Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Условно постави тя темата...вярнонови [re: Coня]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 15:38



това е глупаво и не го разбирам - да имаш двама души, т.е. паралелна връзка - и да ги ревнуваш и двамата. това за мен е двойният аршин.

а верността понякога наистина е равнозначна на окови. ако е самоналожена вярност, а не осъзната вътрешна потребност.

IMAGINE...


Тема Re: Условно постави тя темата...вярнонови [re: Lucid]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 15:40



страхът от загуба на какво? от загуба на Другия? и като ти си му верен, предопалагаш, че и той (трябва да) е такъв?

IMAGINE...


Тема и аз така го усещам, ...нови [re: Mepлин]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 15:44



...но понякога т.нар обществено мнение сякаш ми е инжектирано в главата и се надига вътре у мен да ме тормози. не говоря за съвест, неее! съвестта ми е чисто. говоря за въпросите "редно ли е", "какво ще кажат хората" и т.н. е, затова запитах - за да си кажат хората

IMAGINE...


Тема и аз не знам...нови [re: Бykвитe]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 15:48



...далисе оплаквам. че не се хваля - не се. обаче оплаквам ли се, или споделям... не знам.

не обичам поставените ребром въпроси. не обичам не само да ми ги задават, а не обичам да ги задавам и аз. човек трябва да върши нещо поради своя вътрешна потребност, а не защото аз го принуждавам.

IMAGINE...


Тема Re: да живееш с двама душинови [re: Джeйн]  
Автор PYTHON ()
Публикувано19.05.02 15:49



neeeeeeeeeee
nikoga ne mi se e sluchvalo
majtap be

mi normalno e da si imash 2-3,4....
kato sa levaci
edin za edno ,drug za drugo....
ama ako ti se sluchat dvama pecheni ....
she te smachkat

бягащ кон,танцуваща жена,платна в океана


Тема ето, виждаш ли...нови [re: KAHEЛA]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 15:51



...значи и на теб се случва защото аз не говорех за едното излизане - само заради единия секс. питането беше точно за обичането. другото са елементарни неща и не виждам нищо за питане.

а защо не искаш нито единия, нито другия - нали ги обичаш? или не можеш да избереш кой и предпочиташ да избягаш от ситуацията?

IMAGINE...


Тема Re: Може, що да не може.нови [re: NEVlNna]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 15:54



ако обичаш и двамата еднакво, как ще избереш кого да оставиш и с кого да си?

в отказа да бъдеш обичан колкото някой друг съзирам вид страх. страх от конкуренция. страх от сравнение с друг. неувереност в себе си, че няма да издържиш сравнението.

IMAGINE...


Тема Re: .............нови [re: Coня]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано19.05.02 15:55



то така и става в живота от два стола на един със закована гумена пишка в средата ........е преди много години имах такова гадже дето си имаше друго гадже.........поослушах се поогледах се почаках малко ама пичите въшки дето ми лепна ми дойдоха в повече и бързо бързо се изнесох.......... е впоследствие разбрах че другата и голяма любов междувременно се е тайно оженил и така дълго време, няколко години общата ни изгора се моташе като глуа кучка ударена с мокър парцал.........не съм я виждал с години та да знам въобще как и е потръгнал живота.........

незабележим

Редактирано от silent на 19.05.02 16:08.



Тема Re: това и поетите са го описали..нови [re: MG42]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 15:56



караш ме да си задам въпроса - а какви са нашите възможности? какви са ни възможностите за обичане?

IMAGINE...


Тема Re: да живееш с двама душинови [re: mushmorok]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 16:02



няма скрит, ами открит чар

чар има ако си само с един, обаче ако си само с един защото така ти идва отвътре, а не защото си го самоналагаш, не защото подтискаш някакви други чувства.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.