Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема abe kfoti e che....нови  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано07.06.02 16:38



povecheto ti poznati i taka narecheni priyateli, s koito uj potdurjate vruzka se seshtat za teb na rojdeniqt ti den! pri men pone e taka. hora koito mislq che veche ne me pomnqt, mi se obajdat...mnogo e tupo taka. na den drug put mi zvunqt 5-6 choveka.....a sega 20-30

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: abe kfoti e che....нови [re: mireto:)]  
Автор Kpъr ()
Публикувано07.06.02 16:51



че какво ще ги правиш всеки ден по 20-30? не те притесняват всеки ден, сещат се за теб само един път някои хора...



Тема super eнови [re: mireto:)]  
Автор Lucid (clair de lune)
Публикувано07.06.02 18:35



Jesus, да ти имам проблемите...
Мен ме забравиха дори майка ми и баща ми на 18тия ми рожден ден...
А пък иначе как се кефя, че не спира телефонът да звъни - и на всички се радвам, особено, ако дълго не сме се чували... това е прекрасно, че са се сетили...
И честито!!! Аз нещо съм пропуснала...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: abe kfoti e che....нови [re: mireto:)]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано07.06.02 19:42



Подразбирам, че си контактна личност.
Иначе при всички е така. Аз обикновено се размазвам, като ми се обади някой познат, с когото сме прекъснали активна връзка преди време...
Иначе обикновено и по-малко от 2-ма души ме търсят на ден.

Казах.


Тема Re: abe kfoti e che....нови [re: mireto:)]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано07.06.02 20:53



що да е кофти..искаш всички, които се сещат за теб на рожденния ти ден да ти се обаждат и всеки ден?..или и на рожденния ти ден да се сещат за теб само тези, с които постоянно контактуваш :-))
Има хора, които ценим , но нямаме възможност да контактуваме с тях по-често..всеки си има някакво най-близко обкръжение и разполага само с определено време...но това, че са се сетили за теб на рожденния ти ден означава, че все пак мислят за теб...радвам се, че има толкова хора, които са преценили, че си личност, която заслужава да бъде отделено нужното време за да те поздравят



Тема Re: super e [re: Lucid]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано07.06.02 22:33



mersi, ama na mene ne znam shto mi stava gadno:(

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: abe kfoti e che....нови [re: дъждoвнa]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано07.06.02 22:35



:) 10x, ama iskam vseki den da mi se obajdat horata koito se seshtat za men.......

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: abe kfoti e che....нови [re: mireto:)]  
Автор Lucid (clair de lune)
Публикувано08.06.02 00:25



... а не искаш ли малко множко - от хората...
... знаеш ли за колко хора се сещам всеки ден... а понякога им се обаждам само по веднъж годишно, че даже не е и за рождените им дни...
Което не означава, че ги обичам по-малко или че не ме грижа за тях... Просто истинското приятелство няма нужда от подобни доказателства - него го има дори и след месеци и години мълчание... То не зависи от времето и пространството, нито изисква...
Знаеш ли колко ми се иска, хората,които обичам, да бяха около мен. Но голяма част от тях не са, не са били и може би няма да бъдат... А мен ме върти шайбата и понякога даже на себе си не мога да обърна повече внимание от 2те минути, за да си измия сутрин зъбите насаме...
Не знам. Мисля си, че не бива да сме толкова честолюбиви и да имаме изисквания към хората... и ще ни е по-лесно...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: abe kfoti e che....нови [re: mireto:)]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано08.06.02 14:47



Мен пък ми е много гот изобщо като се сетят за мен....Представяш ли си мои приятели с които поддържахме редовно връзка не се сетиха да ми честитят рождения ден.След това като има казах че еди кога си съм имала рожден ден...те пак не ми честитиха макар и закъснели!Много се обидих...и незнам дали ще простя...все пак ги мислих за нещо повече,.,.а те...поредните!Радвай се че поне са се сетили!

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"


Тема Re: abe kfoti e che....нови [re: zvetenze]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано08.06.02 19:02



be za se radvam, ama shto se kogato ima povod?!

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.