпват, да бъдат толерантни и да сменят клуба, в който си пишат...до момента, в който некой не реши, че е време да влезе и да почне да плюе...та отново да се местят...не съм съгласен, вервай ми.
сега си споделяме, нали?:))

надувам се и се отдувам!


Тема прахосмукачкей : )нови [re: LeoS]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 19:20



моментите нали ги знаеш... : )
5 пари не давам , глупости са това...
даже ми е забавно, ама... си мисля за хората, дето не им е.
щото какво става?
някакво лайно тука безчинствало, после се скрило и тогава търсим някой да ни е виновен?
доста зле като тактика.
то тва е като да набиеш децата, че са пищели докато е имало бомбардировка, не е ли?
... абе... майната му.
също така хич не е за прескачане истината, че да си "шеф" означава не да отнемаш, възпираш и наказваш, а да помагаш, поощряваш и насочваш.
хиляда години говориме... чак байгън



Тема ама да, бенови [re: нoвakoв]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 19:22



всички подсъзнателно искат да са стадо.
обаче... я им го кажи, а : )



Тема Re: ннлнови [re: нoвakoв]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 19:27



Така е, новаков.
Ще си позволя да кажа моето мнение и защо е така.
Защото хората търсят хляб и зрелища. И като си хапнат сандвича, но няма в момента никъде зрелище - влизат си в любимите клубчета и си приказват или се забавляват като хора. Но ако има някъде зрелище (а те са периодични и на различни места - не е нужно да давам примери - всички ги знаете), тогава се трупват веднага там, разделят се на "наши" и "ваши" и се почва ... нещо като тук. Като много бързо се забравя първопричината !!! Чалгата е или за правилата (ако ги има) или за модераторите (ако ги има) или на кой му е по по най ... Ми много ми е неприятно да го кажа, но считам, че на това НИКОГА няма да се сложи край. Ама никога ! Точно тук съм напълно съгласен с уфчето - лошите нямат свършване. През цялото време обаче се чудя само на едно. Защо толкова рядко някой "лош" става "добър", а обратните примери с лопата да ги ринеш ?!
Ей го и тука ... колко дни вече станаха се прелива от пусто в празно.
Хората си намислили и създали някакъв клуб - добър, лош, майната му - не е там въпроса! Въпроса е защо някой на когото мястото не му харесва, се натиска да го приемат и да му преработят реда по негов вкус, а не се изнесе по живо по здраво и да си спретне точно такова място, каквото на него му харесва ?! Е това ако някой може да ми го обясни - много ще съм му благодарен и ще го почерпя даже !

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема една молба-нови [re: LeoS]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано11.06.02 19:45



ади ако някой ти го обясни, да ми го обясниш пък ти на мен...или ако искаш ме повикай, на двама ни да обеснява, белким схванем...пък и аз ше се включа в черпнята.

надувам се и се отдувам!


Тема Re: прахосмукачкей : )нови [re: a з]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 19:36



Тука вече съм съгласен :)))
Даже мене, ако ме питаш, три дена нищо да не пипат и сеирджиите ще си идат :)
Само че има още нещо, за което сигурно не знаеш.
Това клубче си е бамбашка - така си е намислено, така си е направено и така трябва да си устиска - само. Иначе ще стане - много баби, хилаво дете - а и файдата е никаква от това, че го има, такова каквото е. Аз затова се обаждам само по веднъж - през ден :)))
Приятна вечер !

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема защотонови [re: LeoS]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 19:59



хм леле как не ме бива по защото-тата, аз съм майстор на защо-тата, ама... така е дошло сега...
та... защото ако се почне от хляба и зрелищата, които търсят хората - което си е чиста истина - обаче ако се почне от там хич никак няма да сме обхватно обяснителни.
хората търсят "хляб и зрелища", защото им е криво.
защото... им се ще като са потиснати, като не им върви, като са... криви... самите те, да "скривят" света някому, някой да е виновен.
е, ми, да, тъпо е това, даже ако някой от тези хора го прочете надали ще му хрумне, че точно той прави точно така. нали за всичко си имаме обяснения...
и нали толква е приятно да си от "правите" и да си един такъв добър... и ти, като си един такъв добър - ей я и уфката, дето лошите нямат свършване.
обаче... що "лоши", бе?
щото "не са като мене"?
ми май да, затва.
е... аз толкоз ли съм "добър"?

