Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема За разведряване на обстановкатанови  
Автор Lucid (clair de lune)
Публикувано04.06.02 22:47



... Искам да ви кажа, че ви обичам.
Искам да ви кажа, че този клуб беше и ще бъде оазисът на дир-а. Онова кътче, където всеки е такъв, какъвто е. Уютно, приятелско и тихо място. И отстрани си личеше, защото са ми го казвали.

Загубените текстове са бели кахъри. Ще ги върнем. Ако не ги върнем - ще си напишем нови... малко ли са ни талантите... В архивите е даже и историята на моята любов... вие бяхте първите, с които споделих. Благодаря ви.

Спи езерото

Едно стихотворение
протяга към теб
лебедова шия,
и ти...
... Не ми отговаряй.
Ти си стихотворение


Беселин Вълев


Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: За разведряване на обстановкатанови [re: Lucid]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано04.06.02 22:51



Lucid
с теб съм
всички сме с теб и всички
ще създадем едно още по-добро
кътче в дира. заедно

Редактирано от Satriani на 04.06.02 22:52.



Тема Re: За разведряване на обстановкатанови [re: Lucid]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано04.06.02 23:07



тъжно ми е някак си....все едно бомба паднала...едно пусто...тихо..всеки подозира всеки...тягостно....
не ми е за темите...все пак всеки си е извлякъл поуката...яд ме е че някакъв си там оръфляк се възползва от положението си и се подигра с нас....и защо по типично български манталитет трябва да се изсерем на метеното?! завист ли е това, комплекси ли са ...не знам..но със сигурност е болен мозък



Тема Re: За разведряване на обстановкатанови [re: Ginger]  
Автор Lucid (clair de lune)
Публикувано04.06.02 23:22



Мило. Не е така. Не всеки подозира всекиго. Не се и налага.
Нали пуснах тема за разтуха... я ми се усмихни!
На всички ни е тъжно - по една или друга причина. Но такива неща се случват. И не са болка за умиране. Това сплотява. Важното е да запазиш усета си за хората, а той зависи само от теб.
Каквото и да е - то е проблем на извършителя.
Наш проблем е сега да се стегнем и стига глезотии... нали всички са живи и здрави? /Нищо, че като влязох щях да получа аритмия.../
Хайде, наздраве!

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: За разведряване на обстановката [re: Lucid]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано04.06.02 23:23



и аз се шокирах бая...а тази вечер бях решила да наваксам с пропуснатите мнения и теми защото нещо не ми остава време....а то какво....влизам и не мога да разбера къде съм.. едни странни заглавия..викам си ще отида на 2ра страница...опс, то няма такава....и направо щях да глътна монитора от изненада... ама вече разбрах кой е и главния заподозрян...но пък и друго ме ядоса...появиха се сякаш от нищото никове от други клубове да злорадстват...тъпо, а?! даже и един модератор....да се чуди човек тоя как са му дали такива права...то и извършителя ....потенциалния бил такъв... май трябва чистка на модераторите....нещо много им идва нета май...ама нашите са си още добре
п.п. скъсали са ме на изпита....ама аз ти казах...днес нещо не ми е ден май
ама наздраве щом си рекла!



Тема горе главатанови [re: Ginger]  
Автор Lucid (clair de lune)
Публикувано04.06.02 23:43



На мен пък съвсем не ми е ден. Понечих да ти кажа нещо, ама реших не в тазу тема. Да е чистичко като дойдат другите...
Моля те, каквото и инфо да имаш, не спекулирай с него. И не се ядосвай. Станалото - станало. Винаги може по-зле.

Аз съм на Bloody Mary... ти? Какво да ти забъркам?

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: За досговняване на обстановкатанови [re: Lucid]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано04.06.02 23:44



да не пускам нова тема че ще стане съвсем мазало....ама тук гъмжи от сноби бе! и да не е посмял някой да ми направи забележка сега че се оплаквам! имаме си вече отбрано общество, чакам да открият и банкова сметка където да си превеждаме членския внос....егати смешниците! за недоразбралите...щото снобите на клуба прекалиха вече....след днешната гавра с клуба отличниците на Споделено са се събрали в лафчето и си хортуват сладко, сладко...и когато просто един член на клуба разбирай аз поиска да присъства му беше отказано! и що?! а?! ми....а де?! ха.....смешници... дано да не ме посочат с пръст и да кажат че съм предателка...ама и да го направят дреме ми!
всъщност..беше ми приятно..по принцип..вече ми е тягостна обстановката....ще се навъртам да видя до къде сте я докарали..май няма да е много далече с тези снобски обноски....ама кой знае..
хайде със здраве!



Тема аманнови [re: Ginger]  
Автор Lucid (clair de lune)
Публикувано04.06.02 23:47



Джинджерке... стегни се!
И стига си се тръшкала... на всички ни е нервно... не наливай масло в огъня. На мен също отказаха. Разбирам ги. Имат си причини. Просто приеми.

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: За разведряване на обстановкатанови [re: Lucid]  
Автор dorzi (непознат )
Публикувано05.06.02 00:06



Ако тук се пише за поддръжка на клуба искам да се разпиша и аз :)
Признавам си, че рядко пиша в този клуб /а и не само в него/, но ми беше приятно да чета темите и мненията. Някак си тук се опитвах да опозная други хора, да чуя и тяхните мнения по редица въпроси ... и т.н., които вълнуват и мен...
Но ...



Тема няма "но"нови [re: dorzi]  
Автор Lucid (clair de lune)
Публикувано05.06.02 00:01



Клубът утре сутрин е като нов
Питие?

Who does not love too much, does not love enough - Pascal



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.