Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 24.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Женски бюлетиииннови  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано06.06.02 12:26



Всеки първи четвъртък в месеца аз съм жена и се гордея с това!

Разбрах го преди няколко години. Още със събуждането си почувствах нещо особено. Виждах повече цветове, бях по-отпусната, първата ми работа беше да се гледам в огледалото около 2 часа и да мисля дали съм достатъчно хубава. При контакт с други хора забелязах, че съм по-миролюбива и гальовна. Вече не бях чудовище!

Духовно чувствах доста особености, но физическите бяха повече. Поне на първо четене. Забелязах, че харесвам бельото ми да е неудобно, но и да ми се отърква в задника максимално надълбоко. И аз не знам защо, имах нужда от някакво чувство на тапичка отзад и без него не се чувствах доволна. Започнах да нося много неудобни обувки. С тях едвам се ходи, но за сметка на това на мъжете им харесват повече, отколкото ако сложа просто едни хубави и удобни маратонки например. Забелязах, че всеки първи четвъртък съм си истинска жена.

Гореописаното не ме притесни, напротив. Използвах възможността да разбера какво им е на жените и дали наистина има капка разум в тях.

След дълги размисли установих, че жените като цяло са простовати, но за сметка на това са и доста нежни и обичат да плямпат здраво. Начесване на езика. Чувството на начесване беше същото като желанието за изрязани гащи, които да ми начесват дупето. Най-накрая разбрах кое как работи при жената и защо се случва. И ето и обяснението на феномена "свалени гащи" при жената! Забелязали ли сте, че ако имате късмета някога да накарате една жена да си свали гащите, то веднага след това тя желае да я начешате я вагинално, я анално. Обяснението е просто - махайки своите гащи, тя започва да чувства един ужасен гъдел и хваща първото твърдо и остро нещо под ръка (или под уста) защото я сърби та две не вижда. От личен опит ви го казвам - сърбежите са лоши. Нищо, че се преебаха на Италия 90.

Жените сме си мъченички на съдбата. Проклиням четвъртъка, в който се събудих бременна. Добре, че в петък нищо ми нямаше. Ходех срамежливо по улиците, а някакви простаци ми викаха "каква майка, какво нещо", а някои сипеха обидни реплики като "тва майка ли е или баща". Ужас ви казвам. И нали се сещате как става всичко това - те ми подвикват, а аз ходя нещастна и полуразплакана с изрязани гащички в гъза и обувки, с които се чувствам смехотворно - някакви нелепи кокили, но нали на мъжете им харесва така.

Този четвъртък ми е най-гадния досега. Сънувах как Ивайло Андонов вкрваше на левски и после как козируваше и при събуждането си все още видях радостта на сектор Г, само че, между краката си. Вие знаете ли какво е да ви кърви системно тялото цял живот?! И то по график на всичкото отгоре!


Господ се е подиграл грозно с жените, ама да видим какво би направил той ако изчезнат. Тоест, дано не изчезнат, че кой знае под каква форма ще си прекарвам всеки четвъртък с неговата фантазия.

Обичам отборите с дълги ланги. Сенегал, а сега и Камерун. Искам да ме обладаят. Искам да ме начешат след като съм склонила да си събуя гащичките.

Бог


Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор ()
Публикувано06.06.02 12:31



Е, после защо харесвам мъжете. Няма такъв въпрос. Обожавам мъжете! Бравос!
Склонила - махни този глагол накрая. Това става без увещания... ))



Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: yф]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано06.06.02 12:56



Да, скъпа, и аз харесвам мъжете.

Бог


Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор ()
Публикувано06.06.02 12:49



С един твой приятел пътуваме във времето... Присъедини се. Виж! ))
Браво за текста!



Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: yф]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано06.06.02 12:56



аз я посъветвах да го пусне в клуба, тоест тя склони, така да се каже:))))



Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: freestyler]  
Автор ()
Публикувано06.06.02 12:58



Нали не ви преча?! Да не стане като в онзи текст с Анчето?)))



Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: yф]  
Автор 8. Cтoичkoв (Deadly)
Публикувано06.06.02 13:10



Присъствието ти е чудно, душичке блага.

Бог


Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор ()
Публикувано06.06.02 13:14



Твоето, и на твоя приятел))) Аз тихичко на третия ред чета програмата и чакам за автограф. Ще има да разказвам после...))



Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор OPY (...ан от вятъра)
Публикувано06.06.02 13:24



.....................Браво....хареса ми... трябва да помисля точно какво, но определено се забавлявах от нещо .....
Със сигурност поне при утрешното ми събуждане......ще се оглеждам за сектор Г........



Тема Re: Женски бюлетиииннови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор Бялo цвeтe (непозната)
Публикувано06.06.02 15:41



"Girls Can Wear Jeans,
Cut Their Hair Short,
Wear Shirts And Boots,
It's O.K. To Be A Boy,
But For A Boy
It Looks Like
Being A Girl Is Degrading-
It's Using That
Being A Girl
Is Degrading.
But Secretly,
You'd Love To Know
What It Feels Like,
Wouldn't You?
What It Feels Like
For A Girl.

Do U Know
What It Feels Like
For A Girl
In This World,
For A Girl,
In This World..."

/Madonna/

It's Not The Beginning Into The End-
It's The Return To Innocense!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.