Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ох, ама стига, де : )нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 21:50



не си ти.
ти си... абе всъщност аз те харесвам.ти си отговорен, добронамерен и... ми наистина те харесвам, пък.
тва нали е клуб за споделяне - ето аз споделям - ти ми приличаш и си ми такъв като дъщеря ми.
същото остро нещо, което го интересува, има какво да каже, слага сериозно нещата на масата и няма мърдане от там.
лично на мене ми харесва да си говоря с тебе.
е... сега сигурно може би ще си малко ядовитораздразнен от тия работи, които казах, обаче... това е положението.
дждж, много му здраве на "бан-ването", няма никакво значение това, наистина.
може да е било недоразумение това "вие нямате право...", или все едно какво...
не е важно това.
важно е да си говорим, като имаме да си казваме нещо.



Тема Re: е, ми нали 1 е изтрил клубанови [re: a з]  
Автор Kpъr ()
Публикувано11.06.02 21:51



ще отговоря тука, ама отговарям и за мнението където се пита

"Леос , кой е пич-а" изтрил този клуб.

предлагам на въпросния пич, да му посветим една закована тема, че да може всички да се запознават още при влизането в този чат с него (великият)...

а въпроса ти е малко така дразнещ, защото е задаван /и дори му е отговаряно/ 10тина пъти... ама карай :) човека е верно голям пич - все нови и нови фенки идват


добре че съм се записал да уча информатика. в последния курс, и аз ставам пич, и почвам да хаквам наред



Тема Re: ох, ама стига, де : )нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 22:02



Мда, на масата - тук и сега, щот нали виждаш какво става... Всичко е тук и сега. Пък аз така ти отреагирвам на тебе, щото ме засегна.

Иначе ако всеки път, така реагирам, хаха - ще стана за психиятрията. Недей!


Разбираш наистина, че човек просто трябва да знае какво говори, нали? Аз се старая, особено сега, да не говорим, че ми беше доста пролипсвала и това, че си банната далече не ми е толкова приятно, още повече, че те виждам за пръв път от ехе - 7 месеца насам. И какво става - пускаш огромното съмнение, че съм баннал и баба си, дето като види компютъра и получава стрес, изказваш огромното предположение, че си решавам така проблемите и накрая оставяш въпроса като от теб да мине, прощаваш ми един вид.

Тцъ. Както и да го оглеждам - е нямаше как да го подмина.

Завеса!



Тема е де, е де : )нови [re: Kpъr]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 22:35



значи... да си "фен" на някого, който е съсипал нещо, което е радвало и забавлявало някакви хора си е направо... егати тъпото преживяване, ми се струва.
въпросния "пич"... надали ше се кефи супер яко на тая тъпотия, ако ли и да се е набутал в този херостратов комплекс.
щото нали... я ме вижте кво мога... ама то взело, че се оказало пълна тъпня.
изобщо си е тъпо откъдето и да го погледнеш това, да прецакаш нещо,което вече е направено и да писукаш "я ме вижте, вижте ме, бе, аз руша, рушааа..." се оказва смеховато.
това тиквенце ми прилича на някакво тъпо дете, което дебне баба си и изяжда сурови корите за баница, които тя е простряла из къщата, след като ги е точила цяла сутрин...
супер герой : )
и сега кво? баница няма, обаче има скандал.
е... ми... идеално, кво... : )


а това, че дразня с въпроса "кое е говното" - не беше нарочно, нито пък беше орисано да дразни.
просто се интересувам, бе, амаха : )

а ти, като станеш пич, моля те да ми кажеш, че имам рой въпроси към "информатика-ровани" кхм пичове... по работа, де, колкото и скучно да звучи : )



Тема Муха. Не кфъ беше..нови [re: a з]  
Автор 4eHe ()
Публикувано11.06.02 22:41



Кофтито : внесе зараза. И - случва се дори на английското семейство - нямаше имунизация.
Влязоха дузина преоблечени като доктори, с дебелите спринцовки и вой-бой.. Куба преди Кастро.


така ми се доточи баницааа



Тема Важно!нови [re: a з]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано11.06.02 22:44



Днес и аз получих съобщение 'Достъпът е забранен', но явно е било някакъв срив в системата, защото при следващото кликване нямах никакви проблеми.




Тема Re: ох, ама стига, де : )нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 23:01



ма ти ли "бан-ваш" тука, бе?
абе я недей : )
то, който си е кух ще си от... ечи, хич да не е : )
нали знаеш - ехото е огромна, неуправляема реакция на разни работи... кухи, повечето, където ги има.
абе изобщо е тъпо да се таковат айпитата.
най-малкото затова, защото банването на айпи не е спряло никого, който има кофти намерения, но е обидило маса народ, съвсем невинен...
виж сега... ако си някой кофти и са те "бан-нали" само трябва да надникнеш тук -

- да речем.
или на едно от стотиците места, къето има анонимни проксита.
и пак ще си гадуваш...
и кво?
банваш тука някой, той си слага едно анонимно прокси и си дивее.
а пък невинните хора, които по случайност имат баннатия айпи страдат... тъпо е това.
изобщо с такива "наказателни" мерки никой недобронамерен не е бил и не би могъл да бъде наказан... или ще стане само шоу за редовните цъкатели на семки по клубовеите, когато има проблем, или... някой невинен ще изпищи.
нали знаеш, че невинните са винаги по-неподготвени?
така че... когато някой не е в час - не е номерът да го "резнеш".
просто не е. : )



Тема да, бе , яснонови [re: Лy]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 23:04



ама гледай каква тъпня - защо става така, че човек започва да се съмнява?
чисти глупости на триъгълници...
нали уж сме дошли да си говорим... тука : )



Тема Re: ох, ама стига, де : )нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 23:13



Значи писах ти, че има единствен бан, а тези дни казах, че бановете наистина са някаква естетика и нищо повече, права си :))
Всеки знае, че програмка като MultyProxy върши перфектна работа, но хора, които явно са и с опит с компове все пак пропищяха - даже се изненадах. Може да минеш през Въпроси и помощ да видиш :)

Завеса!



Тема а...мррр ненови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 23:21



тук ще си седя
по-добре ми разкажи приказка, ако ти се намира някаква : )

ооооо Х
егати тъпото нещо е тва... живееш, най-отговорен си.... ама най-.
и после изведнъж - не си.
и после изведнъж... няма на кого да кажеш точно това.
е, ми... тва е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.