Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: прахосмукачкей : )нови [re: a з]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 19:36



Тука вече съм съгласен :)))
Даже мене, ако ме питаш, три дена нищо да не пипат и сеирджиите ще си идат :)
Само че има още нещо, за което сигурно не знаеш.
Това клубче си е бамбашка - така си е намислено, така си е направено и така трябва да си устиска - само. Иначе ще стане - много баби, хилаво дете - а и файдата е никаква от това, че го има, такова каквото е. Аз затова се обаждам само по веднъж - през ден :)))
Приятна вечер !

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема защотонови [re: LeoS]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 19:59



хм леле как не ме бива по защото-тата, аз съм майстор на защо-тата, ама... така е дошло сега...
та... защото ако се почне от хляба и зрелищата, които търсят хората - което си е чиста истина - обаче ако се почне от там хич никак няма да сме обхватно обяснителни.
хората търсят "хляб и зрелища", защото им е криво.
защото... им се ще като са потиснати, като не им върви, като са... криви... самите те, да "скривят" света някому, някой да е виновен.
е, ми, да, тъпо е това, даже ако някой от тези хора го прочете надали ще му хрумне, че точно той прави точно така. нали за всичко си имаме обяснения...
и нали толква е приятно да си от "правите" и да си един такъв добър... и ти, като си един такъв добър - ей я и уфката, дето лошите нямат свършване.
обаче... що "лоши", бе?
щото "не са като мене"?
ми май да, затва.
е... аз толкоз ли съм "добър"?

егати глупостите на триъгълници...
прочее вярно е, че между някоя си забавна хрумка и нещо наистина ценно като мисъл има яка разлика. обаче.. какво пречи поне да си говорим, не мога да разбера? да се питаме за това-онова?

ама пък това - защо някой "се тика" където "не му е мястото", вместо да си фане дърмите и да се отнесе... ами... зависи, бе, зависи... я от нивото на заядливост, я от нивото на отговорност... кой, обаче, да ти каже кое какво е?

всъщност, леос, кой изтри клуба?
клюкарствам просто : )



Тема Re: ннлнови [re: LeoS]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 19:50



Това и аз го питам, и не мога да го обясня, ама нямам нищо против да ме черпиш Ако ти имаш, тогава аз черпя. Хем ми е ред, хем ми се пада

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: ннлнови [re: LeoS]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 19:55



Егоизъм бе Брато, и низко самочувствие са подправка ...

* Wake up !


Тема Re: защотонови [re: a з]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 20:10



Аз по подразбиране съм се отказал да обяснявам каквото и да е точно тук и точно сега :)) Така че ще си затрая, не че нямам какво да избърборя и аз :)))
Един клуб остана без модератор - по това ще го познаеш :)

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: NeONeLнови [re: a з]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 19:59



НеОНеЛ ?!

Познай кой ти се усмихва ... е, може би не помниш ... Но ти се усмихвам ! :))))

* Wake up !


Тема Re: прахосмукачкей : )нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 20:08



Току що ме обвини и в лъжа.
Благодаря - ще го запомня.

Завеса!



Тема абе... джджнови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 21:22



нали точно за това говорехме... гледай какво става сега:
ти и аз, като че ли, се конфронтираме. караме се.
е, аз не се карам с тебе и даже с никого не се карам, но... ти ми казваш, че си бил обвинен в лъжа от мене, освен това ми "благодариш" и освен това казваш, че ще го запомниш.
и какво?
явно си обиден, явно си обиден точно от мене, явно изобщо не ми благодариш ( а няма и за какво), но явно декларираш, че ще запомниш станалото.
и сега какво?
аз ли изтрих клуба? или беше някой с друг никнейм? под който е друг човек? аз ли направих тук пата-кюта? дждж... точно за това говорех - когато не сме във възможност да "хванем" виновния - трябва ли да се скараме с някого другиго, че да ни е чисто зад челото?
я помисли - уф ли е причината за патърдиите тук? или аз? или? всеки, който се обажда ли? а? че... може ли да се спрат хората да се обаждат? да мислят, усещат, да вземат отношение? бива ли?
бива ли да се върви по най-малкото съпротивление и да се търси "виновен"?
глупости са това, дждж.
ей това си е нещо, което, ако го запомниш би имало файда.
а това, че ти и аз сме били на различни мнения - и да го помниш - надали би било полезно... в смисъл - да донесе полза - в бъдеще, на когото и да било.

... ама добрата памет си е хубаво нещо.
помни, помни... няма лошо : )



Тема Re: абе... джджнови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 21:36



Казах "Благодаря", защото ми припомни нещо много важно - да не се предоверявам, а ще го запомня - защото си позволих да разчитам нещо, което някога съм забелязал у теб. Просто трябва да свикна, че никой за нищо не го е грижа и, че това да си създаваме излишни проблеми е основното нещо, което можем да направим.

Не се карам, не се и конфронтирам - просто изкривяването на реалността. Дадох ти информация, отреагирах бързо, направих справка и те уверих по начин, по който според мен това трябва да се направи. Не отреагирах остро на изразеното съмнение, а сложих и още по-голямо уверение.

Какво чета - "не ми обяснявай на мене за грешки", и " пет пари не давам, това не е важно". Значи аз съм те баннал, но си пиша разни работи.
И после ми обясняваш какво ще трябва да се прави. Та нали затова тук точно - обвинението в лъжа - могат да се родят още 30 теми по въпроса.

Завеса!



Тема винаги ще те позная : )нови [re: Well]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 21:50



с неква радост, при това.

... понякога си мисля за разни работи, които сме си говорили, или които просто съм чела... по друго време, на друго място, от друг... е... добре, де : )

хм... понякога ми се ще да те попитам "как си". тъп въпрос, откъдето и да го погледнеш.
щото надали някой човек може да направи това "как" да е "добре"... ама си мисля...
понякога даже си говоря с тебе.
питам те за нещо, казвам ти, че нашето време не е центъра на Света и Времето, например...
иска ми се да ти кажа, че ако не друго, поне е любопитно да се... забавляваме... някакси...
но
ей, надали Светът е чак толкова свинско място, просто няма как да е... седя тука и тракам по кълвиатурата тия знаци и си мисля - ама той ги знае тия неща, знае ги, аз защо... така...
: )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.