Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 30.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема да живееш с двама душинови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.05.02 22:01



как приемате това - да обичаш двама души? или по-прозаично казано - да има двама души, с които се срещаш, аре, бе, стига съм го усуквала - да имаш две гаджета?

случвало ли ви се е? виждали ли сте го? какво мислите за това?

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 18.05.02 22:02.



Тема Re: дя живееш с двама душинови [re: Джeйн]  
Автор sofianka (original)
Публикувано18.05.02 22:06



а не ти ли се е случвало с 3? на мене-да.а връзки "елха"?
имах през времето няколко "двойни връзки". нормално е.
пълноценните връзки на тоя свят не са много често срещано нещо.ако не ти е комфортно разкарай и двете

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: дя живееш с двама душинови [re: sofianka]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.05.02 22:09



хм..., там е работата, че ми е комфортно. само ме гложди мозъкът. мисълта сиреч. че не е редно.

IMAGINE...


Тема Re: дя живееш с двама душинови [re: Джeйн]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано18.05.02 22:11



кое - имането или премълчаването? (ако има премълчаване)

_____________________________
Do not disturb! Already disturbed..



Тема Re: дя живееш с двама душинови [re: koroviev]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.05.02 22:17



имането е комфортно.

премълчаването - определено не. единият знае, другият - не. значи премълчаване 50%. което не значи, че е комфортно. все едно да кажеш - "на 50% ми е комфортно". ха-ха...

IMAGINE...


Тема Re: дя живееш с двама душинови [re: Джeйн]  
Автор sofianka (original)
Публикувано18.05.02 22:22



Извинявай,че отклонявам темата/ти така или иначе като всеки човек може да си кюташ с гузна съвест и да ти е кеф/ , но идвам да погледна темата след има няма 2 минути и цели 20 души погледнали в нея!!!!!!
това възможно ли е ,да не би да им неврастеник наоколо дето отваря ли отваря. невероятна посещаемост простонякяк недостоверна чак.

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: дя живееш с двама душинови [re: sofianka]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.05.02 22:25



хм..., защо към мен се обръщаш? предполагам, не мислиш, че сама си я отварям, за да виждам гузната си - според теб - съвест четат, явно хората, но не искат да кажат нищо. защо - имам хипотези, но искам да чуя твоята

IMAGINE...


Тема Re: дя живееш с двама душинови [re: Джeйн]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано18.05.02 22:25



значи - лично за мене си неказването на нешо което друг подозирам че би искал да знае ако вече го знаеше, или на нещо което има верятност да сметне че го засяга ако го знаеше - е еквивалентно на лъжа :)
но това разбира се е само за мене си - моите вярвания са измислени да правят единствено и само моят живот по щастлив, и затова и не ги слагам в/у други.

_____________________________
Do not disturb! Already disturbed..



Тема да, лъжа е...,нови [re: koroviev]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.05.02 22:27



... но питането ми беше за друго - за самия факт - да си с двама души - а не за това кой знае и кой не. малко различно е.

IMAGINE...


Тема Re: да, лъжа е...,нови [re: Джeйн]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано18.05.02 22:30



ами - питах за премълваването или имането (на 2ма) именно за да разбера за кое става дума - в имането не виждам нищо лошо (пак за мене става дума)- в които и да е аспект.

_____________________________
Do not disturb! Already disturbed..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.