Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Процедурно питане преди заключване...  
Автор ()
Публикувано11.06.02 09:19



Защо е заключена вчерашната тема? Браво, бе. Значи мнението ми там било "плач" и аз съм била не знам си ква си, защото имам мнение. Ще ме разбиете. А горе в темата на Безсънна пише следното:

"Заключват (трият се) се: Теми, чието място не е в клуба, като теми за запознанства; теми злепоставящи посетители на клубовете на dir.bg."

Темата ми не бе за запознанство, нито злепоставяше някои от вас. Напротив.
Ако е имало обидни квалификации - те са били двустранни. Аз към някой, този някой към мен.

Не мога да разбера.
Нещо се случва, някой трие, трети се изказва за това триене и той излиза виновен дори за потопа.
Чакам обяснение.

Редактирано от yф на 11.06.02 09:20.



Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано11.06.02 09:33



живота уфи понякога съм таковал...
забелязъл де
е мноооо несправедлив

обаче си радост за окото ми
ама само как си яхнала метлата....
ако все пак нещо не ти се е изяснило ...
ми аз имам няколко приемни дни
ще ти го обясня

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: yф]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано11.06.02 09:36



Наложи ми се да пращам бележки да си продължа диалозите от заключената тема.

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: PYTHON]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 11:53



О, и аз имам хиляди обяснения. Не се заключва темата на уелчо, а друга. Заклучва се сатриани. А уелчо плюе, та знае ли се. Аз не, но моята тема е заключена. Темата на сатриани е с катинар часове след моята, а тази седи без отговор. И това ако не е демагогия. Пепел му тури.



Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: Vrooom]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 11:54



Няма да продължа на лични бележки. Държа да се обясни защо се затриват теми, които не нарушават правилата на този клуб. А се оставят отключени такива, които явно съдържат обидни квалификации. Ей, тва не мога да разбера.



Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: yф]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано11.06.02 11:59



На никого не помагаш да се чувства добре тук. На никого.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано11.06.02 12:02



be ufi!
мнооо обаче сладко се ядосваш

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 12:04



Това, което казах вчера се случва, колкото и да не ти се ще. Има повече от една заключена тема. Хора, които се държаха възпитано доскоро - инфинити, им прикипя. Все още чакам отговор на въпроса - аз не съм нарушила правилата на този клуб, но темата е заключена. С твоите камъни по твоята глава, както се казва.
Кой как се чувства? Сещаш се..., че това мнение сега не е от значение. Нито за мен, нито ти ще промениш нещо. Чакам отговор и софистиките няма да ти помогнат. Кажи нещо на уелчо, на инфинити, на сатриани, на ПЪТник. Не аз съм ти проблем. И да не би да се упълномощили да говориш от името на всички? Какво значи никого? Ти да не си пи ар на този никого?
Отговор!



Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 12:06



Допълвам - вчера казах, че паважът (метафора) се пропуква. Случи се. Ако изгоните мен, няма да спрете безсмислените постинги... Уви. Защото не съм сама, чисто и просто. И не само аз мисля така. И не аз баннах клуба. но да не се повтарям. Вместо да се мъчим в разни безсмислености, отговори ми - защо си противоречите с правилата горе като триете темата от вчера?



Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: PYTHON]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 12:08



Ако ме нарекат мърла и/или глупачка за това - е, да ме наричат, егати. Но аз съм права! И със заключване и разни думи ала Безсънна не могат да ме опровергаят. Не съм сама и няма заговор. Какво щастие. ))) Много, ама много се ядосах. Принципно.



Тема уфинови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано11.06.02 12:14



начи ако те изгонят
аз ще си тръгна с теб

не знам за кво си яхнала метличката ама ....
ще се жертвам

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: уфинови [re: PYTHON]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 12:19



Но няма да ме изгонят...
Просто няма да ме изгонят. Няма да излязат на глава с мен, но няма да ме изгонят. Сериозно. ))) Както едно време казваше един министър - пускам чешмата в банята и оттам потичам. Е, ми какво да се прави.
Което не значи, че не искам отговор. Шоуто си е част от риска, който модераторите поемат. Аз го мога. И двете.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано11.06.02 12:25




я не се таковай са

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Molly ()
Публикувано11.06.02 12:30



бе поуспокой малко топката

то вица за "и сам да съм у трамвая , пак че се ръгам" си е хубав , ама все пак ...



Тема Re: уфинови [re: PYTHON]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 12:31



Не се таковам. ))) И двете ръце са ми заети даже. )))
Ще качвам тая тема горе, докато не дойде отговор Височайши.



Тема Re: уфинови [re: Molly]  
Автор PYTHON ()
Публикувано11.06.02 12:33



недей да я спираш са де
уфи си знае кво там това и онова

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: уфинови [re: Molly]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 12:36



Гледай сега. Ако ги оставя значи да си плюя върху себе си, егати. А това няма да стане. Аз съм писала в този клуб и в добрите и в лошите му времена. Аз имам позиция, която отстоявам. И го правя. Това е.
И няма да спра, защото смятам, че така е редно. И съм такава, поне се познаваме и знаеш, не само тук, а и на маса, а и навън, а и навсякъде. Просто не могат да се катерят някои по главите на хората. Не и по моята. Баси.



Тема Re: уфинови [re: PYTHON]  
Автор Molly ()
Публикувано11.06.02 12:36



айде де... не бих и могла, даже да исках



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Molly ()
Публикувано11.06.02 12:41



знам ... права си , разбира се ...

мии кво сега - чакаме отговор

колкото до въпроса , абсолютно резонен е



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор PYTHON ()
Публикувано11.06.02 12:42



уфи
не трябва да променяш хората
ок?
сега ако искаш да ги таковаш....
това е друг въпрос

но да променяш някои?!!!!!
забрави
сега кво искаш не разбрах

да ги таковаш или да им резнеш главата

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема Re: уфинови [re: PYTHON]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 12:55



Става дума за правила писани от тях. Такъв е и въпросът. Защо прекрачват собствените си правила. Нямам намерение да ги променям. Те няма как да променят мен. Има правила...



Тема уф, сподели, моля те,нови [re: yф]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 13:08



какво става?
нещо нищо не разбирам?
гледам - нов клуб, за споделяне. уж.
така че - я сподели, моля те?



Тема Re: уф, сподели, моля те,нови [re: a з]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 13:12



Ти онова аз ли си?

Значи накратко. Аз си седя в този клуб и си пиша от доста време. Пиша си, както винаги съм си писала по клубовете. После дойде някакъв човек, който затри клуба. После почнаха да се объркват темите. Тези хора, и логично, бяха наречени лоши.

После аз казах вчера, че няма как да спрат нахлуването на лошите, защото лоши винаги е имало. И излязох лоша, защото го твърдя това. След това ми заключиха темата. Това е накратко.

И сега питам защо са ми затрили темата, след като тя не нарушава правилата на клуба.



