Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема е, ми нали 1 е изтрил клубанови [re: BИ]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 18:45



направил го е кой знае защо, горкия
може би за да си покаже, че не е две кила лайна в торбичка за едно, ами е некъф пич.
добре, де, не ти ли е леко слугаво-мъчно за горката фъшкия?
и не те ли е яд, когато биват напердашени някакви други хора?
аз лично отдавна спрях да се чувствам виновна за това, че някой някъде си по света е тъп.
и, да ти кажа, това е важно за останалите други хора, с които си общуваме.

не бива да се смесват приоритетите и категориите... никой няма полза от това.



Тема защо не?нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 18:53



ако мога да помогна с нещо - само кажи.

виж сега... клубът е бил "изтрит", казваш. ти самият би ли спрял да бъдеш нечий приятел, ако някой злонамерен скъса всичките ти писма до него?
няма смисъл да се търси виновен между притеснените.
и, моля те, не ми обяснявай, че "стават грешки", не и на мене : )))
даже не се сърдя, бе, 5 пари не давам и не ме интересува... тъпотии са това, лично мене не могат ме спря, ама представи си само някой, който наистина иска да прави бели и вие се опитвате да го спрете "административно", с бан на айпи-то или кой знае как...
просто принципът е погрешен, не чуваш ли?
не чуваш ли?
наказанието НЕ води до добро.
просто не става така

: )



Тема Re: защо не?нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 19:06



Не, стана това, че тук се изля целият дир, кой за да прави мръсно, кой заради нещо друго.

Заклевам се, че бан на твоето ай пи няма и не е имало. Не знам какво повече да ти кажа.
Каква причина ти излиза, би ли написала?

Завеса!



Тема Re: е, ми нали 1 е изтрил клубанови [re: a з]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 19:19



Не ми е жал за оня... всъщност, да, малко май ми е жал... Само че при нарочно създадено напрежение, върви убеждавай в каквото и да е...
За съжаление обстановката става анормална и... какво? - И се чака да отмине.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: здравей :)нови [re: a з]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 19:07



Съгласен съм, че убеждението е най-силното оръжие - най-малкото защото знаеш, че винаги съм го твърдял. Само че от думите ти излиза, че изобщо не трябва да се наказват лошите, а с това вече не съм съгласен :)
Не казвам кои са лошите и не визирам никого - говоря по принцип.
Като пример - ти не налагаш ли забрани за писане в "твоите" клубчета ?

- - - - -
P.S. Между другото публикуваното тук айпи няма забрана в нито един клуб в момента.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема ннлнови [re: a з]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано11.06.02 19:10



стига де, не може всички навсякъде и ти го знаеш...а и да не повтарям думите на ЛеоС пак, ако беше така щеше да има един клуб за всичко...в този клуб е така, в другия- друго..в третия- няма модератор...какъв е проблема не мога да разбера...ако на някой му пречат модераторите да отиде в някой западащ клуб и да си покани тези, който според него много го четат/такива клубове дал бог/...тогава ще видим дали наистина този човек е интересен, дали може да поддържа клуб и т.н....и що така се получава, че тия дето много врещят против модераторите все се завират в модерирани клубове, м?...да ти кажа ли що- щото иначе няма да има за какво да врещят, елементарно е уотсън...съгласен съм с теб, че клубовете са за всички- чепати, ръбати и т.н....но що ли ми се струва че пропускаме една друга гледна точка- на хората, които спират да посещават даден клуб заради други юзъри, м? ...не ми казвай, че няма такива случаи...винаги те ли трябва да отстъпват, да бъдат толерантни и да сменят клуба, в който си пишат...до момента, в който некой не реши, че е време да влезе и да почне да плюе...та отново да се местят...не съм съгласен, вервай ми.
сега си споделяме, нали?:))

надувам се и се отдувам!


Тема прахосмукачкей : )нови [re: LeoS]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 19:20



моментите нали ги знаеш... : )
5 пари не давам , глупости са това...
даже ми е забавно, ама... си мисля за хората, дето не им е.
щото какво става?
някакво лайно тука безчинствало, после се скрило и тогава търсим някой да ни е виновен?
доста зле като тактика.
то тва е като да набиеш децата, че са пищели докато е имало бомбардировка, не е ли?
... абе... майната му.
също така хич не е за прескачане истината, че да си "шеф" означава не да отнемаш, възпираш и наказваш, а да помагаш, поощряваш и насочваш.
хиляда години говориме... чак байгън



Тема ама да, бенови [re: нoвakoв]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 19:22



всички подсъзнателно искат да са стадо.
обаче... я им го кажи, а : )



Тема Re: ннлнови [re: нoвakoв]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 19:27



Така е, новаков.
Ще си позволя да кажа моето мнение и защо е така.
Защото хората търсят хляб и зрелища. И като си хапнат сандвича, но няма в момента никъде зрелище - влизат си в любимите клубчета и си приказват или се забавляват като хора. Но ако има някъде зрелище (а те са периодични и на различни места - не е нужно да давам примери - всички ги знаете), тогава се трупват веднага там, разделят се на "наши" и "ваши" и се почва ... нещо като тук. Като много бързо се забравя първопричината !!! Чалгата е или за правилата (ако ги има) или за модераторите (ако ги има) или на кой му е по по най ... Ми много ми е неприятно да го кажа, но считам, че на това НИКОГА няма да се сложи край. Ама никога ! Точно тук съм напълно съгласен с уфчето - лошите нямат свършване. През цялото време обаче се чудя само на едно. Защо толкова рядко някой "лош" става "добър", а обратните примери с лопата да ги ринеш ?!
Ей го и тука ... колко дни вече станаха се прелива от пусто в празно.
Хората си намислили и създали някакъв клуб - добър, лош, майната му - не е там въпроса! Въпроса е защо някой на когото мястото не му харесва, се натиска да го приемат и да му преработят реда по негов вкус, а не се изнесе по живо по здраво и да си спретне точно такова място, каквото на него му харесва ?! Е това ако някой може да ми го обясни - много ще съм му благодарен и ще го почерпя даже !

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема една молба-нови [re: LeoS]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано11.06.02 19:45



ади ако някой ти го обясни, да ми го обясниш пък ти на мен...или ако искаш ме повикай, на двама ни да обеснява, белким схванем...пък и аз ше се включа в черпнята.

надувам се и се отдувам!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.