егати глупостите на триъгълници...
прочее вярно е, че между някоя си забавна хрумка и нещо наистина ценно като мисъл има яка разлика. обаче.. какво пречи поне да си говорим, не мога да разбера? да се питаме за това-онова?

ама пък това - защо някой "се тика" където "не му е мястото", вместо да си фане дърмите и да се отнесе... ами... зависи, бе, зависи... я от нивото на заядливост, я от нивото на отговорност... кой, обаче, да ти каже кое какво е?

всъщност, леос, кой изтри клуба?
клюкарствам просто : )



Тема Re: ннлнови [re: LeoS]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 19:50



Това и аз го питам, и не мога да го обясня, ама нямам нищо против да ме черпиш Ако ти имаш, тогава аз черпя. Хем ми е ред, хем ми се пада

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: ннлнови [re: LeoS]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 19:55



Егоизъм бе Брато, и низко самочувствие са подправка ...

* Wake up !


Тема Re: защотонови [re: a з]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 20:10



Аз по подразбиране съм се отказал да обяснявам каквото и да е точно тук и точно сега :)) Така че ще си затрая, не че нямам какво да избърборя и аз :)))
Един клуб остана без модератор - по това ще го познаеш :)

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: NeONeLнови [re: a з]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 19:59



НеОНеЛ ?!

Познай кой ти се усмихва ... е, може би не помниш ... Но ти се усмихвам ! :))))

* Wake up !


Тема Re: прахосмукачкей : )нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 20:08



Току що ме обвини и в лъжа.
Благодаря - ще го запомня.

Завеса!



Тема абе... джджнови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 21:22



нали точно за това говорехме... гледай какво става сега:
ти и аз, като че ли, се конфронтираме. караме се.
е, аз не се карам с тебе и даже с никого не се карам, но... ти ми казваш, че си бил обвинен в лъжа от мене, освен това ми "благодариш" и освен това казваш, че ще го запомниш.
и какво?
явно си обиден, явно си обиден точно от мене, явно изобщо не ми благодариш ( а няма и за какво), но явно декларираш, че ще запомниш станалото.
и сега какво?
аз ли изтрих клуба? или беше някой с друг никнейм? под който е друг човек? аз ли направих тук пата-кюта? дждж... точно за това говорех - когато не сме във възможност да "хванем" виновния - трябва ли да се скараме с някого другиго, че да ни е чисто зад челото?
я помисли - уф ли е причината за патърдиите тук? или аз? или? всеки, който се обажда ли? а? че... може ли да се спрат хората да се обаждат? да мислят, усещат, да вземат отношение? бива ли?
бива ли да се върви по най-малкото съпротивление и да се търси "виновен"?
глупости са това, дждж.
ей това си е нещо, което, ако го запомниш би имало файда.
а това, че ти и аз сме били на различни мнения - и да го помниш - надали би било полезно... в смисъл - да донесе полза - в бъдеще, на когото и да било.

... ама добрата памет си е хубаво нещо.
помни, помни... няма лошо : )



Тема Re: абе... джджнови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 21:36



Казах "Благодаря", защото ми припомни нещо много важно - да не се предоверявам, а ще го запомня - защото си позволих да разчитам нещо, което някога съм забелязал у теб. Просто трябва да свикна, че никой за нищо не го е грижа и, че това да си създаваме излишни проблеми е основното нещо, което можем да направим.

Не се карам, не се и конфронтирам - просто изкривяването на реалността. Дадох ти информация, отреагирах бързо, направих справка и те уверих по начин, по който според мен това трябва да се направи. Не отреагирах остро на изразеното съмнение, а сложих и още по-голямо уверение.

Какво чета - "не ми обяснявай на мене за грешки", и " пет пари не давам, това не е важно". Значи аз съм те баннал, но си пиша разни работи.
И после ми обясняваш какво ще трябва да се прави. Та нали затова тук точно - обвинението в лъжа - могат да се родят още 30 теми по въпроса.

Завеса!



Тема винаги ще те позная : )нови [re: Well]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 21:50



с неква радост, при това.