Тема Re: уф, сподели, моля те,нови [re: yф]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано11.06.02 13:16



Защото ТЕ, не са синхронизирани и изобщо не са наясно какво искат и какво точно става. Един от ТЯХ ме убеждава в едно, а друг от ТЯХ разправя някъде точно обратното.
И това, ако човек се позамисли, може и да се нарече плюс в тяхна полза, имайки предвид прозиращия дву-, три, н-полюсен модел на управление.
Но за жалост нещата не стоят точно така - просто дори и ТЕ не се разбират.

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: уф, сподели, моля те,нови [re: Vrooom]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 13:18



В случая ТЕ не съществуват. Те са просто автори на правилата, на които толкова много държат. Водейки се от този техен закон или там приветствие или верую или там квото е, аз питам... И питам за правилата. Но ги няма. Ха-ха. Няма ги. Ще умра от смях. И не ме трият. Абе, знам, че ме обичат. Знам. )))



Тема Re: уф, сподели, моля те,нови [re: yф]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано11.06.02 13:34



Нали това писах де. Едни те обичат, други - не. Едни пазят првилата си и мислят за тях като за истински, а други се самозабравят и заключват, трият... Колхозници

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: уф, сподели, моля те,нови [re: Vrooom]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 13:24



Да. Лошото е, или хубавото, всъщност, е само това, че ние сега си говорим, а те мълчат. А фактът, че си говорим ей така с теб и останалите, не прави въпроса по неактуален. Безсънна ми каза, че едва ли не ме били заключили, защото аз не съм харесвала правилата. То бива кретенизъм от словесни еквилибристики, ама... важното е, че си падат по мен. И то как)))



Тема мдадам...нови [re: yф]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 13:25



виж сега, и аз ще се опитам накратко...
когато някого го фане "шефското", дори и намеренията му да са добри в основата си, от престараване е най-вероятно да допусне грешка, която да доведе до друга и т.н. и то - с най-добри намерения, нали разбираш.
пък и често става така - някой прави нещо кофти, но тъй като не е възможно да му се противопоставят - лош излиза този, който е посочил с пръст стореното.
пък и явно има елемент на паника, съчетан с шефско-овчарски изразни средства... не, че искам да кажа нещо лощо, или имам нещо против някого.
просто споделям наблюдения, а и нали съм си впечатлителна, та затова...
ама ще се оправят нещата, като мине този период на начално командване... нали знаеш - нова кола, найлончета още висят тук-таме... следи се стриктно да не се събират повече от 2 фаса в пепелника, дума не може да се издума да се вози кучето в нея, нищо, че е любим любимец (домашен) и не се толерират дами с лакиран маникюр, че могат да издраскат лака под дръжката на вратата... не е приятно с такава кола да се иде на пикник, да речем... страда компанията, така да се каже... а после, когато колата стане просто средство за придвижване, което ти служи, а не нещо, на което "стопанинът" служи - вече може и да стане приятно...
в смисъл - има такава възможна вероятност, нали така, хубаво е да бъдем оптимисти, все пак... : )
така че... кво... : )))



Тема Re: уф, сподели, моля те,нови [re: yф]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано11.06.02 13:28



Ми тогава спираме и започваме да чакаме отговор??? Айде бе. Те и в ЕС действат по-бързо.
Щом си падат по теб, я си пусни кандудатурата ... за там !?!

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re:нови [re: Vrooom]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано11.06.02 13:30



О, Врумски, знаех си, че някой няма мира и от чудене какво да прави, се занимава да кюка на хората наред:-))) Забавлявам се, супер сте, ха-ха! Я кажи сега с тебе ли бъбря напоследък или някой друг се е хванал за майчицата справедливост? Е не! Ми смешно е! Да се занимавате с глупости, проверки, сверки и ала-бала!

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: мдадам...нови [re: a з]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 13:33



Аз съм непоправим оптимист. До такава степен, че ако аз сгафя някъде и то дори в неща, които не ме вълнуват кой знае колко, си казвам. Но сега не ми дават тази дори възможност, представяш ли си? Тръгнали да ми пишат трактати?! Все едно аз никога не съм писала трактати по тия клубове и все едно сега падам от небето и то с тях започва и с тях свършва. Небето, де. Не клубовете.
Но продължавам да чакам.
Любов да има по света. Ей това е важното. А мен тук ме обичат. Обичат ме, бе)) Боля ги, убивам ги, дразня ги, скачам им на главите, не споделям и не пиша стихове, не плача, задето ме напуснал любовникът, но ме обичат. Не е ли красиво?!



Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 13:34



Абе, вие тука всички сте много нервнички, бе? Като нещо не ви изнася и се смеете... Тю, тю... Оверлог от усмивки.



Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано11.06.02 13:35



Тук ме хващаш направо през гърлото и ме мяташ насам-натам размазвайки ме по стените.
КЮКАМ ???? АЗ ????
Я ми кажи, т.е. сети се - откога ме срещаш по пустия нет, да сме си кюкали някога ???

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: уф, сподели, моля те,нови [re: Vrooom]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 13:36



Чакаме. А за ЕС ще пусна едно ЕС-споделено... Ама това след малко, че не ми се мисли...



Тема Re: уф, сподели, моля те,нови [re: yф]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано11.06.02 13:41



Ок. Чакай. Аз през това време отивам да окося ливадата в двора ...

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 13:45



Радвам се.
Щото иначе си бях помислила, че си тръгваш.

Мдам... видях



What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Тема Re: уфинови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 13:48



Е, аз съм навсякъде... Нали казах на някого вече. Ако не вярваш - пусни си чешмата, отвори си хладилника, погледни през прозореца. И там съм, и там, и там, и там, и там... И няма оправия. Няма. Няма пък. Под мостовете не шумят реки....................
Не искай да спре и тази река, ще загинете. Всите. Въпросът остава... Тик-так, тик-так, тик-так, тик-так. Те няма да платят - ха-ха.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 13:55



Ся като кажеш "ще загинете", се изживяваш като Зевс Гърмовержец. Отварям хладилника и от там ме цапва мълния. Ами да, познах, че си била вътре... по стъпките в маслото Познай какво ще хапвам за обяд!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: уфинови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 14:11



Това е една стара, стара моя история. Случи се и с мен. Значи аз съм на море. В едно село. И там има един циганин Жеко. Жеко е един такъв черен, един такъв пие много, един с много деца и всичките му деца идиотчета, в смисъл, родени болни. А жена му куца една. И той с цялото си семейство живее в един фургон. И всички го избягват. И Жеко има рожден ден. И влиза той в селската кръчма и черпи с една бутилка "Мастика". И дава на мен, аз отказвам, после на друг - той отказва. И Жеко натъжен застана в средата на кръчмата и рече:
- Аз утре ще пукна, ще умра... Кво ще правите без мене, бре ей?

Ми това е историята. А кво ще обядваш? Тик-так, тик-так.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 14:09



Ама уфи, не ми тик-такай и на мен, щото аз нямам никакви отговори за твоите въпроси, наистина :-) Изчакай да се появи мод и питай него.

