Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема привет, NeONeLнови [re: a з]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.06.02 17:52



много се радвам да те видя май наскоро питах за теб, ама никой не можа нищо да ми каже. а ти си сменила ника, "под вънкашност чужда и под име ново" значи

немой се впряга сега, не знам случая, но си мисля, че в калабалъка може да го отнесе и някой невинен.

та нема к`во да се кумиш, ама направо почвай да казваш интересните неща

IMAGINE...


Тема т инови [re: нoвakoв]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 17:56



си адски добър
и ми се иска да споделя - както е по клуб, нали така, че точно в най- ама най- моменти от живота ми напоследък чета и то споделено с други хора разни неща написани от тебе.
честно.
ми... нали това е място за споделяне и аз споделям...
ето, миналия четвъртък, шести беше по дата, исках да кажа нещо някому, но не успях... сама. хем той беше до мене, вижадх и чувствах пръстите му, ако щеш, хем пак не успявах да кажа...и затова просто отворих на твоята "нишичка".
е, как щеше... би ли могло да бъде... да стане... да го има това, ако тебе те нямаше там, където беше... където го каза? и точно там, където аз имах нужда от него?
... човек не прави нарочно нещата, които прави. поне добрите не, със сигурност.
кой знае защо умишлено се правят повече недобри неща, отколкото добри...
така че... кому и защо е нужно да се спират добрите неща у хората, като ги обиждаме и възпираме? или като ги плашим и им нареждаме?
абе не знам... ама все си мисля - ако не спираш някого има много по-голяма вероятност да направи/каже нещо добро, отколкото ако го ръчкаш с остен...
така, де... : )



Тема Re: значи... айпита, лайна, фатки и врътки...нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 18:00



Нео, клубът беше тотално осран в последните две седмици.
Още повече, че липсваха някои съществени мод функции.
Споко.
Честно да ти кажа твоята тема в момента е много правилна, но хората не могат да се ориентират.
Иначе в литература има едно банче.

Завеса!



Тема Re: т инови [re: a з]  
Автор ssilent (silent бе)
Публикувано11.06.02 18:01



умно момиче си ти...........



Тема Re: т инови [re: a з]  
Автор нoвakoв (смишник)
Публикувано11.06.02 18:16



:))
ми така де, много се радвам, че споделяш:))..но не говори такива неща за мен, не за друго, ми щото не са верни...
а за другото...аз ти го казах, но ще го повторя и тук- не може да разчиташ, че хора, които вървят и плюят като не им се прави забележка ще престанат...напротив, те си решават, че всичко им е позволено и ти си длъжна да живееш сред плюнките им
"ЗА" правилата съм, и една молба към модераторите- не давайте обяснение за действията си! на никого не го дължите! който не му харесва...ЛеоС ни каза- клубове бол!

надувам се и се отдувам!


Тема 212.50.7.235нови [re: jj]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 18:19



ъм...ако се публикува... ще го сметнем за недоразумение, така да се каже... временно... хм.
212.50.7.235
това ми е айпито, дето си ми е удобно за момента и е леко тъпо да се оттакова... още повече, че вече е ясно как не ви имам, с извинение, много доверие... не че ако поща няма да мога да напишакаквото искам, ама... струва ли си?
изобщо - струва ли си това някой да тресе тука тъпотии само щото го е яд, че някому се е усладило да е началник? егати резила... така да се каже...
дждж и останалите 11, номерът не е да забраниш нещо някому, работата е да го убедиш, че е много по-читаво и сполучливо да бъде добър, отколкото... отрицателен.
нали така?
хайде да видим сега... дали ще се публикува.
не, че ако не се ще си вържа черно, ама ще ми замирише на киселки фусти и ще ме е смех.
което си е обидно, откъдето и да се погледне : )


сега отделно, извън "темата"
дждж, хората растат твърде бързо и внезапно и... ето днес имах ( да споделя, де) истински домашен катаклизъм с дъщеря ми. моля те, "ми" не е собственическо, просто е част от речта.
как да кажеш, не да убедиш, а просто да кажеш някому, че го обичаш?
просто така - да е казано и да... отлети... и да кацне, ако може?
децата са като пеперуди пред студената светла луна...
защо разочароваме някого въпреки цялата си обич?
има ли виновни?

лелеее, това дето питам споделяйки май... не е за тоя клуб...



Тема Re: 212.50.7.235нови [re: a з]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 18:29



Здравей! Радвам се да те видя пак :-)
Всичко хубаво дето си го писала, но там, където си писала за убеждението, нещо не хвана дикиш. Убеждение при наличие на тонове спам и изтрит цял клуб... ??? Убеждение в клубовете на Дир? хехе Ако някой някога тук е убедил някого, който не иска да бъде убеден, понеже мисли коренно различно и е упорит, това би било прецедент. И в живота е така.

Привет!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: 212.50.7.235нови [re: a з]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 18:39



Неонел, благодаря за напътствията, но мисля, че прекалено малко си в течение на това, което се случи тук.
Няма бан на твоето ай пи. Понякога се получават грешки - аз също съм бил спиран със съобщението.
"Има грешка. Възможна причина - нямате достъп до този клуб."

Надали ако видиш, че при теб са дошли, хората, които откакто са в дира правят само скандали ще седнеш да ги убеждаваш. Няма да споменавам много други неща, но само да добавя, че от самото начало на клуба се пише софтуер за правене на спам, а миналата седмица клубът беше изтрит. Би ли се заела със ситуацията? Мисля, че не.

Завеса!



Тема тцнови [re: нoвakoв]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 18:39



виж... не е работата да хвалим някого, нито да отрицаваме някого, конкретно.
с това, което ти казах, то беше ей следното - за да има богатство - трябва, нужно е, всички да бъдем тук, разбираш ли? такива каквито сме.
чепати, ръбати... подострени, недоверчиви, телешки възторжени... абе... каквито.
и когато някой ( или някои 12) седнат да ни турят в рамки - ние просто... или вършим някакви абсолютно некачествени дивотии, щото нали се борим за справедливост, или просто загубваме ищах и интерес.
и тогава остава да се рее... медузството... сиво, меко, плякаво, нежно, никомуненужно, слузесто-красиво

аз лично не го ща.
да споделя пак - в дните ми има всякакви работи. така че щом идвам тук - значи имам необходимост и ми харесва.
ама какво?
- да видя нещо невидено
- да помечтая нещо немечтано
- да се досетя за нещо, което ей така си е седяло на един пръст разстояние и... някой даже неумишлено ми е помогнал да се добера до него...
- да се поразядосам на разни трици и мекици... нали така?
а иначе... ако всичко е равно и сиво-красиво... хм.
е... не, че ще би било койзнай каква голяма загуба, ако мене ме няма.
ама... ако го заняма втори? трети, пети и десети? и... какво?
не, бе, не питам, просто споделям... размахвайки ръце през деня и улиците, които очите ми срещат


ох, забравих да кажа - гларусите, въпреки че са плъхове и злооки, миришат на слънце, ако успееш да хванеш някой от тях и да го помиришеш без да си го уплашил.
щото уплашен гларус мирише на страх.
така че... как може Слънцето да свети еднакво, а ние не?
добре де, може... ама е тъжно това



Тема Re: т инови [re: нoвakoв]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 18:43



Бравилно !

* Wake up !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.