Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Здравей, Бръмнови [re: Mepлин]  
Автор (Черна котка)
Публикувано26.05.02 14:47



Няма смисъл.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Здравей, ВИнови [re: BИ]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.05.02 15:49



Ти винаги си ме разбирала. Сама виждаш... по-лесно е да го кажеш, отколкото да го направиш... винаги е по-лесно. Точно такова мнение като твоето ми се искаше да прочета. В такива моменти, когато е наложително човек да разруши нещо, но му е трудно и болезнено, някой трябва да му помогне да замахне. Дано и останалите в темата ми правят същото.




Тема Re: Здравей, Лунови [re: shto ne]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.05.02 15:50



В случая тази страница не е по-важна от другите, но е по-любима.




Тема Здравей, Vroоomнови [re: Vrooom]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.05.02 15:52



Истината е, че боли и от двете - и от четенето на страницата, и от късането й.




Тема Здравей, mushmorokнови [re: mushmorok]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.05.02 16:06



Привързаностите... незнам дали си улавял това, но малко хора могат да бъдат волни птички. Повечето хора живеят с привързаностите си и лично аз не намирам това за слабост, напротив - привързаностите са тези, които ти дават някаква сила, някакво чувство за солидност. В моя случай естествено това се е изродило до някаква пошла зависимост, но добре, че ми припомни за себеуважението. Благодаря ти!




Тема Радвам се да те видя!нови [re: Mepлин]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.05.02 16:12



Здравей, Мerlin. :)

Аз придавам по-голямо значение не на самите думи, а на смисъла, който носят. Дали се казва 'връзка' или 'отношения'... какво значение има - нито думата 'връзка' ще направи по-вързани двама души, нито думата 'отношения' би ги направила по-свободни.

Ще продължа да чета книгата със същото опиянение, с което го правех и преди. :)

И извинявай за онзи път, но наистина не бях в състояние...




Тема Re: Да скъсаш страницата или да продължиш да я четеш?нови [re: Ginger]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.05.02 16:19



В такива моменти разбирам колко ценни могат да бъдат клубовете.
Благодаря ти, мила Ginger!
Нямаш представа колко добре ми подейства мнението ти!




Тема Re: Да скъсаш страницата или да продължиш да я четеш?нови [re: Arлиka]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.05.02 16:29



Ето нещо такова се опасявах да прочета.
Знам, че трябва да затворя страницата, защото иначе всичко останало е липса на самоуважение. Знам, че ще ми донесе болка, защото вече съм правила почти успешни опити да я изгоря, но пък тя страницата усещаше и в последния момент успяваше да ми неутрализира пироманските идеи.
Интуицията... аз много уважавам моята, защото не се сещам да ме е подвеждала, но тук решението трябва да се вземе на разумно, а не на интуитивно ниво.




Тема Re: Да скъсаш страницата или да продължиш да я четеш?нови [re: Лy]  
Автор Arлиka (недоверчива)
Публикувано26.05.02 18:12



Стана интересно! Интуицията или разума. Колко пъти разума те е карал да извършиш неща, за които после си съжалявала...?
А колко пъти разчитайки на интуицията си вземала безразсъдни решения /малко силна фраза, но имам за цел да подчертая/ и те са се оказвали благоприятни...?
Добре!
Сега така. Наясно си, че това, на което си в притежание в момента те тревожи някак или не ти носи положителна емоция. Обаче си склонна на компромис. А дали си струва тогава? И изобщо, така наречената страница струва ли си и заслужила ли е такива жертви...?

ПП Виж, аз също като теб постоянно си задавам въпроси това, как и защо. Труден е момента, когато се налага да вземаме важните решения, но в крайна сметка всичко опира до... смелост.

Аглика


Тема Re: Здравей, Бръмнови [re: BИ]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано26.05.02 18:52



Така де. Няма смисъл.

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.

Редактирано от Vrooom на 26.05.02 18:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.