Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бихте ли?нови  
Автор Aнджeлинa (слънчева!)
Публикувано02.05.02 10:55



Ако можехте да изживеете наново живота си, бихте ли минали по същия път?

mANIac!!.....................



Тема Категорично.....данови [re: Aнджeлинa]  
Автор Щypчo (меденкаЛюбимка)
Публикувано02.05.02 11:03



Да....бих минала по същия път... без да пропусна нищо, ... дори и същите грешки...



Тема Re: Бихте ли?нови [re: Aнджeлинa]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано02.05.02 11:04



НЕ

това не значи, че се отричам от настоящия. но бих опитала другояче.

а ти?

IMAGINE...


Тема Re: Бихте ли?нови [re: Джeйн]  
Автор Aнджeлинa (слънчева!)
Публикувано02.05.02 11:44



ммм....и да, и не.
Също не значи, че се отричам. Понякога си мисля, че като Щурчо бих повторила същите грешки. Пък друг път ми се иска да съм минала от друго място. Общо взето философията ми не ми позволява да съжалявам, за нещата, които съм направила. Но както казвам, случва се да съжалявам за нещата, които не съм направила. Не знам, все пак няма особен смисъл да съжаляваме за миналото, то така или иначе вече си е минало. Но пък има смисъл да се замисляме за това, което искаме да направим. в крайна сметка бъдещето ни зависи от миналото.
определено ми се иска да разбера, какво щеше да се случи, ако еди-к'во си... честичко.
Смяташ ли, че в повечето случаи човек взема правилното решение? Или пък такова нещо като правилно решение няма - учим се да се справяме след избора си. Наскоро ми се наложи да направя изключително важен такъв, който щеше да промени коренно живота ми. Взех решение, след което се чудех, дали е правилното. Най-накрая си казах, че правилно или не, вече е факт. Засега не съжалявам, но знае ли човек...
Все пак съм авантюристична натура и ми се иска да гледам филма на алтернативите в живота ми. Нещо като "Плъзгащи се врати"

mANIac!!.....................



Тема Re: Бихте ли?нови [re: Aнджeлинa]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано02.05.02 12:00



амиии.....
ти самата предопредели малко кибернетичния подход: нямаш правилен метод на има набор от избори.

някои избори са по адекватни на целите, други - не толкова. но и като казвам адекватни и не толкова - имам предвид размити множества - не цели числа, опазил ме Бог, с прости думи - някои са повече, други по-малко.....

ако не е ясно, кажи - ще го кажа по-ясно

IMAGINE...


Тема Re: Бихте ли?нови [re: Джeйн]  
Автор Aнджeлинa (слънчева!)
Публикувано02.05.02 12:23



Определено е ясно!!
до същия извод стигнах, може би малко късно, но по-добре от никога.
Всъщност избора определя и нивото на трудност. Или обратното - пак важи. Нещо като яйцето и кокошката. Или по-скоро мисленето и битието.
В такъв случай пак ми се иска да разбера, дали ненаправеният, но с дадено право избор, би бил по-адекватен от направения. Понякога виждам, че е бил. Но пак избирам да не съжалявам. Само си правя изводи. По-лесно е да се върви напред, нещо като да се заредиш с гориво.
Едно нещо ме дразни - страхът.

mANIac!!.....................



Тема Ia ne se izlagaiнови [re: Aнджeлинa]  
Автор Evil Brother (<:o:>)
Публикувано02.05.02 12:34



...na 25 godini si stanala...a ot tebe luha samo depresia i pesimizym.........a posle se chydish zashto mujete ne se zadyrjali pri tebe..............

26.04.01 21:28 Една година Evil Brother в



Тема По ми се иска да има в живота UNDOнови [re: Aнджeлинa]  
Автор Speaker (***)
Публикувано02.05.02 13:57



Ами да :-)))

ако живота ми почне отново и аз трябва да го изживея пак то той ще се повтори в общи линии. Казвам в общи, защото никога, ама никога не се повтаря нещо си /преживяване/ в точно същите линии, винаги си има нещо изключително различно дори и дребен, ама съвсем дребен детайл, който дори понякога не забелязваме.
но ...
май по ми се иска да има в живота опция "UNDO" и да мога понякога да я използвам ...



Тема Re: Бихте ли?нови [re: Aнджeлинa]  
Автор Фeдмaн Kacaд (Войн)
Публикувано02.05.02 17:13



Aбсолютно!

"Смъртта си е смърт, а животът е само илюзия"


Тема Re: Бихте ли?нови [re: Aнджeлинa]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано02.05.02 17:45



Може би да...въпреки че не съм стигнала кой знае колко далече в жизнения си път...всички трудности които са ми препречвали пътя са ми и помагали в известна степен....може би ако изживея наново живота си ще се опитам да не му мисля толкова....и просто да му се радвам!!!

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.