Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Връщате ли?нови  
Автор Darkness (непознат )
Публикувано21.04.02 05:01



дали си връщате, по същия начин по който ви дават.

да върнеш отношение, значи ли нещо за вас?



Тема Re: Връщате ли? [re: Darkness]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано21.04.02 05:41



ц - не. отношението не се дава 'за да върнеш за друго отношение'.
а защтото искаш или не искаш. нито пък има някави критерии за какво трябва точно да е (как физически се изразява)

друг е въпроса дали някакво отношение предизвиква желание (тоест искане) да върнеш подобно или не.

_____________________________________
I've seen the evidence.
I want DIFFERENT evidence!


Тема Пак умна мисъл по никое време :-)нови [re: koroviev]  
Автор Coня (extreme)
Публикувано21.04.02 05:48



Засрами се ,бе!

Война да става :-)


Тема Връщaме тъпкaнонови [re: Darkness]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано21.04.02 06:40



но сaмо лошите нещa!



Тема Re: Връщате ли?нови [re: Darkness]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано21.04.02 08:33



да върна по същия - за мен означава да върна с лошо. така разбирам въпроса.
НЕ.

опитвам да върна разбиране - да разберем защо се е получило лошо. не винаги става обаче.

IMAGINE...


Тема Re: Връщате ли?нови [re: Darkness]  
Автор Bajlvan (познат)
Публикувано21.04.02 10:25



да получавам нещо - значи да го получавам от себе си
да давам нещо - значи да го давам на себе си

от това от което си давам, от това и ще получавам .. ;-) Така че като давам - избирам какво да си дам ;-)

нямам отношение към хората (ако това отговаря на втората част от въпроса ти)

не тъгувай, че е свършило - усмихни се, че се е случило


Тема Re: Пак умна мисъл по никое време :-) *DELETED*нови [re: Coня]  
Автор jjМодератор (възприемчив)
Публикувано21.04.02 10:48



Мнението е изтрито от jassenjj

Тема Re: Връщате ли?нови [re: Darkness]  
Автор БeзcъннaМодератор (студена)
Публикувано21.04.02 13:00



дали си връщате, по същия начин по който ви дават - защо по същия начин, като може да е по-гадно?:-)) Всъщност рядко се втурвам да се занимавам с идиоти, защото мисля, че е излишно да си губя времето. Но много обичам да покажа лееееко и "без да искам", че нещата могат да са други:-)) Моят начин да си върна не е да направя мръсно. Тоест правя си моето, но без да закопавам другия, просто се оказва изведнъж, че съм си върнала без да съм се интересувала изобщо точно това да направя. Всъщност май "си връщам" като се поставям "над тия неща":-)), а това много добре знам, че дразни, може би това ми е "връщането".


да върнеш отношение, значи ли нещо за вас - по тоя повод се чудя дали хората се чувстват длъжни да изпитват същото, което изпитва някой друг към тях? Нещо като да си върнеш жеста? Много е тъпо! И много нечестно! Ако имаш отношение, имаш си личното ти твое, нали? С принципа "за да не нараня" не може да се създаде от нищото нещо, може да се получи показването, че имаш някакво нещо, дето го нямаш. Просто не става така автоматично - щрак! и хоп! - и аз като теб!

Може да си продължа по-после, сега бързам.

- - - -
За да убият кучето, казват, че е бясно.


Тема Re: Връщате ли?нови [re: Bajlvan]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано21.04.02 13:25



Връзка имай само с Бога, с хората имай отношения...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: Връщате ли?нови [re: Darkness]  
Автор Lucid (magdanoz)
Публикувано21.04.02 13:50



Мисля, че когато се измести ударението съъъъвсем малко и нещата си идват по местата. В човешките взаимоотношения би трябвало да става дума за отдаване и приемане, а не за даване и получаване. Другото е търговия с емоции. Да връщаш... точно премерено, с лихва... може в банката, но не и между хората...
Нещата са преходни /поне повечето/ ... а ние изтичаме... като пясък през нечии пръсти... затова и отношенията са въпрос на гъвкавост, на приспособимост, на адекватност... на това, да можеш да се поставиш в позицията на човека отсреща ... без да съдиш, просто наблюдавайки... и тогава вместо да връщаш, ще можеш да отдадеш... да предадеш...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.