Май няма нищо за обяд... всичко си излапала от хладилника. И изпила :-) Ааа, повече в моя хладилник няма да влизаш!
Ще си направя спагети. Обичаш ли италианска кухня?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: уфинови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 14:11



Лазаня, от време на време. Дай да си говорим...
Права си. Аз си тик-так-ам по принцип вече. Вкъщи имам един часовник на 80 години и не работи. И много ме е яд, защото е немски. Но си няма куковичка. Има модератор, но си мълчи. Затрива теми, тази оставя. Но не отговаря.
Та, Италия... Ох, искам пак там. Искам.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 14:16



Модераторът беше споменал, че влиза в сесия. Предполагам, че си чете бумагите. Ако беше тук, щеше да се изкаже, струва ми се. Ще почакаме.

Ми ... не съжалявай за часовника щом е бил немски. Ако имаше кукувичка, щеше да ти кука на немски и как щеше да разбереш какво ти кука?

В Италия не съм била... Но пък съм била в субекваториална Африка, и съм яла крокодил плакия :-))) Бе не бях очарована. Малко жилав беше. Може да е бил на възраст...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: уфинови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 14:22



КукУвичка. Като бързам и бъркам. Крокодил плакия? С гарнитура от задушени с лук портокали? Егати. Желая му спорна и успешна сесия, ама... Ама пък клубовете на дир не влизат в сесия и всеки ден им е работен. Да си излъчи заместник от Съвета.
Аз пък кво съм яла странно... Не помня. Но съм пила домашна бира в Северна Африка, а също и домашно шампанско, а също и ракия от доматено пюре.
И с един арабин ходихме, на водно колело, и една сурова пържола да ловим акули мънички едни такива. Обаче не хванахме. А морето едно такова бистро-бистро... Красота.
Ето, знам си аз, че като чакам и все нещо си спомням... Ей така, чакайки.)

Редактирано от yф на 11.06.02 14:24.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 14:29



Е, ще дойде модът де :-) И той е човек. Или не е...??

Ааааа, уфи! Ква домашна бира в северна Африка? :-) Аз и там съм била и знам, че там има сух режим - нарушител на правилата си ти . Явно затова е била домашна биричката. Аз пък там пих ракия от стафиди, пак домашна :-) На човека обаче му гръмна ракиената "инсталация" и го изгониха от страната.
Ха, ракия от доматено пюре! Това става май за към спагетите/лазанята...


What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: уфинови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 14:35



Спагетите или лазанята не се ли пият с бяло вино? Да, имаше режим, но ние го заобикаляхме. Мога да ти дам рецепта за шампанско от лимони. Фантазия става. А бирата бе с парцали вътре. И я пихме на брега на морето и аз здраво се напих...
Човек е, ъф коурс. Нищо лично към него, но той е автор на правилата. Или пък се е съгласил с тях. Моят въпрос е за правилата..., нали обясних.
И какво друго да... Как ракия от стафиди, бе? Аз такава не съм пила. Нали не беше много суха?

Бе, аз си падам някак. ОИбичам я тая огнена вода. Откъде бе родом тя? По принцип?



Тема ох... ако не валешенови [re: yф]  
Автор Molly ()
Публикувано11.06.02 14:35



щях да се прежаля и да изляза да си купя някакъв сандвич

сега като се сетя как не харесах навремето едно задушено муфлонско ... пък то май не беше чак толкова зле ...особено зеленчуците , които го съпровождаха .. тъй както не познах някои от тях :)))



Тема ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: yф]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 14:35



уф, частен, бе!
такъв, където едни са домакини, а други - гости.
в такъв случай няма какво да се направи.
ти ходиш ли на гости някъде, където те карат да вършиш разни неща, които не харесваш?
да си събуваш обувките и да обуваш "оборотни" чехли, да пушиш само в мокрото помещение и то единствено в случай, че няма пране, да ...
разни неща, които не ти харесват.
в смисъл - ходиш ли повече от веднъж?
аз - не.
не че имам нещо против хората да си имат каквито си искат порядки, просто не ходя някъде, където не ми харесва. или където не ми е интересно, което е все същото...
е, ако ти се правят някакви малки бели, нещо за забава за малко - може, ама то едно нещо като не е интересно - не е и това си е.
... и в такива "къщи" скоро остават само лелки по чехли, които си говорят за "аз слагам винаги малко захар в доматките в яхнията", или не си говорят, щото гледат неква изаура...
така че кво - ако си решила, че можеш да им направиш ти интересното, или да им посочиш, че се държат тъпо - каузата е спердутясана абсолютно...
... абе хОди за риба, по-добре... : )

и като дойдеш след 2 месеца - клубът тука чаСния или ше е умрел, щото са му свръхсуперчисти пепелниците, или ше си има "дързос и красота"...
кво сеа... толкова могат хората, бе, и това искат, къде се вреш и защо, в края на краищата?



Тема а така! сподели! сподели!нови [re: Molly]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 14:38



по-малко дъжд и по-душакамбана, бабам! това му трябва на човек... е... и некой и друг сандвич, биен сюр, ако мога да се изразя така по-по френски : )

... абе... хубаво е да си споделяме, НАЛИ?!




Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано11.06.02 14:44



Ти си решила да припираш, ми ок, но ние си имаме и други занимания. Редът тук засяга клуба като цяло и няма да бъде обясняван на теб лично. Ще постъпим както сметнем за необходимо. Това, че си се нервирала, не значи да търчим след теб да ти угаждаме.


п.п. Това да се разбира като желание да се обясни всичко, на всички, което е съвсем добронамерено. Но както казах, няма да стане веднага.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.

Редактирано от Бeзcъннa на 11.06.02 14:52.



Тема Re: а така! сподели! сподели!нови [re: a з]  
Автор Molly ()
Публикувано11.06.02 14:47



хубаво я ... нещо като "на футбола най-му харесвам Карнобатската" :)))

ама що имам чувството че сякаш сме се подредили на някаква опашка и си чакаме ли чакаме ... като за маслини едно време :)))



Тема Re: ох... ако не валешенови [re: Molly]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 15:08



Муфлон? Това къде растеше, пардон, вирееше? то нямаше ли рога?
Тю... Пък аз съм яла кактус, честно.



Тема я да те заговоря и тебе : )нови [re: Бeзcъннa]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 14:56



да споделя, един вид : )
впечатлението ми е, че си притеснена (не знам дали "ти", или "вие", или и двете)
притеснена си, че някакви кретенски неща са се случвали тук, клубът - трит, хората роптаят, нови отговорности, нещо-трябва-да-се-направи, що е "ред" и има ли то хумус у нас и прочее, и прочее...
знам че ти... вие... абе... знам, че си свестен човек; давай по-сърцато и с повече обич и хуморец така за аромат и нещата ще си се напаснат... абе, безсънна безпокойна... щерко на имануил*, не забелязваш ли, че всички ние сме си същите, които сме си навсякъде из тези клубни градове, селца и махалички? същите сто-двеста души... дано не се изхвърлям... щото то хиляди "регистрирани потребители", ама... надали пишем повече от двестатина живи душИ из клубовете.
спокойно, бе, джанъм, във Вашия Частен Клуб пием същото кафе, същите ние... дишай дълбоко и стига размахва шибучицата, че... няма да научиш никого на нищо, което не си е знаел отпреди, ами най-много да ти се схване... нещо... пък би било жалко, нали така? : )

тъпо е да се правиш чак пък толкоз на началство... не че нещо, ами може да се окаже, че няма кому да началстваш... да речем, след време, и на тебе няма да ти е забавно, не бива така : )



Тема Re: уфинови [re: Бeзcъннa]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 15:16



Абе, вие... Вие да не сте кралското семейство, бе? Да не сте кралицата на Острова, да не сте принцесата на Мароко? Кви сте вие? Кво значи вие, бе Безсънна. Не ставай смешна! Нарушавате си правилата. И не ми се прави на интересна. А отговори! Върху собствения си авторитет на модератор скачаш сега.
И хич не си убедителна. Ако мислиш, че вие сте ми някакъв проблем? О, не. Правдилата ви са проблем. Но ваш. Аре, скачай сега. Скачай! Скачай!
Тик-так. Тик-так.
Чакам си отговора!!!