... понякога си мисля за разни работи, които сме си говорили, или които просто съм чела... по друго време, на друго място, от друг... е... добре, де : )

хм... понякога ми се ще да те попитам "как си". тъп въпрос, откъдето и да го погледнеш.
щото надали някой човек може да направи това "как" да е "добре"... ама си мисля...
понякога даже си говоря с тебе.
питам те за нещо, казвам ти, че нашето време не е центъра на Света и Времето, например...
иска ми се да ти кажа, че ако не друго, поне е любопитно да се... забавляваме... някакси...
но
ей, надали Светът е чак толкова свинско място, просто няма как да е... седя тука и тракам по кълвиатурата тия знаци и си мисля - ама той ги знае тия неща, знае ги, аз защо... така...
: )



Тема ох, ама стига, де : )нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 21:50



не си ти.
ти си... абе всъщност аз те харесвам.ти си отговорен, добронамерен и... ми наистина те харесвам, пък.
тва нали е клуб за споделяне - ето аз споделям - ти ми приличаш и си ми такъв като дъщеря ми.
същото остро нещо, което го интересува, има какво да каже, слага сериозно нещата на масата и няма мърдане от там.
лично на мене ми харесва да си говоря с тебе.
е... сега сигурно може би ще си малко ядовитораздразнен от тия работи, които казах, обаче... това е положението.
дждж, много му здраве на "бан-ването", няма никакво значение това, наистина.
може да е било недоразумение това "вие нямате право...", или все едно какво...
не е важно това.
важно е да си говорим, като имаме да си казваме нещо.



Тема Re: е, ми нали 1 е изтрил клубанови [re: a з]  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.06.02 21:51



ще отговоря тука, ама отговарям и за мнението където се пита

"Леос , кой е пич-а" изтрил този клуб.

предлагам на въпросния пич, да му посветим една закована тема, че да може всички да се запознават още при влизането в този чат с него (великият)...

а въпроса ти е малко така дразнещ, защото е задаван /и дори му е отговаряно/ 10тина пъти... ама карай :) човека е верно голям пич - все нови и нови фенки идват


добре че съм се записал да уча информатика. в последния курс, и аз ставам пич, и почвам да хаквам наред



Тема Re: ох, ама стига, де : )нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 22:02



Мда, на масата - тук и сега, щот нали виждаш какво става... Всичко е тук и сега. Пък аз така ти отреагирвам на тебе, щото ме засегна.

Иначе ако всеки път, така реагирам, хаха - ще стана за психиятрията. Недей!


Разбираш наистина, че човек просто трябва да знае какво говори, нали? Аз се старая, особено сега, да не говорим, че ми беше доста пролипсвала и това, че си банната далече не ми е толкова приятно, още повече, че те виждам за пръв път от ехе - 7 месеца насам. И какво става - пускаш огромното съмнение, че съм баннал и баба си, дето като види компютъра и получава стрес, изказваш огромното предположение, че си решавам така проблемите и накрая оставяш въпроса като от теб да мине, прощаваш ми един вид.

Тцъ. Както и да го оглеждам - е нямаше как да го подмина.

Завеса!



Тема е де, е де : )нови [re: Kpъr]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 22:35



значи... да си "фен" на някого, който е съсипал нещо, което е радвало и забавлявало някакви хора си е направо... егати тъпото преживяване, ми се струва.
въпросния "пич"... надали ше се кефи супер яко на тая тъпотия, ако ли и да се е набутал в този херостратов комплекс.
щото нали... я ме вижте кво мога... ама то взело, че се оказало пълна тъпня.
изобщо си е тъпо откъдето и да го погледнеш това, да прецакаш нещо,което вече е направено и да писукаш "я ме вижте, вижте ме, бе, аз руша, рушааа..." се оказва смеховато.
това тиквенце ми прилича на някакво тъпо дете, което дебне баба си и изяжда сурови корите за баница, които тя е простряла из къщата, след като ги е точила цяла сутрин...
супер герой : )
и сега кво? баница няма, обаче има скандал.
е... ми... идеално, кво... : )


а това, че дразня с въпроса "кое е говното" - не беше нарочно, нито пък беше орисано да дразни.
просто се интересувам, бе, амаха : )

а ти, като станеш пич, моля те да ми кажеш, че имам рой въпроси към "информатика-ровани" кхм пичове... по работа, де, колкото и скучно да звучи : )



Тема Муха. Не кфъ беше..нови [re: a з]  
Автор 4eHe ()
Публикувано11.06.02 22:41



Кофтито : внесе зараза. И - случва се дори на английското семейство - нямаше имунизация.
Влязоха дузина преоблечени като доктори, с дебелите спринцовки и вой-бой.. Куба преди Кастро.


