Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кой натупа клуба? Я веднага да си признае...:)нови  
Автор !!Asen_X (Случаен минувач)
Публикувано05.06.02 21:38



Влизам тука и гледам ...шаш и паника. Някой делнал част от темите!?! Ко се прави в такива случаи дами и господа? ОСТАВЯТЕ АДМИНИТЕ ДА СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА!!! На тях това им е работата - да се грижат за клуба и да се оправят с подобни проблеми. А вие тука сте почнали да виете на умряло и да питате ама ко става та ко става. Ми оставете ги да се оправят пък после каквито са милички, ще ви обяснят.
Така ...кой е делнал клубчетоооо. Гледам го, че jj знае кой. Ако иска ще каже, ако иска няма да каже. Пък и да каже какво ще направите тогава ....ще се леят пак купища виртуални заплахи. Ми то, келешчето, което е надробило клуба, това и иска ....някой да му обърне внимание. Ми т`ва е ....що ще му играете по свирката? Искал да трие, можел да трие ...ми трил е. Вината не е на админите ...вината е в софтуера.

Спомням си, преди време беше много модерно да се бърника из чата на дира - Лафчето. И понеже на мене тогава акъла ми се събираше в чаена лъжичка ..и аз бърниках ...ама ми дойде акъл поне за супена лъжичка ...и казах на админите къде са дупчиците във софтуера .....та ся проблемс нема там. Ама има тук .... Пълно с дупкииии ....и не само модераторите ги знаят ...там е проблема ... Знае ги всеки който си е направил дори мъничък екстеримент с ftp клиент .... елементарноооооо ... Но и да си чеша езика и пръстите в писма и теми към администрацията на дира ..все тая .... Както и да е ...

Ако пак се случи подобна глупост ....оставете модераторите да се оправят и не тъпчете клуба с излишни простотий ....кой какво как къдеи защо ......голема работа ......

Ако мога да помогна с нещо ...карайте наред ...:)

Иначе ....модераторите реагираха адекватно ....както виждате клуба си е цял целеничък ....Недоволни?

Едно сърце, една душа, един живот, една съдба, една любов, една борба.


Тема Re: Кой натупа клуба? Я веднага да си признае...:)нови [re: !!Asen_X]  
Автор (Черна котка)
Публикувано05.06.02 21:59



E кога бе, батка успя да свършиш това? Че ти ся влизаш, а клуба си е тук отдавна.
Стига си давал акъл, и без това имаш само супена лъжица от него.
Голямо фукане, голямо нещо! От такива като теб ни е писнало.
Ако просто ти липсва аудитория да се фукаш, иди другаде. ОК? Ако не, тогава почвай да споделяш! :-)))

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 05.06.02 22:03.



Тема Re: Кой натупа клуба? Я веднага да си признае...:)нови [re: !!Asen_X]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано05.06.02 22:11



Да, прав си, дупки има, но си чакат причината за фиксване. Иначе те не са безизвестни. Но точно тези дупки, защото са валидни само за модератори, никой досега не е и помислял, че ще станат заплаха. Виж, това за фтп-то звучи интригуващо, наистина.

Иначе обсъждането няма смисъл, защото няма да помогне. Нека правим смислени неща.

Казах.


Тема ВИ [re: BИ]  
Автор !!Asen_X (Случаен минувач)
Публикувано05.06.02 22:20



Да свърша кое ???
Акъл не давам....просто се чудя защо не оставяте модераторите да си свършат работата без да ги занимавате и да ми търсите сметка кой и защо е скапал клуба.
Никъде с нищо не се фукам. Единственото ми намерение е да помогна от техническа гледна точка с нещо ако мога. Но с това ще занимая само и единствено модераторите и то ако те пожелаят да ме чуят.
Определено не мога да разбера теб с какво съм те провокирал да напишеш подобен коментар...
Ако нещо ти преча или те дразня ....ами не ме чети. Ако с нещо дразня аудиторията тук ...вярвам че модератора ще ми изтрие темата. Това е негово право и аз за разлика от повечето тук, няма да седна да се оплаквам че са ми изтрили темата и т.н. ...Те си решават за кое има тук аудитория и за кое не и не е наша работа да им се месим ......както в изтриването на дадена тема .....така и в правото им да разгласят или не, кой е вредил на клуба ...

Едно сърце, една душа, един живот, една съдба, една любов, една борба.


Тема Re: Кой натупа клуба? Я веднага да си признае...:)нови [re: jj]  
Автор !!Asen_X (Случаен минувач)
Публикувано05.06.02 22:18



Именно ....аз също смятам, че няма смисъл от обсъждане. Случилото се касае само модераторите. А ако хвърлиш едно око на първата страница сега ..виждаш, че в повечето теми се обсъжда именно случилото се.

Едно сърце, една душа, един живот, една съдба, една любов, една борба.


Тема Re: ВИнови [re: !!Asen_X]  
Автор (Черна котка)
Публикувано05.06.02 22:28



Клубът е възстановен вече от няколко часа. Суматохата отминава. Не разбирам целта на точно това твое участие и предложенията ти. Ако темата е предназначена за модератор, напиши му бележка. Не разбрах овации ли очакваш или какво.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Кой натупа клуба? Я веднага да си признае...:)нови [re: !!Asen_X]  
Автор (Черна котка)
Публикувано05.06.02 22:42



Нормално е. Абсолютно.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re:нови [re: !!Asen_X]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано06.06.02 02:00



Виж, може да е глупаво, че се намесвам, но моля да извиниш ВИ. Когато има неразбории, новите никове се появяват предимно с благородната цел да ни помогнат като ни изядат с парцалите. Стана нещо нормално човек да настръхва пред нов ник. Това е.

Здравей. И благодаря.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема Аз ...нов ник ?!?!?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор !!Asen_X (Случаен минувач)
Публикувано06.06.02 03:58



В този клуб пиша рядко ...и то почти само и единствено коментари към тези на други потребители. Иначе мястото в което се подвизавам е клуб Любов.
Влизам в клубовете на дира, от тяхното създаване. Имало е моменти в които не съм се вясвал за по два-три месеца. Смятам, че съм доста далеч от понятието за "нов потребител"
Никого с нищо не съм тръгнал да плаша. Винаги съм бил и ще съм коректен и толерантен към всеки го в този или в който и да е клуб и винаги съм уважавал чуждото мнение. Дори на нападки рядко отвръщам.

Ако някого с нещо съм засегнал в този случай, ще поднеса извиненията си, стига да ме уведомите с какво съм ви бръкнал в здравето.

Нужно ли беше, да се пишат десетина теми, свързани изц;яло с проблема, възникнал тук? Не можеше ли да изчакате модераторите да обяснят за какво иде реч, а не да се сипят въпроси и анализи за станалото. Това ми беше идеята за изказването ми тук, за което вече почнах направо да зъжалявам.

Едно сърце, една душа, един живот, една съдба, една любов, една борба.


Тема не се разбрахте с Безсъннанови [re: !!Asen_X]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано06.06.02 07:53



тя имаше предвид нов за клуба ник. а не че си нов за клубовете изобщо. някои също влизаме доста отдавна и те познаваме още от ония времена
добре дошъл си тук

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.