Тема Re: ох... ако не валешенови [re: yф]  
Автор Molly ()
Публикувано11.06.02 15:05



ми знам ли , може и да е имало ... ама преди това ... щото като ми го сервираха нямаше :)) беше си едно такова странно - сиво на цвят и възжилаво :))
обаче сега си мисля че сигурно не съм го оценила по достойнство ...

стига бе , кактус ...

а пила ли си ром с кисели краставички ?



Тема Re: уфинови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 15:14



Не обичам нискоалкохолни напитки. Освен вино и бира. Утре ще ти я дам подробно, защото е вкъщи и не я помня. Но е с цвят на жълта фанта.
А къде е това твоето там? Дето пият такива неща? А иначе тук все извират нови ракии и има всякакви, и всякакви, и всякакви...
И обичам ракия. Със салата. Обичам го това. И малко нещо родно като музика. Дико Илиев. С едно Дунавско хоро и душата ми пада... Ох...))



Тема Re: я да те заговоря и тебе : )нови [re: a з]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано11.06.02 15:26



Ми не съм чак притеснена. Но какво става, ме интересува. Играя с дъщеря си, свалям музика и току поглеждам насам с кафе. Ако беше друг денят, нямаше и да пиша. Става досадно. Това, че някои неща са ми до болка известни не ми помага да ги разбера и продължавам да опитвам. Като да речем защо ме дискриминират като "върхушка", фермани да изписвам ли? Да занимавам някого със себе си? И защо? Което трябва да се уточни от 12-те нарочени за диктатори, ще се уточни.

Настани се, изпий едно кафе и изчакай.

Приятно ми е да те видя.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: a з]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 15:34



Защото... Как защо? Защото клубът не е частен! Те не са си го пазарували. С ударение, където не трябва. Защото не е вярно това. Това не е техен дом. Разбирам иронията ти. Извинявай, че съм малко напрегната. Но знаеш ква съм...
Това е свободно място и няма такъв, който да ми казва на мен или на някой как и какво и къде да говоря. Няма такъв. Това е техен "дом", колкото и мой.
Принципен въпрос. А и ме правят на идиот. Няма да стане. Бягат, пишат си нови правила... Създава се прецедент, както се казва в САЩ. И така...



Тема Re: я да те заговоря и тебе : )нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 15:39



Много си мека... Даже се шашнах, сори, че се намесвам. Как е кафето с целулоза у вас?)))
Аз го пия с три кила захар, а ти? Кажи сега за правилата? Кви 12? Апостолите на Христос? И за тях ми се говори, защото чакам. Кажи за апостолите на Христос. Леле, у теб има нежност, има дъх... Кафето горещо ли го пиеш или го чакаш да изстине?



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 15:42



Преди не обичах ракия. Заобичах я чак след като заживях извън БГ. И то точно защото ми мирише на българско и родно :-) Изработих си вкус към нея :-)
Благодаря за рецептата :-) Ще си го направя за събота и неделя :-)
Ега ти, блазе ти щом ракии извират около теб! :-))))

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: уфинови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 15:45



За шампанското се чака. Примерно правиш го в събота и неделя и то е готово след две седмици. И е страхотно. Ми, извират. Ох, една хубава история... Един приятел каза веднъж - на Балканите, където и да боднеш, кръв извира...
И ракия... Мъка.



Тема Re: ох... ако не валешенови [re: Molly]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 16:35



А някой да е пил джин с айрян?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 16:47



От всяко дърво свирка не става. И на теб няма как да ти се обясни, защото не се е родил майстора дето го може това чудо .

* Wake up !

Редактирано от Well на 11.06.02 16:48.



Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 16:50



Там е работата, че това си е НАШ дом и толкоз. Иди се оплачи в ДИР-а.

* Wake up !


Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 16:50



О, Рахманинов! Здравей! Как си? Хубаво човече си ти, хубаво. Честно.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 16:56



Твоята истина си е твоя. Не ми я налагай, нито пък на останалите. Като се опитваш да я налагаш, става насилие.

* Wake up !

Редактирано от Well на 11.06.02 16:56.



Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 16:57



Е, ти пък си глупаво човече, иначе също ... много хубаво :)))

* Wake up !


Тема Re: уфинови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 16:58



Истината на този клуб са правилата. Не аз ги прескочих. Напротив. Не налагам моята истина на теб. И не споделям мои истини тук.



Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:01



Не е. Там е работата. Питай дир-а. Ваш дом си е където са ти децата и семейството. Това е толкова ваш дом, колкото е на Луната. Невероятно е, но е факт.



Тема сега... понеже очаквамнови [re: yф]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 17:11



... пак някой да реши, че аз съм вълкът : ))))
надали имам много време ...
... абеи... на мене лично ми е досадно... ако таковата... да споделя.
някой явно решава какво може и бива да споделя и какво не.
ами... майната... така да се каже...
... ама па кому е нужно?
не е ли некакси смешно?
егати началниците, начи : )))))
ехххх... еххх... не се прави така Клуб ( главната буква е нарочна, няма грешка...) просто не става така работата...
нали клубът е много от нас да се забавляват и да им е добре?
а не някои от нас да са началници, щото като не могат другаде поради липса на качества... поне тук да се... от...пердашат, а?
айде стига, бе : )
нали уж си дружахме, божем : )))



Тема Re: сега... понеже очаквамнови [re: a з]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:14



Това не към мен. Ти просто дойде, когато стават кашите. Теб те махат, а аз, която ги "правя" съм тук...
Шоу. Нали сме гледали с теб един филм, театро, де - с едни думички, дето хиляда пъти... Ми, смях.



Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:16



Глупава съм. ))) Тихо, че ще те чуят и ще стане една))))



Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: yф]  
Автор Anima (Love.Expert)
Публикувано11.06.02 17:20



Уфче, ти против правилата ли си? Или държиш да ги има, че да може да се нарушават ?



