Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Искам да попитам...нови  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано06.06.02 10:18



Какво е за вас ИНТРИГАТА....и какво значи интрига в клубовете в чата и прочие виртуалности...аз лично мисля че само хора на който им липсва реалноста могат да намират тук интриги..който така са се слели с РС.та си че никовете започват да означават много за тях...извинявайте но ми звучат смешно изявления от рода"Ах каква интрига в еди кой си клуб"..или "Днес в чата един ми скъса нервите" аз ли съм ненормална но така си мисля..ами живейте повече с реалноста ...малко ли са ни интригите там...че и тук нови да градим

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Интересно... [re: !Блyдницa]  
Автор ()
Публикувано06.06.02 10:43



Интригата погледнато отвисоко и за тези места е да те сметнат за монитор, омотан в кабели.
Иначе си помислих как ли щяха да звучат думите на Христос - Вие ме видяхте и повярвахте, блажени ония, които без да ме видят са повярвали - отнесени към това пространство. Аз защото съм тотален буквалист във всякакъв смисъл каквото и да чета, каквото и да ми се каже - не вярвам. Това не види ли око, не пипне ли ръка - не ми го хвали, не ми го дроби. Освен това изпитвам някаква смесица между нежност, отвращение и съчувствие към т. нар. интриганти.
Ама това е най-вероятно, защото съм ниска, набита, кривогледа, плешива и пъпчива. А всички други са руси, синеоки, красиви, умни, находчиви и разбира се - на сто юзъра се падат по 64 поета, 53 поетеси, 87 писатели, 47 гениални програмисти, 99 мачовци, 87 батковци, 23 най-малко философи и още горе-долу толкова титани на мисълта и словото. И се примирявам. Седя, чета тези откровения на тези хорица и се гледам в огледалото, и ми се плаче... Е, така. Реве ми се. Тук няма нито един кретен, нито един глупак, нито едно леке и ми е самотно некак си.



Тема Re: Интересно...нови [re: yф]  
Автор Kpъr ()
Публикувано06.06.02 11:26



много хубаво отговорче...



Тема Re: Искам да попитам...нови [re: !Блyдницa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано06.06.02 11:35



Майкъл Крайтън "Терминал", действието се развива 1964та...



Тема Re: Уф...нови [re: Kpъr]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано06.06.02 11:56



Мда. Съдържа в себе си 80% от тукашната мотивация.

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Уф...нови [re: Vrooom]  
Автор ()
Публикувано06.06.02 12:11



А остатъкът?



Тема Re: Уф...нови [re: yф]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано06.06.02 12:18



се забавлява

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Уф...нови [re: Vrooom]  
Автор ()
Публикувано06.06.02 12:29



))) Това е тайна.



Тема aham ...нови [re: !Блyдницa]  
Автор outfaced (познат ;-))
Публикувано06.06.02 12:37



vsichko zavisi dokloko purvo se vruzvash ... ima hora vruzvat se na
kvoto i da im kagesh ili napisheh :) ne che sa kofti hora ... ama to
si e kofti za tja spored men ...
gotino e ako moegsh da poglednesh na vsichko tova otstrani, edin vid
malko isledvane na harakterite na kvi li ne hora ... neta predlaga neverojatna
vuzmognost za tova ... prosto da vidish kakvi hora ima po belija svjat
ili kakvi im se iska da budat ... interesno e, na men pone ... razni horarazniideali, razni sudbi ...
zatova i predimno cheta :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.