така ми се доточи баницааа



Тема Важно!нови [re: a з]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано11.06.02 22:44



Днес и аз получих съобщение 'Достъпът е забранен', но явно е било някакъв срив в системата, защото при следващото кликване нямах никакви проблеми.




Тема Re: ох, ама стига, де : )нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 23:01



ма ти ли "бан-ваш" тука, бе?
абе я недей : )
то, който си е кух ще си от... ечи, хич да не е : )
нали знаеш - ехото е огромна, неуправляема реакция на разни работи... кухи, повечето, където ги има.
абе изобщо е тъпо да се таковат айпитата.
най-малкото затова, защото банването на айпи не е спряло никого, който има кофти намерения, но е обидило маса народ, съвсем невинен...
виж сега... ако си някой кофти и са те "бан-нали" само трябва да надникнеш тук -

- да речем.
или на едно от стотиците места, къето има анонимни проксита.
и пак ще си гадуваш...
и кво?
банваш тука някой, той си слага едно анонимно прокси и си дивее.
а пък невинните хора, които по случайност имат баннатия айпи страдат... тъпо е това.
изобщо с такива "наказателни" мерки никой недобронамерен не е бил и не би могъл да бъде наказан... или ще стане само шоу за редовните цъкатели на семки по клубовеите, когато има проблем, или... някой невинен ще изпищи.
нали знаеш, че невинните са винаги по-неподготвени?
така че... когато някой не е в час - не е номерът да го "резнеш".
просто не е. : )



Тема да, бе , яснонови [re: Лy]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 23:04



ама гледай каква тъпня - защо става така, че човек започва да се съмнява?
чисти глупости на триъгълници...
нали уж сме дошли да си говорим... тука : )



Тема Re: ох, ама стига, де : )нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 23:13



Значи писах ти, че има единствен бан, а тези дни казах, че бановете наистина са някаква естетика и нищо повече, права си :))
Всеки знае, че програмка като MultyProxy върши перфектна работа, но хора, които явно са и с опит с компове все пак пропищяха - даже се изненадах. Може да минеш през Въпроси и помощ да видиш :)

Завеса!



Тема а...мррр ненови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 23:21



тук ще си седя
по-добре ми разкажи приказка, ако ти се намира някаква : )

ооооо Х
егати тъпото нещо е тва... живееш, най-отговорен си.... ама най-.
и после изведнъж - не си.
и после изведнъж... няма на кого да кажеш точно това.
е, ми... тва е.



Тема Re: е де, е де : )нови [re: a з]  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.06.02 23:22



значи, като стана пич, ще се чуе, или усети, или т.н., няма начин да не се забележи :)

докато написаното тук, но все още неизтрито - никф начин няма :(
и добре, че

въпроси очаквам :)



Тема Re: да, бе , яснонови [re: a з]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано11.06.02 23:27



Честно да ти кажа и аз в първия момент се изнервих, че достъпът ми е забранен. Направо се бях засилила да пиша една много ядосана тема, защото не съм казала една дума и умишлено седя далече от конфликта, докато не видях, че е просто някаква грешка в системата. :)




Тема олеле олеленови [re: Kpъr]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 23:29



няма въпроси...



: )



Тема Re: да, бе , яснонови [re: a з]  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.06.02 23:29



ами има една приказка -

'видяла жабата, че нещо си там правят вола', и тя така и нататък, но мисля я знаеш :)

btw, поздравления за първото ти изтриване, макар и виртуално, т.е. не се е случвало, ама преживяванията пак същите, като все едно е станало



Тема крнови [re: Kpъr]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 23:40



ъгчо, ако беше можеше така - аз да врещя и пищя и накрая да няма никой, който да е по-кофти от мене - навита съм : )
нещо като рай, а? : )))


иска ми се да го почнем този клуб отначало.
аз да съм "лошия", който цапа и е грозен + тва.
супер, а?

... а керванът да си върви... ех, че прелест, под разните му небеса и необяти...
кръг, ти знаеш ли коя звезда се нарича "керванджийски обирджия", а?
то не, че ще ти затрябва такова едно знание, де : )



Тема Re: крнови [re: a з]  
Автор Kpъr ()
Публикувано12.06.02 00:23



Здравей :)

хайде отначало, съгласен съм винаги за още едно кръгче :)

внимавай със желанията за грозност. говорих си с един поет, който ме увери че никога не се извинява на грозни.

пък аз го правя. ама не очаквай от всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.