*...the future - its coming now...*


Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 17:35



Ок, ние не сме кралското семейство. Туй се разбира. А ти каква си че искаш обяснение като кралица? Ти ставаш смешна, не ние. Дошла си тук и ни крещиш. Обясненията ни не хващат почва в ума ти ... няма и как ... Ми върви си, това е. Тук е било и ще си бъде НАШЕТО място. Не ни навирай вече тази твоя правда в лицата, тя си е твоята кривда. Гласувах за клуб "Приятели" и искрено ще се радвам да те видя там щастлива, а нас оставени на мира.

* Wake up !


Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: Anima]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:24



Никога не съм нарушавала правилата. Нарушиха ги модераторите. Тоест тези, които са ги написали. Това е. Чети тази тема. Повтарям се. Създадоха мерки от безсилие и ги е страх да отговорят на въпроса ми. Нахвърлиха се върху себе си. Това е. Права съм и в заключената тема и тук. Просто така седят нещата. И съм скромна. И съм пич. И съм свободна)))



Тема Re: уфинови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:28



Не се заяждам самоцелно. Те създадоха нови правила! Това е факт.
И го направиха, защото нарушиха старите правила. Ти бъди където си искаш. Ти избираш къде за себе си. Аз също за себе си. Когато се подпиша като Уел - едва тогава ще сме едно. Сега аз съм си аз... И това място е и мое, то е на ВСИЧКИ!



Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: yф]  
Автор Anima (Love.Expert)
Публикувано11.06.02 17:30



Това мислиш е свобода :)
Хъх - странно чувство на мазохизъм... надушвам

Уфи, докато всеки се опитва да ти обясни необяснимото,
аз ще ти кажа нещо
СЪЩЕСТВЕНОТО е НЕВИДИМО за ОЧИТЕ !

Поздрав
Анимата

*...the future - its coming now...*


Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 17:33



Тълкуваш погрешно. Така разбра ли ?

* Wake up !


Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Anima (Love.Expert)
Публикувано11.06.02 17:34



Не бъди консервативна.
Времето изисква нови правила...
Иначе къде е питам ПРОГРЕСА ?
отива по дяволите, нали ?

*...the future - its coming now...*


Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: Anima]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:35



Това съм го чела едно време... Тук има нарушени правила. Извади цитат за тяхното нарушение. Цитат?



Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 17:35



Невероятно е колко си нахална. Дай боже да ти писне скоро ...

* Wake up !


Тема Re: уфинови [re: Anima]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:37



Именно защото не съм консервативна светът се освобождава от граници... Да си чувала за процеса на глобализация? Да си чувала за махането на смъртното наказание? А?
това са философски спорове... Но тук стана прецедент. И вместо повече кеф, има повече ограничения. От безсилие. Факти, анима, факти. Те не са изписани на небето, не са предсказани там. Доскоро!



Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 17:37



Боже, колко си ...... :))))) Бива ли бе боже, толкова малко да даваш ?!

* Wake up !


Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:39



Не само тук... Бъди спокоен. Айде, лека вечер.



Тема Re: уфинови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:40



Ако бе грешка... тогава имат хората ръце и компютър. Да ми обяснят модераторите. С теб проблем нямам. Лека нощ.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Anima (Love.Expert)
Публикувано11.06.02 17:42



Хех, точно пък на мен да ми зададеш въпрос за Глобализацията ...
сърдечно ме разсмя...

Ограниченията са някъде там ... в нещо си ... тук има
друго стремеж да се запази комфорт за пишещите...
Ама още не е ясно как - с ограничения ?
Я кажи сега как се пази комфорт в клуб ?
Дай ъкъл де ?

До тук само те чета и не виждам нито едно предложение,
нито идея ... Дай идея - да ти стисна ръката
и да устоим да се прокара тази идея .. Тъй де
иначе става само прикачки и плач

*...the future - its coming now...*


Тема Re: ох, ама аз сега разбрах, че това е частен клубнови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:44



Бива! Друго?



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 17:44



Ок, нови правила, закони, Каквото кажеш ! Дреме ти на ... какво спазваме тук, явно не ти е по вкуса, но пък е по нашия. Толкова ли си малоумна че да не се разкараш плийс вече ?


Толкова си досадна че отсега призовавам всички да те игнорират.


Брой си го за победа над всеобщата заблуда и простотия и върви щастлива по пътя си.

* Wake up !


Тема Re: уфинови [re: Anima]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:48



Но няма комфорт... Факт.
Тази тема е въпрос към модератора, не към теб. Той не можа да отговори. Въпросът ти е безсмислен. И не към мен. Не аз пиша гадости... Не аз пиша правила. Аз ги следвам. Чети, Анима. Не те познавам. Не знам коя си, ква си, що си. Не ме интересува от какво разбираш. Тзи тема е за и заради правилата... Чети пет дни този клуб и ще видиш... По-хубав ли става?
Отговорът е не. В други теми и на друго място ще си говорим за нас си и за звездите - лека нощ.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 17:51



Ти ли не пишеш гадости ? Издай учебник ! :)

* Wake up !


Тема Re: уфинови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:50



Малоумна съм и кво? Думай. Обиждай. Какво от това?! Лека нощ, уелчо. Тази тема трябва да се заключи, защото ти не се съобрази с новите правила. Нарече ме малоумна. Дори новите правила не защитаваш... Олекваш, умнико, на кака.



Тема Re: уфинови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:53



Айде стига... Хоаресваш ме и затова ме заяждаш. Сега трябва да заключат темата, защото освен че ме харесваш ми се обясняваш... Айде.



Тема Re: уфинови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 17:55



Еее, човек една истина не мое да каже, маа му ...

* Wake up !


Тема Re: уфинови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 17:59




Не, защото тази истина не отговаря на правилата. Новите. Доскоро.



Тема Re: уфинови [re: Well]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 18:23



Изразяваш се отвратително, Уел.
Повече не мога да те чета. Днес просто си гнусен!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: уфинови [re: BИ]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 18:13



Лекарство съм.

* Wake up !


Тема а да бе за путки дето говореханови [re: yф]  
Автор a з ( *)
Публикувано11.06.02 19:16



е, ми... целофанени работи, ръкоплещения безспир...нямам нещо специално против постановката "монолози..." обаче то явно е като футбола - някакъв вид... нещо... което запълва всеобща празнина.
и като се окажеш в кръчма можеш да общуваш с всякакви класови категорчовци - директори, хамали, прочее.
поради най-малкото съпротивление, пътечка, по която би могло да мине всеки в нужда от съпричасност. не се казва "аз мисля, усещам..." , ами "абе в тая постановка тия... едиквоси..."
ми, така, де... хората по кръчмите не ти казват как не им става ммммм мисълта за нещо, а ти говорят разпалено как еквадорци са отбили дузпа ( тва със "з-ъ" ли е не знам) по-лесно е... както и тук е по-лесно да направиш списък на кусурите на клуба, отколкото да... чуеш някого... така си е, кво..



Тема Re: а да бе за путки дето говореханови [re: a з]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 19:15



Със Зъ е

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: yф]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 19:31



Уфи, започвам сериозно да се замислям за някои неща. Знаеш ли за какво се сещам - че все пак ти даже и се опита при изтриването на клуба да разведриш обстановката, но сега започвам да си мисля, че не си знаела за какво служи клуба. Май разведряването е било случайна провява.

