Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: лошо няма :)нови [re: Джeйн]  
Автор NEVlNna (real)
Публикувано19.05.02 18:42



Убедена съм, че на този свят има много мъже, които биха могли да ме обичат. За съжаление не съм убедена, че сред тях има и един, който може да ме обича така, както искам. Но вярвам.
Успя ли да ме разбереш?
Толкова голяма егоистка съм, че трябва да открия егоист на същото ниво.


"There's no secret to living
Just keep on walking
There's no secret to dying
Just keep on flying"


Тема Re: е там е работата...нови [re: Джeйн]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано19.05.02 19:30



и аз не зная но рабтя по въпроса



Тема Re: да живееш с двама душинови [re: Джeйн]  
Автор Kpъr (Seeya!)
Публикувано19.05.02 19:42



'да бъдеш, не да имаш'



Тема А защо е нужно да ги обичаш?нови [re: Джeйн]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано19.05.02 21:09



Например, единият ми съквартирант е ортодоксален крайно фундаментален православен християнин (което не ми харесва в него, не че не харесвам религиите, с тях по лесно се управлява). Често водим теологични споровяе, дори му помогнах да изпадне в сериозна нервна криза откривайки такъв абсурд в сляпото следване на божиите предписания, като този, че няма значение какъв си гад, убиец или престъпник вписан ли си в Книгата на живота, твое е царството небесно, уф както и да е, понякога си мисля, че той желае да ме очисти, вчера го наблюдавах как старателно напъхва една тръба в гумен маркуч и ги поставя под възглавницата си, това след като си сложих боздуган до кревата...
Другият ми съквартирант прилича на мен, затова не ми харесва, не че аз не се харесвам, напротив, просто се чудя как природата може да сътвори още нещо подобно на мен, конкуренция някаква.
Та исках да ти кажа, че живея с двамата и изобщо не ги обичам, а дали мога да обичам двама, трима или ен брой, ами мога да обичам две, майка си и... е това вече е лично.

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: да живееш с двама душинови [re: Джeйн]  
Автор super.nintendo (непознат )
Публикувано19.05.02 22:26



Най-меко казано означава незрялост в чувствата и незнание какво аджеба търсиш. Раздвояват се в две връзки хора, които не са способни да изградят и култивират цялостното в една-единствена.
Съжалявам ги и ги презирам.
А на двете гаджета препоръчвам да оставят "тариката" да падне на земята.Трета овца винаги ще си намери...
Опира до самоуважението, Джейн.



Тема От тоя ъгъл погледнато,Джейннови [re: Джeйн]  
Автор Coня (Impulse)
Публикувано19.05.02 22:28



слушай само собствения си глас и хич да не ти пука! Данък обществено мнение, нали знаеш...
Аз разгледах темата от гледната точка на потърпевшия. А там вече си е гадно да ти тъкат на два стана...

Catch it...if you can .
Share it...if you want.


Тема Изхабяваш се обаче...нови [re: Джeйн]  
Автор Coня (Impulse)
Публикувано19.05.02 22:53



Раздаваш се едновременно на два фронта/ ако чувствата са истински-ти влагаш много повече от тяло/ и в един момент сам не издържаш на собственото си свръхтемпо, наложено от самия теб. То не пита, вярно, Джейн, но физическият ни капацитет е ограничен.
И в един момент се разкъсваш...т.е.комфортът, така наречената свобода се превръща в бреме. Двете дини под мишницата...И рухваш изведнъж.
Тогава какво?
При всичките ни свободни схващания дълбоко в себе си ние имаме нужда от сигурност и спокойствие.И от място, където след пътя и лудостите да се връщаме с изранени нозе и някой да ни чака там...Да се погрижи за нас, да ни превърже и да заспим уморени в прегръдките му.
Тогава при коя от двете обичани от теб връзки отиваш? Ами ако точно в този момент и двете се реят някъде, решили са да си полетят в името на свободата и гнездата са празни? Оставаш сама...ужасяващо сама.
Комформистка ми работа...

Catch it...if you can .
Share it...if you want.


Тема мдааа, потърпевшия...нови [re: Coня]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 22:55



...и този въпрос си го задавам... обезпокоителен въпрос е, труден въпрос...

в случая, за който говоря вторият (хронологично) човек знае за първия, но първият не (както правилно предположи някой в постинга си). ако би могъл да го понесе, бих казала. но той не би могъл. затова го щадя. знам, че е лъжа, но не мога да преодолея чувствата си - не мога да се откажа от втория, не мога и от първия. а ако кажа на първия, той няма да го понесе и ще си тръгне.

IMAGINE...


Тема Нали знаеш, ченови [re: silent]  
Автор Coня (Impulse)
Публикувано19.05.02 22:55



безплатен обяд няма. Всеки си плаща за гяволъка...

Catch it...if you can .
Share it...if you want.


Тема Re: Изхабяваш се обаче...нови [re: Coня]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.05.02 23:03



не говоря за тяло, не. пък и елементарно ми се струва - не се любим непрекъснато, за да е физиката проблем

а иначе не е конформистка работа това, за което говориш. спокойствието и сигурността, за които говориш, ги усещам и при двамата. там е цялата работа.

а реенето и свободата... хм, свободата... нека всеки е свободен - не само аз, а хората срещу мен. така си мисля. ако някой е решил свободно да се рее, не мога насила да го задържам.

нонконформистка работа

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.