Значи много ми е интересно как досега можеше да си пишеш тук и да се чувстваш добре, след това тотално да обръщаш мнението и позицията си.
Мисля, че разбрахме, че каузата да не намешваме хората в организационни неща е загубена. Хората искат да бъдат замешвани, въпреки че преди това са споделили, че от такива неща им е писнало. Добре, приема се. Жалко, че всички, които имат нещо против нормалната организация в клубовете, довела до много проблеми, които са им писнали, искат да направят и този клуб такъв. Теб те вписвам в това число.

Не мога да разбера какво искаш повече - лавров венец за храбро кречеталстване? Не, няма да го получиш. Ти не си намирала нищо в този клуб и не си държала на него, щом като в момента си готова по такъв начин да оплюеш и отречеш всичко, в което си била съпричастна. Започвам да разбирам, че наистина си била убедена, че аз изтрих клуба и че съм кретен, знаеш ли? Това не ми харесва, определено. Не можеш да проявиш разбиране, не заставаш зад интереса на клуба, след като от самото му създаване си тук. Изглежда сякаш само си чакала да се появи проблем, за да пуснеш сирената.

От мародери ми писна. Е това е.

Завеса!

Редактирано от jj на 11.06.02 19:34.



Тема Не си ми отговорил...нови [re: jj]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 19:39



Ти не отговори на въпроса ми. Той остана висящ. Останалото е само демонстрация на дар слово от твоя страна. Уви само това. Аз държа на позицията си и не съм отстъпвала от нея нито за ден, в нито една моя тема...
Това е. Въпрос без отговор означава, че признаваш грешка. Всеки може да говори, пише, разсъждава. Всеки. Но в този случай просто... просто не става. Няма отговор.
П. С. Една и съща съм навсякъде. Това, че не ме харесваш е съвсем друго. Аз не нарушавам правилата.

Редактирано от yф на 11.06.02 19:40.



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 19:49



Това, че си една и съща навсякъде не мога да го знам. Просто си мислех, че те разбирам.

Въпросът "Защо бе затворена вчерашната тема" получи отговор и той е в момента това не е клуб Споделено, а някаква пародия. И мисля, че от нас си зависи да поправим нещата.

Та какво става? Би ли ми отговорила какво ще постигнеш, ако сега минат всички на изповед и ти признаят че са направили грешка?

П.П. Освен Предложения и Споделено има още към 400 клуба, където можеш да започнеш да убеждаваш хората за "частния клуб" и да говориш за грешките ни.
Юруш!

Завеса!



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 20:02



Извинявай, но защо си мислиш, че е длъжен да ти обяснява ?!
Много внимателно изчетох правилата (за пръв път) - никъде не пише, че модераторите ще обясняват всяко свое действие ! За разлика от други клубове, където това е написано изрично.

При гасене на пожар, пожарникарите съсипват сумати мебели. Не знам за случай, в който собствениците на къщата да са ги съдили за това. На всичкото отгоре ! Еее - не знам за кой път вече ти го казват - тук "собственици" се явяват 12 души - добре, зле, правилно, неправилно, лоши, добри - никакво значение ! Те са !!!

Айде пак попитай сега що са ти заключили темата.
Хич няма да се впечатля :)))))))

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: LeoS]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:07



Извинявай, но защо тогава има правила в началото на клуба? А? Казах вече, че въпросът е принципен. Бе, ти да не си тежката артилерия?
Защото като стане нещо и накрая се появяваш ти?
Не ми отговаряй. Хората, модераторите от този клуб си плюха на масрафа или както се пише там с новите правила, защото не успяха да удържат себе си в старите.
Демагог си ти. Демагог паркекселанс или както се пише.
Никой не ми е длъжен, а и аз на никого. Тъй че - не се занимавай с мен, а с правилата! Айде пак от буква а. Говоря за правила, скъпи ненагледни умнички и прочие Леосчо. Миличък, тежичък, с бозуката!



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 19:58



уфче, ... кое наричаш стари правила и кое нови?
Съвсем сериозно, наистина не разбрах.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: jj]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 19:59



Ти вече призна, че сгрешихте. Можеш да заключиш и тази тема. Ти призна!
Нарушихте собствените си правила!
А клубът е такъв, каквито са хората в него. Те правят клуба. Не модератори и идеи и разни там ограничения - хората, каквито и да са те. Хората, не ти, не и чичо ти Леосчо.
Заключвай! Призна грешка! Напредък! Браво! Радвам се с огорчение.



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:00



Старите са темата на безсънна, цитирани в първия постинг на тази тема. Те са нарушени със заключването на темата ми от вчера. Тема, която не е само моя, уточнявам. Новите са тези на б., които са наречени временни мерки. Те са пуснати заради гафа на модераторите от вчера. И заради заключената тема и заради липсата на адекватен, логичен, достоен, свестен отговор на принципен въпрос от моя страна.

Редактирано от yф на 11.06.02 20:02.



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 20:02



Няма да ти отговарям.
Отивам да си пия ракийката - и аз съм ракиджия като тебе :)))

- - - - -
P.S. Пише се парекселанс :)

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 20:03



Според мен, темата на Биклопс за временните мерки обяснява защо някои теми са били заключени, между които и твоята. Това са временни мерки, а не нови правила. Така го разбирам аз.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: LeoS]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:04



Не знаех как се пише... Наздраве!



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:06



А аз разбирам, че има призната грешка. Тя е - модераторите нарушиха собствените си правила. Властта се саморазжалва. Това е. Тоест извади си вътрешностите. Не можа да защити себе си със собствените си закони.



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 20:06



ignored !

* Wake up !


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано11.06.02 20:08



След малко като седна пред ракиджоса - непременно ще пия една специално за тебе :))
Сериозно - никакъв майтап !
От сто и педесе пъти задаване на един и същ въпрос и аз научих нещо.
Ама не казвам кво.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: LeoS]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:10



Добре)) Пий и аз ще го направя.



Тема Наздравенови [re: LeoS]  
Автор Aнreл ()
Публикувано11.06.02 20:10



батка и гледай да не се чукаш само с монитора!

Нещо така по-реално!





Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 20:23



Разбирам го по друг начин. Грешката беше, че се очакваше заключените теми да сложат Стоп на скандала. А те (както е и нормално) само възбудиха нови теми, нови въпроси и недоволство. В това беше грешката, доколкото виждам. Обяснението за заключване беше дадено апостериорно (може би нова грешчица, но все пак има обяснение) в обявата на Биклопс. Нарушение на поставените в първа тема правила не видях. Но ако ти виждаш, моля те най-човешки, посочи го изрично, цитирайки нарушено правило.
Хайде да изясним проклетия въпрос, и да минем на лимоновото... щот ми се пие де... хех

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Дай заеднонови [re: yф]  
Автор Aнreл ()
Публикувано11.06.02 20:11



да го правим, туй де с ракийката! От мен една бутилка ракия и много усмивки!





Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 20:13



Алоо! А мене забравихте! И Питона! Ся кажете че не ни искате баси! И ние пием ракия ъхъм!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:13



Тъй... Първо смятам, че създаването на временни мерки е знак за безсилие. Не се радвам от факта, че стана гаф. Той не е мой. През цялото време като папагал говоря едно и също и се опирам само на логика и правила. Само!
Нарушеното правило е написано горе. Прочети пак първия ми постинг... на тази тема. Първия. Там има и цитат. Безсънна пише кога се заключват или трият теми. В моята от вчера, която е отдавна обща, няма нарушено правило...



Тема Re: Дай заеднонови [re: Aнreл]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:15



Здрасти, Ангеле! Само вметвам, че съм пила с Леос. И с теб, с удоволствие... Дай да се видим и да пием, верно. Ми, да!)))



Тема Аааа ненови [re: BИ]  
Автор A н r e л ()
Публикувано11.06.02 20:15



аз попитах първи!



Сега вече съм се лъснал като "КАТО РИЦАРИТЕ"




Тема Тази вечер налинови [re: yф]  
Автор A н r e л ()
Публикувано11.06.02 20:16



тъкмо се чудех на къде да запраша...хайде казвай!
Мойто кю е 32405267!





Тема Re: Тази вечер налинови [re: A н r e л]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:18



Ставам рано утре, за съжаление. Набирам те... Лека нощ!



Тема Ноу си несериознанови [re: yф]  
Автор A н r e л ()
Публикувано11.06.02 20:22



само дигаш врява и лъжеш !

Викаш на Леос че ракийка ще пиеш а сега лека нощ....и хоп под завивката при законния. Ами лека нощ. Само дето пропускаш. Пропускаш цели етапи и епохи.
Специално заради теб си смених цвета на ника в електрик розавичко...да те предразположа...!

Хайде лека нощ и не лягай с бутилката ракия!





Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 20:22



Твоята тема, и още няколко други, станаха обект на безкрайно чепкане, което не допринася за потушаване на скучния скандал, който - спомни си - започна с изтриването на клуба.
Временните мерки имаха за цел успокояване на обстановката, обаче по закона на Мърфи.... глупости говоря.... по закона на Дир.клубовете, колкото повече опити се правят за успокояване, толкова повече мърморясвания има. Не може да не си го виждала и в други клубчета.
И ти направи малка грешчица обаче - това, че не изчака отговор спокойно, ами ръчкаше безспир. Е нищо, и това се случва. Ето сега е крайно време да се изясни всичко без емоции и ядосване.
Съвсем честно ти казвам, това е причината темата ти да бъде заключена - защото беше една от тези, които раздухваха нещата. Отделно от това е фактът, че заключването не помага. Ама... ако няма разбиране и от двете страни, как да се оправят нещата? Тоест, как да се пие квото там има да се пие?

Разбирането е акт, при който мотивите за действие на един човек са оправдани от друг човек. Значи - опитай да разбереш мотивите на модовете, без дори да трябва да ги приемаш. Просто разбери, че желанието им за утихване на споровете е продиктувало заключване. А не някакво лично отношение. Щото и преди си бушувала тук ама нищо не е било ключкано, нали?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Аааа ненови [re: A н r e л]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 20:36



И не само попита първи, ами и цвета си смени! ОК, печелиш каса Каменица! Ама и аз идвам! хаха

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Ноу си несериознанови [re: A н r e л]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:24



Не, бе. С Леос не сме пили специално и само двамата, а сме пили просто. Тук съм се виждала и с други и пак сме пили. Лека нощ.)



Тема Уффф и тинови [re: yф]  
Автор A н r e л ()
Публикувано11.06.02 20:26



бързо свиваш знамената!
Хайде лека нощ!

Гуш гуш - Телетъбис!





Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:39



Знам, разбира се, защо се заключи темата. Но самия факт, този на заключването, противоречи на правилата. На правилата, които всички тук размахват. Те затриха не само моята, а и други теми. Тази, за която говоря аз е техен, а не мой гаф. Темата е възпитана и без категории от моя страна към никого. Признавам единствената моя грешка - мисля логично. Логично и се водя от правилата, които бяха нарушени не от мен.
Стига, Ви. Тук няма конкретен отговор и досега на сто и незнам си колко си изказвания. Няма и да има. Това доказва моята, а не нечия друга правота. Но това дори не доказва моята правота, а логиката. Здравата, опираща се на правилата логика. Правила! Модераторите опровергаха себе си. Не мен, не уел, не някой друг, а себе си...
Останалото е друго... И аз много добре го знам. Имах търпение, изчаках, говорихме си, бе весело. Но конкретен отговор няма. Има нови правила.
Тъжно е, но се оказах права. Тъжно, но факт. Логика, факти, принципи. Това бе моята позиция. И не съжалявам въобще за това, че удържах. Принципа! Защитавах чуждите правила. А те си ги отрекоха.
Лесно е, просто, елементарно. Моята грешка е само тази. Аз се защитих. Те - не успяха. Факти. Пише си... Принципи! Принципи! Принципи!

П. С. Бушувам навсякъде. Това е натюрел



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 20:59



Жалко че хора ти се връзват на глупостите.

* Wake up !


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 20:51



Жалко за теб. Всъщност, ако се замислиш е жалко само за теб...
Нищо, де. Аз не ти се сърдя. Ти си готин, готин, готин. Гъди-гъди-гъди... Ха!
Спокойно, уел. Никога съм нямала проблем с теб. Нито с теб, нито с който и да било тук.



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 20:51



Тъжно ми става
Защото аз ти давам конкретен отговор, но ти не желаеш да видиш мотивите и действията, които мотивите са предизвикали. Не желаеш да го разбереш :-(

Заключването на твоята и други теми, не се ръководеше от най-горните правила, а от така наречените от Биклопс "временни мерки" за ... уж успокояване на обстановката. Така че не търси да напасваш темата си по оригиналните правила. С оглед на положението в клуба, модовете се опитаха да реагират адекватно чрез заключване. Но е факт, че това заключване самО по себе си, не доведе до умиротворяване. Оттук и последващите ти нетърпеливи въпроси и тиктакане :-Р

Разбирам, че си ядосана и наранена. Много добре разбирам. Разбирам мотивите ти, права си за себе си. Въпросът е, че не успяваш да оправдаеш действията на модераторите, защото "оправдаване" за теб означава "приемане". ОК, не е нужно да ги приемаш, просто осъзнай защо един човек реагира така, както реагира - защото всяко следствие си е имало причина. Осъзнай причините и оправдай следствията. Следствията в случая не доведоха до целта (умиротворяване). Аз например, разбирам защо ти така реагираш. Защото написаното от теб, е било заключено. Разбирам го. Ама... как да ти обясня по друг начин?

Мисля, че ти давам първия ясен отговор. Опитай се да го разбереш, да видиш кое до какво е довело. Защото не е приятно да има неразбории. Виж как никой вече не Споделя, няма къде - първа страница е пълна с щуротии. Това ли искаме за този клуб?

"Новите правила" - както ти ги нарече, бяха един вид отговор на въпроса ти "Защо". Но това беше несъпричастен отговор. Аз ти давам съпричастен такъв. Надявам се да разбереш.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: BИ]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 21:05



Не. Временните мерки на Б. се появиха като следствие на мое конкретно питане. Факти. Може да се провери по времето на постингите - моя и този на б.
Не съм наранена. Не съм и няма защо да съм. Пак ще се повторя. Не ме е еня за моя тема, бе. Стига глупости. Не искам тук да говорим за мен. Бих могла да ти кажа, уверявам те, на мен лично не ми дреме за написаното от мен. Не ми, защото, ако исках да пиша ще пиша някъде си...
Просто има провал и той не е мой. Не е. Нарушиха се правила в едикойси ден, в едиколко си часа и няма отговор. Принципен въпрос... Мога да споделя нещо тук. Правила съм го веднъж. Радвам се, че нямаше кофти изказвания, въпреки че съм пън...
Но това не променя фактите, логиката, моите или принципите на клуба. Разбирам те, но това не е моя лична тема, а принципна тема. Принципна. Аз защитих клуба, той се опроверга. Не ме е еня и за тая тема... Аз нямам драма тук. Тъжното е, че стана така. Но не аз съм причина. Аз не. Просто това е наслагване. Сега го отнасям аз, но съм с чиста съвест. Как по-истински да ти кажа, че съм истинска?!
Пън, идиот, кретен, но съм истинска. И това е правилната позиция, както пише в първия ми въпрос. Аз не съм проблем на този клуб. Та, аз пусках стихове, баси. И съм тук всеки ден. Те, модераторите, сгрешиха... Просто не уцелиха. Но не моята формула, а формулата на собствените си правила. Не аз нарекох уел някак си, а той мен и Лусид и един друг ник Джинджър. Е, аз кво да направя.
Аз седях и чаках - логика. Стига толкова. Да си отворим тема и да си говорим за мен, ако това е съществено. Опасявам се, че не е.



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 21:14



Имаш проблем само със себе си, ама кой да ти го каже, че да повярваш ... само на живота ще повярваш... горките ти близки.

* Wake up !


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: Well]  
Автор ()
Публикувано11.06.02 21:19



Ех)) Сладур!



Тема Re: Процедурно питане преди заключване...нови [re: yф]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.06.02 21:51



Тъй. Ей ти мойто обяснение.

Вчерашната ти тема за това как "съветската власт ке падне" е била заключена заради мен вероятно, защото виждам съм ти казал там колко си глупава. Обидил съм те демек, щото не е вярно :)
Затова са заключили темата - обидил съм те, а не може да се трие заради софтуерни проблеми, та остава само заключ, да не се джавкаме в нея. Ок ?

Ма сега мойто не те устройва вероятно ... мисля попада в графа"теми злепоставящи посетители на клубовете на dir.bg", в частта си за това, колко си ... кво беше там ... забравих...

Ма много съм лош, знаете ... само обиждам ... ми толко ми е акъла. От мен кво да се очаква ?!

В заключение ще ти кажа къде грешиш. Бързо обвиняваш хората в лоши помисли. По принцип се прави обратното. Предполага се че са доброманерени. И самият ти си добронамерен към тях. Само се има предвид възможността ... а се обвинява когато презумпцията за невинност е гръмнала.
Както ти каза някой обаче, ти си черногледа, за теб чашата ще е винаги наполовина празна ... а аз те моля, научи се да я виждаш наполовина пълна. Това е глупостта ти. Иначе край теб ще има вечни свади и подозрения. Щастието си убиваш така. Съдбата ти е в ръцете ти.

* Wake up !


Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор jjМодератор (млъкнал)
Публикувано11.06.02 22:05



Къде съм признавал за грешка на модераторстването??!!
Ти пък сега ми навираш думи в устата дето не съм ги споменавал.
Признавам, че Каузата на Съвета е Обречена, Защото Не Може Да Се Разчита На Добронамереност.
Запиши си това изказване и мисля да приключим темата, става ли?!

Всички теми бяха заключени не според правилата най-отгоре. Те важат, ако съществува клуб не като софтуер, а като съдържание.
Действията бяха затова да се разбере, че клуба не трябва да се скапва, но в момента явно ви е гот да скапвате. Заставам зад заключването на темите - ако ме считаш за виновен в нещо - нямам против.

Завеса!



Тема Re: Не си ми отговорил...нови [re: yф]  
Автор (Черна котка)
Публикувано11.06.02 21:53



Уф. Така е наистина както изглежда от твоята гледна точка. Модераторите разбраха, че са направили грешка със заключване без обяснение (надявам се). Това стана след като заключиха И твоята тема, и след като твоето последвало питане се появи. Тогава разбраха, че трябва да има пояснение. И поясниха (ти прие обяснението като нови противоречиви правила). Но разбирам, че обяснението беше поднесено студено. Ти го възприе като нелично, несъпричастно и враждебно. Мисля, че това си беше в реда на нещата, тоест, нормално.

Видях, че нямаше изричен отговор, въпреки че имаше опити за такъв, но поднесен небуквално. Опитвам се да съм максимално обективна. Не си никъв кретен, баси, не ми казвай че си кретен, щот тогава аз какво пиша и какво обяснявам... Гледам, че имаме една ситуация, една поредица от факти, и тя бива тълкувана по два различни начина от две различни страни. Опитвам да ти дам ясен отговор. Надявам се да го осмислиш. Понеже искам ей тука на, да ме заплюеш ако желаеш, но и аз съм един от тях, от онзи там съвет, от "заклеймяваните". Всъщност, от инициаторите на клуба. Нищо повече. И затова знам какви бяха причините за заключване, и затова се опитвам ясно да ти отговоря, за да изясним недоразуменията. А следствията от мод. действия видях (и донякъде предвидих, не се изкарвам кой знае какво, но ми мина през главата какво може да се случи, това е от дълги наблюдения по клубовете и малко тесен опит).
Е и? Какво да правим? Завинаги ли да останем врагове?

Видях всичко. Видях кой кого как нарече. Взех отношение където пожелах. Мисля, че то е видно.
Модераторите сгрешиха - не уцелиха Твоята формула всъщност - така мисля, и знам, че не си съгласна (иначе се опитаха да уцелят формулата за умиротворяване, друг въпрос колко успешно). Но колко е лесно за един Човек да уцели формулата на друг Човек дори и в живота? Пък за тук да не говорим, където няма усмивки и намръщвания (освен жълти понички), няма език на тялото. Често има неразбиране, понеже не всеки умее писмено да комуникира Точно това, което има предвид. Ами че то и в живота е така. Недоразуменията, неправилното разбиране на мотивите на другия са основно нещо в развалените човешки отношения.

Не желая да ставам патетична, затова ще спра дотук. Но ми се струва, че виждам отстрани двата "лагера", и също ми се струва, че "войната" е безсмислена вече, и също безплодна.

Ако искаш да говорим за теб, ще говорим, може и в друга тема. Ама тя ще трябва да е бая необятна :-) като всяка личност, която е личност. Чест ти прави, че не използва обидни думи. Е, за това верно!

Ми... нямам какво друго да кажа. Надявам се да останеш тук, и да бъде както преди. На мен ми харесваше.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 11.06.02 21:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.